Poczucie obrzydzenia i niesmaku do gatunku ludzkiego

Inne zaburzenia.

przez monooso 11 paź 2014, 14:53
ego, Już i tak nie mam nic do stracenia, sobą też się brzydze, może nawet jeszcze bardziej niż resztą.
monooso

przez nieboszczyk 11 paź 2014, 16:41
człowieka brzydzi gówno za życia i pomyśleć że po śmierci żeżre człowieka jego własne gówno w jelitach,mastka na narządach płciowych i flegma w drogach oddechowych bo na tym polega rozkład.dzieje się tak dlatego że po śmierci niema układu immunologicznego ani żadnego odżywiania tkankowego.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez bittersweet 11 paź 2014, 16:55
lucy1979 napisał(a):Ale mam pomysł stwórzmy taki klub nienawidzący ludzkości, będziemy na spotkaniach knuc podstępne plany zagłady ludzkości. Tak jak czarni bohaterowie w kreskówkach, pokupujemy sobie kurna różne czaderskie peleryny, maski, różności.
Pod osłoną nocy w tych przebraniach będziemy siać zło a właściwie dobro. Bo skoro ludzie są zli to usuwanie ich jest dobrem.
Sinner, Twója bestia się przyda, w jakiej jest fazie rozwoju?
Chętnych do klubu, proszę o kontakt na priw, wszak sprawa jest tajna.
hmmm, klub dobrych ludzi pragnacych wyeliminowac ludzkosc jest przekonujacym pomysłem :idea: :lol: ja jestem osobą zepsuta i niemoralna, nie nadaję sie /chyba ze do odstrzału
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ego 11 paź 2014, 17:38
monooso napisał(a):ego, Już i tak nie mam nic do stracenia, sobą też się brzydze, może nawet jeszcze bardziej niż resztą.
Dlaczego się sobą brzydzisz?mam nadzieję, że nie dlatego, że jesteś nie taki jaki chciałbyś być, przecież to nie Twoja wina,że jesteś jaki jesteś, więc to nie uzasadnione...a jak przyjmiesz głupkowatą postawę, którą się teraz brzydzisz u innych ludzi, to już będzie Twoja wina..zawsze może być gorzej :mrgreen:
ego

przez noszila 11 paź 2014, 18:03
Też się właśnie brzydzę sobą... :(
Borderline + nawracająca deprecha + stany lękowe
Esci10
Kweta25

przez monooso 12 paź 2014, 16:45
ego napisał(a):Dlaczego się sobą brzydzisz?mam nadzieję, że nie dlatego, że jesteś nie taki jaki chciałbyś być, przecież to nie Twoja wina,że jesteś jaki jesteś, więc to nie uzasadnione...a jak przyjmiesz głupkowatą postawę, którą się teraz brzydzisz u innych ludzi, to już będzie Twoja wina..zawsze może być gorzej :mrgreen:

Dlatego, że w ogóle nie mogę funkcjonować społecznie oraz nie wiem co z czym i do czego. Ja już nic nie wiem, nie wiem czego chcę, nie wiem co lubię, nie wiem czego nie lubię, nie wiem kim jestem w ogóle, może zwariowałem, też nie wiem. Nie ma mnie fiuuuuuuuuuuuuuuuu patatata zero, null.
monooso

przez Meg1985 12 paź 2014, 17:46
monooso, gdzie zbierasz te grzybki, które spożywasz? Lasy bieszczadzkie? :shock:
Bo nie wierzę, że można tak pisać bez wspomagania..!!!
"... jak Cię odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać,
jak ruszyć w drogę, kiedy nie znam drogi do mnie samego..."

http://www.youtube.com/watch?v=9k4P1GF7j-I Robert Janowski; "Kto nigdy nie żył"

przez lucy1979 12 paź 2014, 17:57
Meg1985 napisał(a):monooso, gdzie zbierasz te grzybki, które spożywasz? Lasy bieszczadzkie? :shock:

