Miłość

Inne zaburzenia.

Miłość

przez Niete 16 wrz 2014, 17:28
Tytuł: Miłość

robotnica napisał(a):A mnie jakoś razi gdy ktoś pisze, że miłość nie istnieje. Są rożne jej rodzaje. To, że ktoś nie chce/nie potrafi kochać to nie znaczy, że nie ma takiego uczucia jak miłość. Wrażliwość i empatia to miłość.

Tak, tylko to prywatna opinia tej osoby. I może też nie doświadczyła tej miłości, więc kompletnie tego nie czuje, choć może na nią zasługuje.

Sorry, że zamiast Ci napisać tutaj jako pw mi wyszło :P
Niete

Miłość

przez monapayne 16 wrz 2014, 17:51
Spoko, odpiszę to samo co odpisałam. :p

W moi świecie też nie ma miłości już prawdziwej, i ja nie wiem czy kiedykolwiek będzie. Ale tak, wiem co to jest, ten stan istnieje i istnieje to na świecie, jest coś takiego jak miłość. Istnieje też zło i zawiść na świecie. Unosi się w powietrzu i otacza nas, choć nie zawsze jesteśmy w stanie tego doświadczyć. Ale miłość jest, istnieje pomiędzy ludźmi.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

Miłość

przez Semir 16 wrz 2014, 18:19
czesctoja, Może to dlatego ja po swoich kopach życiowych nie potrafię nikomu zaufać(w kwestii kobiet) jak już jakaś się na mnie uweźmie to spieprzam jak najdalej. Z natury kobiety brzydzą się na mnie choćby splunąć a jak już się przystawiają to chyba tylko że mają jakiś interes w tym. A co do miłości to może i istnieje ale jak zmieniają się czasy tak coraz bardziej przelicza się uczucia na pieniądze.
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg