Poczucie obrzydzenia i niesmaku do gatunku ludzkiego

Inne zaburzenia.

przez Arasha 21 paź 2014, 20:01
planB napisał(a):Arasha.... bądź sobą; ...jeśli ktoś 'widzi ...to nie czekaj na słowa uznania ...jakiekolwiek.... ciebie to ma się ochotę przytulić / pocałować w czółko i powiedzieć.... coś takiego czułego<tuli>

PlanB Ty se jaja robisz ze mnie :shock: ? Nie mów, żeś mnie także oglądał na "Lzf" ( jakby co, ja tam dużo lepiej niż w realu wyszłam 8) ) :hide:
Chyba, że masz na myśli mojego avka, jego rzeczywiście chce się przytulić :D
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez monooso 22 paź 2014, 00:01
noszila napisał(a):Ty chyba chcesz być najgorszym przypadkiem. Chcesz, żebyśmy Ci przytaknęli i powiedzieli, że masz rację, że jesteś beznadziejny, stracony, że nie ma dla Ciebie ratunku, że nie ma na świecie osoby, która spojrzałaby na Ciebie przychylnie, przeciwnie, jest całe mnóstwo wrogo nastawionych osobników. Tego chcesz?

Sam nie wiem czego chcę.

Łapa napisał(a):monooso na takich jak Ty Brytyjczycy mają określenie "attention whore", bez urazy. :roll:

Popłakałem się.

żartowałem bo jeszcze ktoś uwierzy.
monooso

przez planB 22 paź 2014, 02:10
Arasha tak oglądałem nie raz; i mówię o tobie a nie o ciasteczkowym co to w kuble siedzi^^ ...masz rozpierdalające spojrzenie jesu, i nie tylko ono*
... ... bije z ciebie energia^^ pozytywna max ...taka głodna życia i pełna miłości <tuli i całuje> :angel:
I Dare, readY

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez beladin 22 paź 2014, 10:52
monooso, Być może jest tak, że posiadasz cechy agresywne i równocześnie dosyć wysokie mniemanie o sobie. Może dlatego tak bardzo intensywnie to wszystko przeżywasz ..przypisując innym własne cechy twoja agresja ostatecznie kieruje się przeciwko tobie i regularnie zderza się z twoim przekonaniem o własnej ponadprzeciętności ..powstaje silny konflikt i w efekcie silne napięcie emocjonalne.

Ja nie reaguję tak umyślnie tylko taki po prostu jestem. Swego czasu nawet nie zdawałem sobie z tego sprawy ale pewne osoby mi na to zwróciły uwagę.

Możesz nad tym popracować ..no chyba że kłóci się to z tym co napisałem wyżej ..wolisz być tą dominującą, w swoim przekonaniu, osobowością.
beladin

przez lucy1979 22 paź 2014, 11:01
Ja myślę, ze monooso, cały czas kreuje się jaką wyjatkowa osobę, lepszą niż wszyscy. Nie potrafi być szczery, nawet tu, gdzie jest anonimowy. Myslę, ze tak głęboko przezywa odrzucenie przez innych, ze wmówił sobie, ze jest inny, lepszy i to jego decyzja aby życ samotnie. Tymczasem bardzo potrzebuje akceptacji i cierpi. Niska samoocena przeplata się u niego z poczuciem wyjatkowosci.
Monooso, pomoz sobie, przestan przed nami udawac, ze jest Ci dobrze tak jak jest, bo z każdego Twojego postu przebija krzyk rozpaczy.Wejrzyj w siebie i zacznij od tego. ze sam przed sobą zidentyfikujesz co dałoby Ci szczęście. Ale bez udawania, ze Ci nie zależy. Inaczej będziesz się krecic w kółko. Dobrze tez by było abys przeczytal wszystkie swoje posty jakie pisales na forum. Skonfrontuj je z "prawdziwym " Tobą, którego zepchnąles w kąt, bo sam siebie nienawidzisz. Musisz przede wszystkim zaakceptować siebie, takim jakim jesteś.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez ladywind 22 paź 2014, 11:10
Łapa napisał(a):monooso na takich jak Ty Brytyjczycy mają określenie "attention whore", bez urazy. :roll:

