Czy to normalne? Dzikuski...

Inne zaburzenia.

przez SinnerInHeaven 25 wrz 2014, 16:53
Witam

Chciałem zapytać czy to normalne że kręcą mnie tylko dzikuski? Czy to rodzaj dewiacji i trzeba się leczyć? Bo bardzo mnie to ostatnio niepokoi mam dużo myśli z tym związanych i nie mogę spać w nocy. Czy jest szansa się z tego jakoś wykaraskać. Pytam poważnie, nie wiem co robić.
SinnerInHeaven

przez bittersweet 25 wrz 2014, 17:15
hmm, co znaczy dzikuski ?

-- 25 wrz 2014, 17:57 --

opisz dokładniej te dzikuski
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Hans 25 wrz 2014, 19:52
To masz podobnie jak miał mój kolega. On chciał też dzikuskę, taką, która cały dzień spędziła w polu pracując i on wraca z roboty, ona z pola taka brudna i marzyło mu się, że bierze ją w kuchni przy garach, oboje brudni i ogólne klepisko.
Feed your head
Feed your head

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arasha 25 wrz 2014, 19:56
Podpisuję się pod zapytaniem koleżanki. O jakie dzikuski chodzi ? Kobiety - dzikuski ? I w jakim sensie ? Myślę, że z preferencjami nie należy walczyć ... Ja się do końca normalna też nie czuję, nieraz myślałam o sobie w kategoriach dzikusa, bo mam odjechane czasem zachowania ( jak choćby zapraszanie facetów do lasu ), ale nie wiem, o jaki rodzaj "dzikusostwa" Tobie chodzi :bezradny: Zdradź więcej szczegółów, bo to dość interesujące. Myślę, że tu na forum dzikusów w jakims tam sensie nie brakuje ;)
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez beladin 25 wrz 2014, 20:06
SinnerInHeaven, To normalne :mrgreen:
beladin

przez bittersweet 25 wrz 2014, 20:48
Hans napisał(a):To masz podobnie jak miał mój kolega. On chciał też dzikuskę, taką, która cały dzień spędziła w polu pracując i on wraca z roboty, ona z pola taka brudna i marzyło mu się, że bierze ją w kuchni przy garach, oboje brudni i ogólne klepisko.
tez miałam znajomego który lubił takie niemyte, ale z miasta
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Arasha 25 wrz 2014, 21:29
Czyżby dzikus = brudas :bezradny: ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez nie-smutna 26 wrz 2014, 13:14
Może to po prostu fetysz, a nie od razu zaburzenie psychiczne :) Wszak każdego jara trochę coś innego. Jakby każdy kto preferuje niecodzienne zachowania seksualne (może poza pedofilami) uważał że jest zaburzony, to psychoterapeuci mieliby ręce pełne roboty :D

przez wiejskifilozof 26 wrz 2014, 13:34
Dzikuski-wyzwolone seksualnie ?

przez SinnerInHeaven 26 wrz 2014, 19:26
Tylko dzikuski mnie interesują...To jest mój fetysz...Dzikie spojrzenia...Każda kobieta ma to w sobie tylko nie każda to pokazuje od razu...Nie nie brudaski...bez błotka czyste tylko dzikie...pamiętam film "Zejście" oglądałem kilka lat temu ale pamiętam jakby to było wczoraj...Takie kobiety walczące z czymś co czai się w mroku...czymś co jak wierzyć uczonym "idealnie wyewoluowało do życia w ciemności" i jest zdolne zabić, ma doskonały słuch...I One stanęły naprzeciw tym kreaturą z piekieł...podobnie jak ja ukrywały się i walczyły...stały się dzikie i piękne...sterowały nimi obłęd i wola przetrwania...Nauczyły się chodzić cichutko i zabijać skutecznie jeść mięso w surowej postaci...takie właśnie powinny być kobiety...Pole? To nie miejsce dla kobiety mój drogi ona musi walczyć z czymś co czi się w mroku, w lesie tam jest jej miejsce...to obrzydliwe co Wy chcecie zrobić z kobietami do pola albo do garów...Musicie pamiętać że one są bardziej dzikie od nas...seksualność to osobna kwestia...ale silna wyzwolona kobieta nie boi się mężczyzny...potrafi go mieć na każde wezwanie kiedy ona tego pragnie...Tak, żeby jej żądze zostały zaspokojone. Facet musi być równie dziki inaczej po prostu umrze z nadmiaru wrażeń...albo kobieta go odrzuci...Dzikuski są wśród nas uważajcie na nie...szczególnie nocą robią się niespokojne, polują wtedy jak sowy...nie sposób się odpędzić...
SinnerInHeaven

przez Druid 30 wrz 2014, 21:21
SinnerInHeaven, zaczynam Cię lubić :lol:
Druid

przez Mr.Scratch 01 paź 2014, 03:13
Słyszałem o nich, nie wiem tylko czy chodzą po lasach. Jeśli jednak, to może szukają złota?(po Niemcach?) Wiem, że zwykle "polują" na nie w klubach nocnych. Te z lasu to dopiero muszą być niezależne...
Tak serio, to raczej normalne, chyba każdy ma takie fetysze. Niby większość przez 5 minut(5 z kawałkiem, jeśli liczysz razem z zapięciem rozporka), ale ilu ludzi, tyle spojrzeń. O ile nic rzeczywiście nie "czai się" w Twoim "mroku", bo jeśli jednak tak, to zmienia postać rzeczy :)

przez lojantka 01 paź 2014, 11:12
SinnerInHeaven, trochę się Ciebie boję
lojantka

przez beladin 01 paź 2014, 13:32
harlancoben, Jesteś dzikuską? :D
beladin

Sortuj wg