Nie dotykać!...

Inne zaburzenia.

Nie dotykać!...

przez Bukowski 02 lis 2014, 20:31
noszila, głupiutka :smile: każdy ma jakieś defekty, nikt nie jest idealny.
Posłuchaj sie babeczki candy. :D
Bukowski

Nie dotykać!...

przez noszila 02 lis 2014, 20:34
Messiah napisał(a):noszila, głupiutka :smile: każdy ma jakieś defekty, nikt nie jest idealny.
Posłuchaj sie babeczki candy. :D

No defekty, wiem, ale chciałabym wyjść z siebie czasem. Fuj!! :why:
Nie wiem, nie wiem, próbuję myśleć inaczej uhhh..... ale są rzeczy, o których nawet tutaj ciężko pisać i które się chyba zabierze ze sobą pod ziemię.
Dziękuję w każdym razie za wsparcie.
Borderline + nawracająca deprecha + stany lękowe
Esci10
Kweta25

Nie dotykać!...

przez Bukowski 02 lis 2014, 20:35
kłaniam się. :smile:
Bukowski

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nie dotykać!...

przez bittersweet 02 lis 2014, 21:58
noszila, najczesciej traktujemy innych ludzi tak samo jak traktujemy siebie.Oceniasz siebie bardzo negatywnie zapewne to "prezent" ktory dostalas od rodzicow. Walcz z tym, sa cwiczenia na akceptacje siebie , podniesienie samooceny , zwiekszenie pewnosci siebie.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Nie dotykać!...

przez noszila 03 lis 2014, 13:56
bittersweet napisał(a):Walcz z tym, sa cwiczenia na akceptacje siebie , podniesienie samooceny , zwiekszenie pewnosci siebie.

Mam wewnętrzny opór przed takimi ćwiczeniami bo wymagają zbliżenia się do siebie, patrzenia na siebie i w siebie, rozmawiania ze sobą...dużo tego "siebie" :oops: ajj chyba nic się nie da ruszyć z tym na chwilę obecną.
Esci10
Kweta25

Nie dotykać!...

przez nieboszczyk 03 lis 2014, 14:14
noszila, czy gdyby kot się do ciebie tulił też byś odczuwała podobny dyskomfort?koty nie umieją kłamać ani śmiać się z ludzi ani bawić się nimi.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Nie dotykać!...

przez noszila 03 lis 2014, 16:23
nieboszczyk napisał(a):noszila, czy gdyby kot się do ciebie tulił też byś odczuwała podobny dyskomfort?koty nie umieją kłamać ani śmiać się z ludzi ani bawić się nimi.

Nie, wtedy bym tego nie odczuwała, bardzo lubię zwierzęta, mam chomika oraz psa i pies często przychodzi żeby go głaskać i przytulać i nie mam przed tym żadnych oporów.
Esci10
Kweta25

Nie dotykać!...

przez nieboszczyk 03 lis 2014, 16:31
dokładnie.człowiek się tuli tylko po to żeby się tobą pobawić lub cię wyśmiać bo ma "rozum" i kalkuluje.po drugie na swoje rozmiary jest nieporęczny w tuleniu.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Nie dotykać!...

przez noszila 03 lis 2014, 19:43
nieboszczyk napisał(a):po drugie na swoje rozmiary jest nieporęczny w tuleniu.

Wyobraziłam sobie taką sytuację, kiedy ktoś próbuje mnie objąć albo przytulić a ja mówię:
"Wybacz, ale jesteś nieporęczny w tuleniu ze względu na swoje rozmiary!" :great:
Esci10
Kweta25

Nie dotykać!...

przez nieboszczyk 03 lis 2014, 21:10
noszila, wyobrażasz sobie że ciebie przytuliło coś rozmiaru świni,krowy czy słonia?czy wylałabyś wygodnego małego kota który nie łamie ci nóg kiedy siada ci na kolana?

Nie dotykać!...

przez noszila 03 lis 2014, 22:08
Moje psisko nie jest większe ode mnie, ale nie zwraca uwagi na to, że jest w stanie mnie przewrócić i z czułością rzuca się na mnie, szturcha, trąca etc. Ale jejjku zwierzaki to co innego :D
Esci10
Kweta25

Nie dotykać!...

przez Bukowski 03 lis 2014, 22:12
zwierzęcy dotyk nie boli, no chyba ze gryzą i drapią. :D
Bukowski

Nie dotykać!...

przez nieboszczyk 03 lis 2014, 22:36
noszila napisał(a): Ale jejjku zwierzaki to co innego :D

zwierzaki zwykle są małe i nie śmierdzą tak bardzo bo mają mniejszą powierzchnię potliwości i9 nie wiedzą coto wbić nóż w plecy

Nie dotykać!...

przez New-Tenuis 03 lis 2014, 23:05
nieboszczyk napisał(a):człowiek (...) na swoje rozmiary jest nieporęczny w tuleniu.

Uwielbiam Twoje konstatacje. :P :D
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

Sortuj wg