To było nie na miejscu:/

-- 22 paź 2014, 10:15 --

lucy1979, i chłopak powinien tez iść na psychoterapie aby zmierzyc ze swoimi słabosciami i lękami
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez lucy1979 22 paź 2014, 11:31
Oczywiście, lady wind. Psychoterapia bardzo by mu pomogła. Myslę, że z czasem stałby się innym człowiekiem, na pewno szczęśliwszym. Ale monooso z tego co wiem po pierwsze nie za bardzo chce isc na terapie a poza tym z powodu fobii społecznej nie wiadomo czy potrafilby się otworzyć przed terapeutą. Zaufac mu -a to podstawa.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez monooso 22 paź 2014, 12:09
Na wstępie napiszę, że poczułem się doceniony i wyjątkowy. Tyle osób o mnie myśli i rozmawia w tym temacie, coś niebywałego. Czuję się jak gwiazdor. W głębi siebie mam potrzebę bycia w centrum uwagi.

beladin napisał(a):monooso, Być może jest tak, że posiadasz cechy agresywne i równocześnie dosyć wysokie mniemanie o sobie. Może dlatego tak bardzo intensywnie to wszystko przeżywasz ..przypisując innym własne cechy twoja agresja ostatecznie kieruje się przeciwko tobie i regularnie zderza się z twoim przekonaniem o własnej ponadprzeciętności ..powstaje silny konflikt i w efekcie silne napięcie emocjonalne.

Cechy agresywne i wysokie mniemanie o sobie posiada mój ojciec i moja babcia (ojca matka). Oni są wprost zakochani w swoich osobach, a wszystkich innych traktują z pogardą. Co do mnie to wygląda to tak, że z zewnątrz jestem usposobieniem spokoju, opanowania, pokoju przynajmniej pod względem zachowania (fobia społeczna?) ale z tego co wiem to mój wizerunek zewnętrzny, np. wyraz twarzy kłóci się z tym. Poza tym wewnątrz siebie nie jestem taki spokojny, ułożony i kulturalny, lubię oceniać, obrażać, krytykować, mam najbardziej szalone myśli.

lucy1979 napisał(a):Ja myślę, ze monooso, cały czas kreuje się jaką wyjatkowa osobę, lepszą niż wszyscy.

Stety niestety ale dokładnie tak się czuję. Czuję się jak jakiś wybraniec, który jest osobą lepszą i bardziej świadomą niż cała reszta.

Nie potrafi być szczery, nawet tu, gdzie jest anonimowy.

Na tym forum akurat jestem tak szczery jak nigdzie indziej chociaż to chyba oczywiste, że wszystkiego nie będę mówił aby zachować anonimowość.

Myslę, ze tak głęboko przezywa odrzucenie przez innych, ze wmówił sobie, ze jest inny, lepszy i to jego decyzja aby życ samotnie. Tymczasem bardzo potrzebuje akceptacji i cierpi. Niska samoocena przeplata się u niego z poczuciem wyjatkowosci.

Może tak być.

Wejrzyj w siebie i zacznij od tego. ze sam przed sobą zidentyfikujesz co dałoby Ci szczęście. Ale bez udawania, ze Ci nie zależy. Inaczej będziesz się krecic w kółko. Dobrze tez by było abys przeczytal wszystkie swoje posty jakie pisales na forum. Skonfrontuj je z "prawdziwym " Tobą, którego zepchnąles w kąt, bo sam siebie nienawidzisz. Musisz przede wszystkim zaakceptować siebie, takim jakim jesteś.

