Obojętność.

Inne zaburzenia.

Obojętność.

przez noszila 10 paź 2014, 22:40
Jedyne co się więc zmienia, to tylko nasz wiek?? :/
Borderline + nawracająca deprecha + stany lękowe
Esci10
Kweta25

Obojętność.

przez monooso 12 paź 2014, 16:48
noszila napisał(a):Jedyne co się więc zmienia, to tylko nasz wiek?? :/

Wygląd też.
monooso

Obojętność.

przez noszila 12 paź 2014, 17:35
To nadal niewiele :/ dziwna jest ta obojętność. Z jednej strony patrząc jest chociaż lepsza, niż złość, żal, smutek czy gniew. Albo co gorsza razem wzięte. Przynajmniej więcej spokoju w człowieku...
Esci10
Kweta25

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Obojętność.

przez monooso 12 paź 2014, 21:19
U mnie ta obojętność wynika z zaburzeń osobowości, nerwicy, fobii i w konsekwencji nic nie robienia. Jak pozbędę się swoich problemów i zacznę jako tako żyć to myślę, że również obojętność zacznie topnieć.
monooso

Obojętność.

przez noszila 13 paź 2014, 11:06
Zgadzam się z Tobą, tylko czasem brakuje pomysłów, jak pozbyć się właśnie tych problemów, skoro i chęci już brak :/
Esci10
Kweta25

Obojętność.

przez Shisui 15 paź 2014, 14:29
A więc tak byłem i lekarza rodzinnego, skierował mnie na badania, morfologię, badanie moczu, biochemię. Wyniki perfect, zero jakichkolwiek chorób, anemii, cukrzycy itp. Wychodzi na to, że to rzeczywiście problem podłoża psychicznego, Psycholog na NFZ w mojej miejscowości dopiero w przyszłym roku, narazie mogę się udać do psychiatry z dnia na dzień, bo 1 wizyta za darmo, potem za kolejne trzeba płacić, a po jednej wizycie nie sądzę aby w jakiś sposób mi pomógł a płacić za wizyty nie mam z czego, więc do momentu uzbierania środków umieram sobie dalej.

Obojętność.

przez noszila 15 paź 2014, 14:39
Tylko 1 wizyta za darmo? A kolejne? To prywatna przychodnia?
A nie masz możliwości dojechać chociaż do jakiejś innej miejscowości żeby móc szybciej skorzystać z pomocy psychologa?
Esci10
Kweta25

Obojętność.

przez Shisui 15 paź 2014, 15:26
Tylko 1 z psychiatra za darmo reszta odpłatna, to prywata przychodnia, ale ma kontrakt z NFZ i terminy są dopiero w przyszłym roku. Mieszkam w centrum Wrocławia, poza tym myślę, że w innych miejscowościach będzie podobnie, sama lekarka, która dawała mi numer mówiła, ze terminy mogą być dopiero w przyszłym roku, Paranoja.

Obojętność.

przez noszila 15 paź 2014, 15:56
Nie do pomyślenia, żeby nie można było szybciej dostać się do specjalisty :/ jeśli jednak masz możliwość ewentualnego dojazdu, to chociaż podzwoń po bliskich ale mniejszych miejscowościach, bo np. w moich stronach można do psychiatry na NFZ dostać się w ciągu miesiąca, czasem szybciej nawet i każda wizyta jest refundowana, więc warto popytać po okolicznych miastach.
Esci10
Kweta25

Sortuj wg