SKANDALICZNE LENISTWO

Inne zaburzenia.

SKANDALICZNE LENISTWO

przez black swan 04 mar 2015, 23:10
No to czym jest poważna praca umysłowa wg Ciebie?
No risk - no fun, no pain - no gain.

SKANDALICZNE LENISTWO

przez Powietrzny Kowal 05 mar 2015, 01:00
inspektor_erektor napisał(a):Jestem tak niewiarygodnym leniem, że to sie nie mieści w głowie, praktycznie zawsze nim byłem z wyjątkiem jakichś nazwijmy to "przebłysków". Uwielbiam nie robić nic, leżeć i nic, ale jednocześnie cierpie bo jakby nie patrzeć to nie na tym polega żywot. Jak można zmienić takie coś w sobie?

To nieco jak ja... tylko że ja "leżenie" zamieniłbym na "siedzenie" - no i nie wiem co to jest cierpienie w wydaniu innym niż fizyczne :D
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

SKANDALICZNE LENISTWO

przez Wombwell00 29 maja 2015, 22:04
Czy to jeszcze zwykłe lenistwo czy już chroniczna apatia, marazm?

Ja osobiście też myslałem, że jestem patentowanym leniem, nie miałem ochoty NIC robić i to dosłownie - w domu źle, poza też, źle w towarzystwie, w samotnosci jeszcze gorzej.
Podjąłem pracę, trochę mnie to ustawiło i pozwoliło pewne priorytety w głowie ułożyć, na krótszą metę dobrze, starałem się dobrze organizować finanse i wolny czas bo miałem wrażenie, że przez pracę nie mam go za wiele, ale po prawie roku odechciewa mi się już żyć. Do pracy chodzę do chodzę, jakies tam marne grosze zarabiam, ale wracam do domu i nie robie NIC, w żaden sposób się nie rozwijam, nawet nie robię tego co mnie cieszy a jedynie postępuje tak by 'przetrwać' reszte dnia, aż zrobi się 23 i trzeba będzie iśc spać. Co więcej po wakacjach wracam do mieszkania z rodzicami, bo zarabiam tak marnie, że na utrzymanie sie w duzym miescie (Wrocław) nie wystarcza i tak muszę wszędzie pożyczać albo brac od rodziców, do tego czuje się jak ostatni śmieć i biedak, nawet mentalnie stałem się już biedny....

Powiedzcie mi, jak z tym walczyć???? Ja juz nie mam pomyslu ;(((

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

SKANDALICZNE LENISTWO

przez carlosbueno 29 maja 2015, 22:19
Podjąłem pracę, trochę mnie to ustawiło i pozwoliło pewne priorytety w głowie ułożyć, na krótszą metę dobrze, starałem się dobrze organizować finanse i wolny czas bo miałem wrażenie, że przez pracę nie mam go za wiele, ale po prawie roku odechciewa mi się już żyć.

Mam podobnie a najgorsze jest to że narzekam że tyle czasu mi zajmuje a jak mam wolne to nie wiem co z tym czasem zrobić, jestem totalnie bezproduktywny i też niesamodzielny mimo że dawno po 30-ce.
Największy Forumowy Maruda

SKANDALICZNE LENISTWO

przez mark123 17 lip 2015, 13:41
Ja mam tak, że jak coś robię, to mnie nudzi to, co robię, a jak nic nie robię, to mi się nudzi, że nic nie robię. Uczucie nudy towarzyszy mi non stop, jedynie gdy śpię, to nie czuję nudy.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

SKANDALICZNE LENISTWO

przez alone05 24 lip 2015, 15:26
Ja jestem bardzo leniwa, przez to jestem gruba, otyła, kiedyś ćwiczyłam w domu, ale jak zauważyłam że nic a nic nie schudłam to straciłam motywację do ćwiczeń, walka z nadwagą to jak walka z wiatrakami, ciągle coś nie wychodzi a ja się szybko poddaję, jestem pesymistą, przewiduję najgorszy scenariusz, na rowerze też sobie nie pojeżdżę, bo mi się zepsuł a jestem zbyt leniwa, żeby naprawić i zbyt nieśmiała, żeby wzywać kogoś do naprawy, na siłownie też nie pójdę, bo się wstydzę ludzi, nie mogłabym na ich oczach ćwiczyć, to niemożliwe, mogę tylko w domu ćwiczyć, ale mi się nie chce.

SKANDALICZNE LENISTWO

przez take 24 lip 2015, 19:18
Ja wszystko "robię powoli i traktuję jak zabawę". Chyba się nie przykładam, biorę obecnie lek psychotropowy, a jego niezażywanie może wywołać jeszcze bardziej niepożądane objawy niż "ospałość".

SKANDALICZNE LENISTWO

przez ego 24 lip 2015, 19:43
alone05, bo ćwiczenia to nie wszystko, ważna jest też dieta. Rower sobie napraw, bo przy dużej wadze, to na początek lepsza forma ruchu niż bieganie, bo mniej obciążająca stawy, które i tak są już obciążone masą ciała. Jak nie rower, to Ci zostaje faktycznie chyba tylko bieganie i to po ciemku, skoro się wstydzisz ludzi. ;)
Co ćwiczyłaś jeśli mogę spytać?
ego

SKANDALICZNE LENISTWO

przez kotek em 24 lip 2015, 22:53
Sorki za wpisy, które pojawiły się tutaj pod moim nickiem, :hide:. Małe niedopatrzenie, :oops:.
Obrazek

Sortuj wg