Niby depresja, ale po kilkunastu latach nie jestem już pewna

Inne zaburzenia.

przez noszila 30 paź 2014, 17:31
Zdaję sobie sprawę z tego, że moja wiadomość może przysporzyć mi problemów, że zostanę ukarana przez moda. Trudno. Biorę za to odpowiedzialność. Ale jest mi cholernie przykro i mam naprawdę dosyć takiego traktowania.
Co niby anna_222 może o mnie wiedzieć? Wymieniłyśmy kilka wiadomości, bo pytała co mnie sprowadza na forum. Nie mam nic do ukrycia jeśli chodzi o privy.
Byłam na oddziale i nie wstydzę się tego. Żal mi jednak anny, bo zieje nienawiścią do całego świata i wszystkich ludzi, uderza agresją we wszystko co się rusza, na dodatek używa słów, których znaczenia nie zna i nie rozumie, bo nie wydaje mi się, żeby wiedziała na czym polega psychoza, skoro obrzuca kogoś terminem tej jednostki chorobowej.
Wszyscy ludzie tutaj zasługują na szacunek a nie takie bezczelne opluwanie. Forum jest chyba po to, żeby wymieniać się doświadczeniami i sobie pomagać, a nie nawzajem się dołować i wylewać na siebie pomyje.
Przykre to, ale dostałam na priv wiadomość od anny_222 o treści:

"ty wogole widzialas swoj paskudny pryuszczty ryj?ja bym na twoim miesjcu nie wstawiala swojego zdjecia pierdolona zajebana szmato.Nie masz co /cenzura/ robic?nie podoba ci sie to wypierdalaj z mojego tematu"

To tak na koniec dla ukoronowania naszej miss nienawiści.
Bo mam już tego naprawdę dosyć, ani ja ani nikt inny nie zasłużył sobie na takie traktowanie.
Borderline + nawracająca deprecha + stany lękowe
Esci10
Kweta25

przez Candy14 30 paź 2014, 17:34
noszila, nie tylko Ty dostalas obrazliwe privy. Mam wrazenie ze to gimbaza ktora sobie jaja na forum robi. Zadalam juz pytanie administracji co ona/on bo cholera wie co kryje sie pod ty nickiem tu jeszcze robi
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Arhol 30 paź 2014, 17:44
O owym PW nie wiedziałem,konsekwencje wyniósł inny mod,jeśli nie pomoże,perm.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg