Poczucie obrzydzenia i niesmaku do gatunku ludzkiego

Inne zaburzenia.

przez Powietrzny Kowal 25 paź 2014, 23:29
Arasha napisał(a):Powietrzny Chyba bardzo Ci się nudziło, że się zabrałeś za cytowanie i komentowanie każdego zdania :mrgreen:

(mi??.. to popacz dalej f tym wontku jakie gigantusy... Obrazek )

Arasha napisał(a):I o co chodzi z tym aleksytymikiem :shock: - wytłumacz mi przy okazji, bo nie kumam :bezradny:

Ogólnie i dwoma słowyma - problemy emocjonalne Obrazek

lucy1979 napisał(a):Powietrzny Kowal, Ty przesmiewco :mrgreen: Uwielbiam Cie :105:

F takim razie tesz Cię owielbiam (tak nakazuje logika) Obrazek

noszila napisał(a):Powietrzny, ja poproszę o taką interpretacją jakiejś mojej wypowiedzi :D no błagam, może wreszcie spojrzę na siebie z dystansu :D

Jak mawiali starożytni Chińczycy - keine problem! :D
Wskaż mi sfój jeden dłuższy (lub "zjeżony") fpis i może dam rady?... Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

przez ego 26 paź 2014, 10:26
monooso napisał(a):Właśnie tu jest sedno, skąd ja mogę się dowiedzieć czego chcę?
Weź młotek i się nim palnij w głowę, zapewniam Cie, że po reakcji swojego organizmu z łatwością się zorientujesz, czy zerwać młotkiem po głowie, to jest to czego chcesz.... w razie czego zawsze możesz to powtórzyć i tak aż do skutku... :mrgreen:
ego

przez monooso 26 paź 2014, 11:44
ego, Może to się wydawać głupie ale ja na prawdę nie wiem czego chcę. Problem jest w tym, że ja chyba nic nie chcę. Z jednej strony odpowiada mi wegetacja czyli nic nie robienie, a z drugiej chciałbym coś zmienić ale nie wiem co, jak i na co.
monooso

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ego 26 paź 2014, 12:12
No monooso, na pewno nie masz żadnego żadnego aspergera( jak ktoś tam wcześniej sugerował) skoro nadal rozmawiamy...
Tak na poważnie, z własnego doświadczenia Ci powiem, że czasem lepiej nie chcieć niczego. Ja różnych rzeczy w życiu chciałam i jakoś nic mi z tego nie przyszło...nie no przyszło! obrzydzenie do życia..ale to chyba nie jest to czego byś chciał Ty czy ktokolwiek..a z drugiej strony nawet gdyby mi przyszło coś dobrego, to co z tego? dalej by była tylko wegetacja, tylko taka taka której bym nie była świadoma, bo moja uwaga skupiona by była na realizacji "chcenia". W istocie życia niczego by to tak naprawdę nie zmieniło. Sorry, że tak przymulam, ale widać ciągle ponoszę konsekwencje chcenia różnych rzeczy w życiu.
ego

przez Arasha 26 paź 2014, 16:01
monooso napisał(a):ego, Może to się wydawać głupie ale ja na prawdę nie wiem czego chcę. Problem jest w tym, że ja chyba nic nie chcę. Z jednej strony odpowiada mi wegetacja czyli nic nie robienie, a z drugiej chciałbym coś zmienić ale nie wiem co, jak i na co.

Ooo ... i tu się okazuje nawet, że mam coś wspólnego z monooso :? No dobra, mnie się może wydaje, co ja bym w życiu chciała robić / mieć, ale z racji tego, że i tak wiem, że jest to niewykonalne, to nic z tym nie robię i tkwię zawieszona w jakiejś wirtualnej przestrzeni :bezradny: A walenie się młotkiem po głowie niewiele daje ... ( próbowałam, co prawda książką, ale po co sobie większe guzy fundować ??? )

ego Piąteczka :D Ja z każdym dniem zdaję sobie sprawę, że coraz bardziej ciągnie mnie do ludzi zaburzonych niż normalnych, bo zwyczajnie jestem w stanie takich ludzi bardziej zrozumieć niż taką przeciętną osobę mijaną na ulicy czy w sklepie. I nie mam z tego powodu żadnych kompleksów ani się jakoś gorzej nie czuję ... pewnie dlatego, że sama nie do końca jestem halo :lol:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez mark123 26 paź 2014, 16:12
Ja też w pewnym sensie nie wiem, czego chcę.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez noszila 27 paź 2014, 12:10
mark123 napisał(a):Ja też w pewnym sensie nie wiem, czego chcę.

To może za punkt wyjścia obrać inną kwestię, podejść do tematu od drugiej strony, czyli: czego na pewno nie chcę.
Borderline + nawracająca deprecha + stany lękowe
Esci10
Kweta25

przez monooso 27 paź 2014, 20:51
ego napisał(a):No monooso, na pewno nie masz żadnego żadnego aspergera( jak ktoś tam wcześniej sugerował) skoro nadal rozmawiamy...

Całe szczęście bo jego to w ogóle nie da się wyleczyć. :D

Tak na poważnie, z własnego doświadczenia Ci powiem, że czasem lepiej nie chcieć niczego. Ja różnych rzeczy w życiu chciałam i jakoś nic mi z tego nie przyszło...nie no przyszło! obrzydzenie do życia..ale to chyba nie jest to czego byś chciał Ty czy ktokolwiek..a z drugiej strony nawet gdyby mi przyszło coś dobrego, to co z tego? dalej by była tylko wegetacja, tylko taka taka której bym nie była świadoma, bo moja uwaga skupiona by była na realizacji "chcenia". W istocie życia niczego by to tak naprawdę nie zmieniło. Sorry, że tak przymulam, ale widać ciągle ponoszę konsekwencje chcenia różnych rzeczy w życiu.

Ja myślę, że moje wszystkie chcenia zostały dawno temu wypchnięte poza obszar mojej świadomości lub nawet w ogóle nigdy nie wykiełkowały. Dlaczego? Moja podświadomość bazując na całej mojej przeszłości stopniowo zaczynała kumać, że z taką osobowością, z takimi fobiami, z takimi lękami i z takim poje*aniem całej mojej osoby i tak g*wno z tego będzie. Mam zaprogramowane w głowie chyba na amen, że do niczego się nie nadaję, nic nie umiem, nic nie osiągnę, nikt mnie nie lubi, nigdy nie będę miał znajomych, nigdy nie będę miał dziewczyny, a nawet, że nigdy nie będę miał żadnej pracy i skończę jako bezdomny albo samobójca.

noszila napisał(a):To może za punkt wyjścia obrać inną kwestię, podejść do tematu od drugiej strony, czyli: czego na pewno nie chcę.

Nie chcę mieć fobii społecznej ale dalej nie wiem czego chcę. Nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić siebie w innym modelu funkcjonowania bez fobii społecznej.
monooso

przez SinnerInHeaven 27 paź 2014, 22:27
noszila napisał(a):
mark123 napisał(a):Ja też w pewnym sensie nie wiem, czego chcę.

To może za punkt wyjścia obrać inną kwestię, podejść do tematu od drugiej strony, czyli: czego na pewno nie chcę.

Niezła rada. U mnie chyba zadziała.
SinnerInHeaven

Sortuj wg