SKANDALICZNE LENISTWO

Inne zaburzenia.

SKANDALICZNE LENISTWO

przez inspektor_erektor 16 wrz 2014, 13:32
Jestem tak niewiarygodnym leniem, że to sie nie mieści w głowie, praktycznie zawsze nim byłem z wyjątkiem jakichś nazwijmy to "przebłysków". Uwielbiam nie robić nic, leżeć i nic, ale jednocześnie cierpie bo jakby nie patrzeć to nie na tym polega żywot. Jak można zmienić takie coś w sobie?

SKANDALICZNE LENISTWO

przez Adamantium 16 wrz 2014, 14:15
Też niby chciałbym tylko ćwiczyć, zarabiać, zdradzać, śmiać sie, załatwiać sprawy, czuć dobrze ale qrwa jak usiąde na tym krześle tak godziny pękają a moja sytuacja tylko sie pogarsza. Mi jest ciepło, wygodnie, słucham sobie muzy, trzaskam filmy. Najgorzej gdy nadchodzi noc to zamiast spać siedze jak zahipnotyzowany i czytam jakieś gówna nawet na pudelku i to jest chore :D.
Też jestem skandalicznym leniem biorąc pod uwage czarną chmure problemów nad głową że tak to określe chyba nawet więcej jak skandalicznym.
Sądze że jak nie bedzie internetu a niedługo nie będzie to przestane być skandalicznym leniem. Furtka jak chooy ale ci doradziłem :D
Dzisiaj miałem sen że tam gdzie tylko chce to dotre. Wiem że moge spełnić sny. Wiem nie moge poddać sie. Lunatyk na krawędzi nie boje sie że spadne.

SKANDALICZNE LENISTWO

przez inspektor_erektor 16 wrz 2014, 14:18
Adamantium, dzieki za nieocenioną pomoc i przydatne rady :mrgreen: :lol: A co do lenistwa to tak samo mam czarną chmure nad sobą i wręcz karygodnym jest być w tej sytuacji takim leniem jak ja, a jednak nie potrafie sie zmotywować i wziąść do roboty

-- 16 wrz 2014, 14:26 --

ZAPRASZAM WSZYSTKICH ŚMIERDZĄCYCH LENI DO DYSKUSJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

SKANDALICZNE LENISTWO

przez mark123 16 wrz 2014, 14:35
Też jestem hiperleniem (a czasem mam wrażenie, że już lenioholikiem, albo moje lenistwo przeszło w stan zaburzenia osobowości).

W pewnych sytuacjach można przestać praktykować lenistwo, ale pozbyć silnego lenistwa ze swojego wnętrza jest raczej bardzo trudno
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

SKANDALICZNE LENISTWO

przez beladin 16 wrz 2014, 14:42
inspektor_erektor, Gdybyś był autentycznym leniem nie cierpiałbyś z tego powodu. Prawdziwy leń jest dumny ze swojej postawy życiowej.

mark123, Leń, który naskrobał 7tys postów?? ..ciekawe ;)
beladin

SKANDALICZNE LENISTWO

przez inspektor_erektor 16 wrz 2014, 15:17
beladin napisał(a): mark123, Leń, który naskrobał 7tys postów?? ..ciekawe ;)

...zamiast robić mnóstwo innych rzeczy, które wymagają braku lenistwa :P

SKANDALICZNE LENISTWO

przez Reiben 16 wrz 2014, 15:26
Zapierdalać trzeba, nie ma to tamto, każdy powód może być dobry, choćby taki, że grubas spod 4-ki ma nowe lśniące adidaski.
Reiben

SKANDALICZNE LENISTWO

przez mark123 16 wrz 2014, 15:36
beladin napisał(a):inspektor_erektor, Gdybyś był autentycznym leniem nie cierpiałbyś z tego powodu. Prawdziwy leń jest dumny ze swojej postawy życiowej.

Dumny niekoniecznie

beladin napisał(a):mark123, Leń, który naskrobał 7tys postów?? ..ciekawe ;)

Lenistwo nie przeszkadza w pisaniu.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

SKANDALICZNE LENISTWO

przez beladin 16 wrz 2014, 15:37
inspektor_erektor, On przynajmniej nie leży na kanapie :P

Nie ma czegoś takiego jak lenistwo. Najpierw człowiek robi sobie bilans zysków i strat, a potem podejmuje decyzję. U osób cierpiących na zab. lękowe podjęcie działania wiąże się z dużym stresem, dlatego takie osoby przeważnie się wycofują z aktywnego życia.
Reszta, nie biorąca pod uwagę tych czynników, a jedynie swoje doświadczenia i cechy, może nazwać taką postawę lenistwem ..co nie znaczy, że należy ich ignorancję bezmyślnie kopiować i nazywać siebie leniem.
Ostatnio edytowano 16 wrz 2014, 15:38 przez beladin, łącznie edytowano 1 raz
beladin

SKANDALICZNE LENISTWO

przez Pinokio 16 wrz 2014, 15:38
inspektor_erektor napisał(a):Jestem tak niewiarygodnym leniem, że to sie nie mieści w głowie, praktycznie zawsze nim byłem z wyjątkiem jakichś nazwijmy to "przebłysków". Uwielbiam nie robić nic, leżeć i nic, ale jednocześnie cierpie bo jakby nie patrzeć to nie na tym polega żywot. Jak można zmienić takie coś w sobie?

No stary, bez terapii z czegoś takiego się nie wyjdzie. Nie masz żadnej władzy nad swoim ciałem, nie odnosisz nawet małych sukcesów, pewnie ciągle próbujesz i nic to nie daje. Co prawda też jestem leniem zaawansowanym, ale skandalicznym nie ponieważ odnoszę małe sukcesy i udało mi się trochę zmienić (np. dużo jeżdżę na rowerze). Też poszedłbym na terapię ale liczę, że jeszcze się sam ogarnę, poza tym godzina z psychologiem kosztuje 100 zl, a zarabiam bardzo malutko.

Ale jestem przekonany, że o własnych siłach nie masz szans z tego wyjść. Terapia, i to najlepiej od zaraz.

Haha, natomiast ktoś pisze, że jaki to leń skoro pisze posty. Problem w tym, że pisanie jest frajdą, ale gdyby szef w pracy kazał mu napisać te 7 postów na inny temat, odkładałby to do porzygania :)

SKANDALICZNE LENISTWO

przez mark123 16 wrz 2014, 18:41
beladin napisał(a):inspektor_erektor, On przynajmniej nie leży na kanapie :P

Siedzę

SKANDALICZNE LENISTWO

przez 1234qwerty 01 mar 2015, 23:21
Odkopuję.

Nic mi się nie chce. Nie mam żadnych planów na życie. Nie chcę się uczyć, ani pracować. Gdyby mi spadły pieniądze z nieba i nie musiałbym się już o nie martwić do końca życia, to byłoby mi z tym dobrze.
Czy podchodzę pod termin użyty w tytule wątku?
Jakieś rady?

SKANDALICZNE LENISTWO

przez Argish 02 mar 2015, 00:04
1234qwerty napisał(a):Odkopuję.
Nic mi się nie chce. Nie chcę się uczyć, ani pracować. Gdyby mi spadły pieniądze z nieba i nie musiałbym się już o nie martwić do końca życia, to byłoby mi z tym dobrze.
Czy podchodzę pod termin użyty w tytule wątku?
Jakieś rady?

Też bym tak chciała :?
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

SKANDALICZNE LENISTWO

przez 1234qwerty 02 mar 2015, 00:09
Argish, tzn. też byś chciała być "skandailcznie leniwa" czy kasę z nieba?

Sortuj wg