Niby, czemu? :evil:
Ja myslę tak jak moonso, a grzybkow już z 5 lat nie spozywalam.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez Meg1985 12 paź 2014, 18:43
lucy1979, a w ogóle kiedykolwiek spożywałaś?
Ja nie, ale znam ludzi, którzy jeżdżą po nie w Bieszczady:)

przez lucy1979 12 paź 2014, 19:17
Tak, kilka razy. Zajebista sprawa. Ale one nie tylko w Bieszczadach rosną.

przez monooso 12 paź 2014, 21:17
Meg1985 napisał(a):monooso, gdzie zbierasz te grzybki, które spożywasz? Lasy bieszczadzkie? :shock:

Nic nie biorę. Przypomniałaś mi coś. Zawsze mnie wkur*iało takie gadanie w realu jak ludzie mnie się pytali 'co bierzesz? co brałeś?' itp. a ja zawsze byłem trzeźwy i najmniej zepsuty używkami niż cała reszta otoczenia. Po prostu zachowuję się tak nienormalnie, że aż ludzie podejrzewają mnie o narkomanie i o funkcjonowanie na wiecznej fazie. A zresztą, przecież ja się ciągle czuję tak jakbym był na fazie.
monooso

przez Meg1985 12 paź 2014, 21:37
monooso, nie denerwuj się. Tak tylko chciałam zażartować, ale mi nie wyszło :/
Mnie też tak czasem ludzie pytają, ale też nie rozumieją, że człowiek taki po prostu jest, co Ty weź nie bierz tego zbytnio do siebie:)

przez lucy1979 12 paź 2014, 21:49
monooso napisał(a):

Nic nie biorę. Przypomniałaś mi coś. Zawsze mnie wkur*iało takie gadanie w realu jak ludzie mnie się pytali 'co bierzesz? co brałeś?' itp. a ja zawsze byłem trzeźwy i najmniej zepsuty używkami niż cała reszta otoczenia. Po prostu zachowuję się tak nienormalnie, że aż ludzie podejrzewają mnie o narkomanie i o funkcjonowanie na wiecznej fazie. A zresztą, przecież ja się ciągle czuję tak jakbym był na fazie.

Ale co takiego robiles, ze ludzie myśleli, ze jesteś na fazie? Może tylko tak żartowali, chodzi o to,ze ludzie miedzy sobą często tak zartuja np."bierz polowe albo zmien dilera"to tylko gadanie takie, niepotrzebnie się tym przejmujesz.Wg mnie tzw. normalni ludzie tez się przedziwnie nieraz zachowują, tylko oni się nie przejmują co kto o nich pomyśli.

przez monooso 12 paź 2014, 21:53
lucy1979 napisał(a):Ale co takiego robiles, ze ludzie myśleli, ze jesteś na fazie? Może tylko tak żartowali, chodzi o to,ze ludzie miedzy sobą często tak zartuja np."bierz polowe albo zmien dilera"to tylko gadanie takie, niepotrzebnie się tym przejmujesz.Wg mnie tzw. normalni ludzie tez się przedziwnie nieraz zachowują, tylko oni się nie przejmują co kto o nich pomyśli.

Chodzi ogólnie o moje dziwne zachowanie, o mimikę twarzy, o spojrzenie, o częstotliwość mrugania oczami, o płynność ruchów. Ogólnie o całe pokręcone zachowanie mojej osoby, tak jakbym nie zalogował się do rzeczywistości tylko był ciągle gdzieś poza nią, tak jakbym był ostro naćpany w trzy dupy. To nie żadne żarty bo słyszałem to zbyt często i to od różnych osób, które ze sobą się nie znają. Zresztą tutaj chodzi jeszcze o sposób w jaki się wypowiadam, tzn. że nie kontaktuję co do mnie się mówi.
monooso

Sortuj wg