nadciśnienie

Inne zaburzenia.

nadciśnienie

przez małpka bubu 24 wrz 2014, 11:41
ktoś choruje? leczycie się?
u mnie to sprawa dziedziczna, bo matka choruje...
ponownie zaczęłam to leczyć, bo trafiłam na odcinek "dr G-lekarz sądowy" w którym bardziej otyły człowiek niż ja zaniedbał to, dostał wylewu i zmarł...

po pierwszych dawkach leków czuję się jak pijana, wstałam z okropnym bólem głowy choć wczoraj nie wypiłam ani kropelki alkoholu...

tritace 5 mg 1-0-0, hydrochlorothiazidum Polpharma 12,5mg 1-0-0 (na nadciśnienie)
antykoncepcyjna evra
setaloft 50mg - 1-0-0
lamitrin 100 mg 1-0-1
doraźnie hydroksyzynka

nadciśnienie

przez Ferdynand k 24 wrz 2014, 12:04
a łykasz to z tym wszystkim co masz?
to muli :bezradny:
Naczelny Użyszkodnik

nadciśnienie

przez monooso 25 wrz 2014, 14:42
Ostatnio przeglądałem bilansy zdrowotne z czasów swojej edukacji i zauważyłem, że w opisach chyba wszystkich okresowych badań moje ciśnienie jest lekko podwyższone. A w szkole zawsze słyszałem, że jest w porządku. Nie wiem jak jest teraz bo nie mam ciśnieniomierze ale sądzę, że może być zbyt wysokie. Wracając jeszcze do tego bilansu zdrowotnego to tą całą dokumentacją można sobie dupę podetrzeć, wygląda jakby była prowadzona na odpier*ol. Nie trzyma się to w ogóle kupy, jednego roku mam skoliozę, drugiego roku magicznie ozdrowiałem, po 2 latach zmalałem i inne cuda na kiju. Nie wiem w ogóle po co to jest prowadzone.
monooso

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

nadciśnienie

przez nie-smutna 02 paź 2014, 18:53
Nie jestem do końca przekonana, czy to rzeczywiście choroba dziedziczna - mój tata ma nadciśnienie, a ja żeby było śmiesznej, całe życie mam niskie ciśnienie. Chodzisz do kardiologa?

nadciśnienie

przez Maciej8620 10 paź 2014, 23:04
Też biorę lek na nadciśnienie. "Concor" się nazywa.

Sortuj wg