wysmiewanie innych

Inne zaburzenia.

wysmiewanie innych

przez Ferdynand k 21 lis 2014, 16:19
detektywmonk, nauczyciele to idioci
szukają problemu w tobie bo bez powodu by się nie uwzięli
ta jest powód bo szkoła uczy jednostki inne od reszty wyrzucać poza ramy społ
Naczelny Użyszkodnik

wysmiewanie innych

przez wiejskifilozof 21 lis 2014, 21:28
Kiedy ja bylem gnębiony,nauczyciele nie chcieli się mieszać.

wysmiewanie innych

przez mark123 16 sty 2015, 15:29
Niektórzy nauczyciele sami naśmiewają się z niektórych uczniów.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

wysmiewanie innych

przez monooso 16 sty 2015, 21:35
mark123 napisał(a):Niektórzy nauczyciele sami naśmiewają się z niektórych uczniów.

Potwierdzam! W czasie mojej edukacji zdarzało się to bardzo często, szczególnie ze strony nauczycieli płci męskiej. Oni budowali swój respect w klasie w taki sposób, że sami dołączali się do nagonki na kozłów ofiarnych, robili to tylko w sposób bardziej wyrafinowany i ukryty aby nie przekroczyć granicy, która mogłaby im zaszkodzić. Dlatego kozioł ofiarny nawet jakby chciał naskrażyć na takiego nauczyciela do dyrketora czy wychowawcy to byłby bez szans ponieważ wszystko jak najbardziej mieściło się w granicach prawa. Dla takich kompletnych klasowych frajerów to niektórzy nauczyciele śmieli się prosto w twarz razem z całą klasą, mówili do nich śmieszne teksty itp. Ogólnie próbowali taką osobę ośmieszyć na wszelkie możliwe sposoby tym samym rozluźniając atmosferę w klasie i budując swój image jako spoko nauczyciela. Całe szczęście nie dotyczyło to mnie ponieważ ja nie byłem na pozycji głównego kozła ofiarnego ale byłem postronnym świadkiem takich zachowań. Nie będe ukrywał, że w tamtym czasie bardzo to mnie śmieszyło, zabawa była przednia, wiele razy płakałem, aż do łez ze śmiechu. Takie jaja się działy, że to przechodzi ludzkie pojęcie. Dodam, że kozły ofiarne, które były traktowane w ten sposób również ze strony nauczycieli nie były bez winy, te osoby same prowokowały swoim zachowaniem i stylem bycia. Prosiły się na własne życzenie. Ja mimo, że byłem zaburzonym fobikiem to jednak próbowałem się dostosować do otoczenia i dzięki temu miałem luzik.
monooso

wysmiewanie innych

przez wiejskifilozof 16 sty 2015, 21:48
Ze mnie też się śmieli.Chyba ich bawiło,to że byłem dręczony.

Sortuj wg