Nie rozumiem. Poproszę bez psychologicznego pierdololo, które nic konkretnego nie oznacza tylko kawa na ławę po kolei co robić.
monooso

przez beladin 22 paź 2014, 12:41
monooso napisał(a):Cechy agresywne i wysokie mniemanie o sobie posiada mój ojciec i moja babcia (ojca matka). Oni są wprost zakochani w swoich osobach, a wszystkich innych traktują z pogardą. Co do mnie to wygląda to tak, że z zewnątrz jestem usposobieniem spokoju, opanowania, pokoju przynajmniej pod względem zachowania (fobia społeczna?) ale z tego co wiem to mój wizerunek zewnętrzny, np. wyraz twarzy kłóci się z tym. Poza tym wewnątrz siebie nie jestem taki spokojny, ułożony i kulturalny, lubię oceniać, obrażać, krytykować, mam najbardziej szalone myśli.

Pewnych emocji po prostu nie da się ukryć.

Czy chcesz tego czy nie, posiadasz jakieś cechy osób, które miały z tobą bliski kontakt w dzieciństwie. Są to cechy zarówno agresora jak i ofiary, co manifestuje się autodestrukcyjnymi atakami na siebie i nadmiernym przeżywaniem. Krytyka otoczenia bierze się z potrzeby podbudowania osłabionego poczucia wartości. Jest ci potrzebna by podbudować twoje słabe ego.
Posiadasz również swoje własne cechy osobowości, wewnętrzny system wartości, który posiada dla Ciebie najwyższą wartość.
Dlatego pisałem ci kiedyś, że najważniejszy jest kontakt ze sobą ..z tym co ty myślisz, co wg ciebie jest dobre.. bo aktualnie funkcjonujesz w wyimaginowanym, agresywnym świecie pełnym przeciwieństw, świecie Twojego ojca, matki, babki itd. Ciebie tam nie ma.
beladin

przez ego 22 paź 2014, 13:10
monooso napisał(a): Poproszę bez psychologicznego pierdololo, które nic konkretnego nie oznacza tylko kawa na ławę po kolei co robić.
A do czego Ci tak właściwie potrzebne czyjekolwiek rady, skoro jak sam napisałeś, nie chcesz niczego zmieniać:
Nie zmienię się bo nie umiem i nawet nie chcę. Chodzę wyniosły i dumny jak jakiś paw, tak jakbym miał wszystkich głęboko w dupie i gardził nimi. Nie usmiecham się wcale, nie okazuje żadnych emocji, nie bawie się w żadne gierki słowne tak jak inni ludzie.
???
ego

przez Łapa 22 paź 2014, 13:55
ladywind, dlaczego?
ObrazekObrazekObrazekObrazek

przez ladywind 22 paź 2014, 14:06
Dlatego, że ta osoba ma problem ze swoją psychiką i porównianie jej z attention whore niczego dobrego nie wniosło z Twojej strony, chyba że miales na celu podświadomie badz świadomie upodlenie go winszując tym samym siebie w górę
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Łapa 22 paź 2014, 14:20
ladywind, oczywscie, ze nie mialem na mysli wywyzszenia siebie, ale upodlenie jego tak i nie czuje sie z tym źle. Jesli bylby jednostka wybitna, genialna to zachowywalby sie jak Sokrates a nie jaj Heraklit.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

przez planB 22 paź 2014, 14:27
Lucy ,beladin świetnie :angel: ...imo to co napisaliście+doradziliście w tych 2 postach (i nie tylko) jest niesamowicie celnie jako dojście do genez powstania/powstawania tego u niego.... mam nadzieję ,że chłopak chce sobie pomóc i jest tego 'pewien' ....a nie jest A+W.. zamkniętą szczelnie przez samego siebie w labiryncie który buduje wciąż sam.....

Łapa nie daj się nigdy ponieść hype; ...mi to się zdarzało kiedyś ...kiedyś miałem myśli podobne do monooso ...też/.
Ostatnio edytowano 22 paź 2014, 14:29 przez planB, łącznie edytowano 1 raz
I Dare, readY

Sortuj wg