Nie dotykać!...

Inne zaburzenia.

Nie dotykać!...

przez noszila 04 lis 2014, 11:35
nieboszczyk napisał(a):
noszila napisał(a): Ale jejjku zwierzaki to co innego :D

zwierzaki zwykle są małe i nie śmierdzą tak bardzo bo mają mniejszą powierzchnię potliwości i9 nie wiedzą coto wbić nóż w plecy

To prawda. Są szczere, bezpośrednie i nie robią nic złego bez wyraźnego powodu i bez ostrzeżenia. Wychodzi na to, że tulenie tylko ze zwierzakami ;)
Borderline + nawracająca deprecha + stany lękowe
Esci10
Kweta25

Nie dotykać!...

przez nieboszczyk 04 lis 2014, 15:31
New-Tenuis napisał(a):
nieboszczyk napisał(a):człowiek (...) na swoje rozmiary jest nieporęczny w tuleniu.

Uwielbiam Twoje konstatacje. :P :D

było by tobie miło gdyby przytulił cię np. słoń albo wieloryb?też ma 36C temperaturę ciała.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Nie dotykać!...

przez New-Tenuis 04 lis 2014, 20:43
nieboszczyk, słyszałam, że po przytuleniu przez słonia jeden pan nie przeżył. Ale, jeśli nie byłoby to niebezpieczne, chętnie bym się przytuliła do słonia lub wieloryba. ;)
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nie dotykać!...

przez Arasha 04 lis 2014, 23:56
A mnie jakoś przytulanie zwierząt nie przekonuje :? Nawet kotków czy piesków :roll: Zwierzaki, jak dla mnie to mogą sobie być ... ale na odległość.
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Nie dotykać!...

przez nieboszczyk 05 lis 2014, 13:24
Arasha, nie przekonuje cie fakt iż przytulanie ludzi zawsze jest fałszywe i świadczy o twojej niepełnosprytności zauważonej przez przytulających ciebie?myślisz że jesteś gwiazdą,bohaterem a przytulający myśli o tobie "ale głupek,powinien się leczyć w Choroszczy"
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Nie dotykać!...

przez noszila 05 lis 2014, 14:46
nieboszczyk napisał(a):Arasha, nie przekonuje cie fakt iż przytulanie ludzi zawsze jest fałszywe

Jak to zawsze?? :bezradny:
Esci10
Kweta25

Nie dotykać!...

przez nieboszczyk 05 lis 2014, 15:01
noszila, bo człowiek zawsze może udać że lubi albo kocha.kot nigdy.kot albo się przytula albo syczy na ciebie i ucieka.niema u kotów jednego i drugiego jednocześnie.

Nie dotykać!...

przez noszila 05 lis 2014, 20:49
nieboszczyk napisał(a):noszila, bo człowiek zawsze może udać że lubi albo kocha.kot nigdy.kot albo się przytula albo syczy na ciebie i ucieka.niema u kotów jednego i drugiego jednocześnie.

No tak, jest w tym trochę prawdy, przynajmniej jeśli chodzi o zwierzęta, ale naprawdę uważasz, że człowiek zawsze udaje i ma nieczyste intencje kiedy się chce do nas zbliżyć? Nie pomagasz mi takim myśleniem :time:
W sumie chyba najlepiej jeśli każdy tuli się do tego, do kogo chce i ma poczucie bezpieczeństwa.
Esci10
Kweta25

Nie dotykać!...

przez lucy1979 05 lis 2014, 21:13
Arasha napisał(a):A mnie jakoś przytulanie zwierząt nie przekonuje :? Nawet kotków czy piesków :roll: Zwierzaki, jak dla mnie to mogą sobie być ... ale na odległość.

To zwierzaków tez nie lubisz?
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Nie dotykać!...

przez nieboszczyk 05 lis 2014, 21:16
noszila napisał(a):
nieboszczyk napisał(a):noszila, bo człowiek zawsze może udać że lubi albo kocha.kot nigdy.kot albo się przytula albo syczy na ciebie i ucieka.niema u kotów jednego i drugiego jednocześnie.

No tak, jest w tym trochę prawdy, przynajmniej jeśli chodzi o zwierzęta, ale naprawdę uważasz, że człowiek zawsze udaje i ma nieczyste intencje kiedy się chce do nas zbliżyć? Nie pomagasz mi takim myśleniem :time:

wystarczy zajrzeć za plecy temu kto cię przytula i spojrzeć na wyrazy twarzy obecnych postronnych ludzi.zawsze się nabijają i pokazują obleśne gesty.zawsze jest tak samo.jak ludzie widzą kota na twoich kolanach to się najwyżej miło uśmiechną.

Nie dotykać!...

przez tosia_j 05 lis 2014, 21:16
A mi niektore koty nie daja sie poglaskac :(
outsider

Nie dotykać!...

przez nieboszczyk 05 lis 2014, 21:22
tosia_j, koty tak jak ludzie mają różne charaktery.większość syczy i ucieka.taki kot by szybko wrócił do ciapkowa bo nic mi po kocie który chowa się po kątach,sra i syczy.kot ma wskoczyć na kolana i w nocy pod kołdrę,grzać i mruczeć do snu.

Nie dotykać!...

przez tosia_j 05 lis 2014, 21:28
kot ma wskoczyć na kolana i w nocy pod kołdrę,grzać i mruczeć do snu.

Mowie o spotykanych dachowcach. Trudno od nich wymagac eskakiwania pod koldre
outsider

Nie dotykać!...

przez nieboszczyk 05 lis 2014, 21:36
tosia_j napisał(a):
kot ma wskoczyć na kolana i w nocy pod kołdrę,grzać i mruczeć do snu.

Mowie o spotykanych dachowcach. Trudno od nich wymagac eskakiwania pod koldre

dlatego zanim wezmiesz kota z ciapkowa trzeba spytać pracowników jaki charakter ma damy kot

Sortuj wg