Nietypowy problem.

Inne zaburzenia.

Nietypowy problem.

przez Doberman 15 wrz 2014, 21:03
ego napisał(a):No, a potem jeszcze w dwóch miejscach jednocześnie je zjadać :mrgreen:

Mógł smażyć i jeść frytki w dwóch miejscach naraz, a w tym czasie w trzecim miejscu kupował ketchup. :mrgreen:

-- 15 wrz 2014, 21:09 --

Doberman

Nietypowy problem.

przez czesctoja 15 wrz 2014, 21:12
ego napisał(a):@czesctoja
Być może należy, a patrząc z perspektywy religii katolickiej- na pewno należy, ale nie z powodu cyrografu tylko z racji choćby grzesznego życia. Treści nie przytoczę, bo to było ponad 10 lat temu, więc nie pamiętam dokładnie, a cyrograf spaliłam po tym ja nie został spełniony.
Ciekawe jakie jeszcze wymówki wymyślisz byle tylko mi nie odpowiedzieć na pytania?

Doberman napisał(a):A co miał taki ojciec Pio? Oprócz ran które sam sobie zrobił i którym nie pozwalał się zagoić?
Jeszcze bilokował i czytał w myślach :mrgreen:

Jeżeli Twoja dusz należy do Szatana to moje przkonywanie nie ma sensu. Szkoda moje czasu (ja tego nie robie dla mojej racji tylko Twojego dobra)

Pamiętasz czy ten dzień był jakiś specjalny?

Tak "bilokował", a o tym, że czytał w myślach pierwszy raz słyszę...

Teoretycznie mógł, mógł robić nawet wydalać poprzednie i robić nowe frytki w tym samym czasie w różnych miejscach, ale to teoretycznie bo praktycznie to nie jego umiejętność tylko moc Bożą, która była używana gdy była konieczna.

Nietypowy problem.

przez Doberman 15 wrz 2014, 21:17
czesctoja, ale katolicy nie mogą korzystać ani doświadczać mocy Bożej.
Doberman

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nietypowy problem.

przez czesctoja 15 wrz 2014, 21:18
Doberman napisał(a):czesctoja, ale katolicy nie mogą korzystać ani doświadczać mocy Bożej.

Pierdzielicie Bracie - Dlaczego niby?

Nietypowy problem.

przez Doberman 15 wrz 2014, 21:20
czesctoja napisał(a):
Doberman napisał(a):czesctoja, ale katolicy nie mogą korzystać ani doświadczać mocy Bożej.

Bo tylko chrześcijanie mają coś wspólnego z Bogiem, a katolicy to nie chrześcijanie.
Doberman

Nietypowy problem.

przez czesctoja 15 wrz 2014, 21:21
Doberman napisał(a):
czesctoja napisał(a):

Bo tylko chrześcijanie mają coś wspólnego z Bogiem, a katolicy to nie chrześcijanie.

Rozumiem, że wg Ciebie - Ale proszę o argumenty :)

Na to katechizm już odpowiedziałem, na kult Maryjny również (nie chce się powtarzać)

Nietypowy problem.

przez Doberman 15 wrz 2014, 21:23
czesctoja napisał(a):Na to katechizm już odpowiedziałem, na kult Maryjny również (nie chce się powtarzać)

No właśnie ten katechizm jest niechrześcijański, bo katolicy stawiają go na równi z Biblią. Kult maryjny też jest niechrześcijański, bo tylko Bogu powinno się oddawać chwałę.
Doberman

Nietypowy problem.

przez ego 15 wrz 2014, 21:25
czesctoja napisał(a):Pamiętasz czy ten dzień był jakiś specjalny?
W ogóle jakoś słabo to pamiętam.. jedyne to, że dość mocno wkurzona na Bozię byłam, przez przynajmniej kilka dni wstecz.
W sumie to dużo lepiej pamiętam dzień, kiedy po raz pierwszy zwróciłam się Szatana...

Gdzieś czytałam, że Pio czytał w myślach swoich penitentów, znał ich grzechy gdy np ktoś coś zatajał-oczywiście "dowód" na to, tylko w postaci "relacji świadka".

Doberman napisał(a):No właśnie ten katechizm jest niechrześcijański, bo katolicy stawiają go na równi z Biblią.
Z tego co mi wiadomo to w katechizmie nie może być rzeczy sprzecznych z biblią, więc to podważa to co napisałeś.
ego

Nietypowy problem.

przez czesctoja 15 wrz 2014, 21:28
Doberman napisał(a):
czesctoja napisał(a):Na to katechizm już odpowiedziałem, na kult Maryjny również (nie chce się powtarzać)

No właśnie ten katechizm jest niechrześcijański, bo katolicy stawiają go na równi z Biblią. Kult maryjny też jest niechrześcijański, bo tylko Bogu powinno się oddawać chwałę.

A czytałeś moją odpowiedź?
Są 2 kulty, a historii Biblii to Ci nie będę tłumaczył...

Nietypowy problem.

przez Doberman 15 wrz 2014, 21:30
czesctoja napisał(a):
Doberman napisał(a):

A czytałeś moją odpowiedź?
Są 2 kulty, a historii Biblii to Ci nie będę tłumaczył...

Owszem, są dwa kulty, w tym jeden zupełnie niechrześcijański.

-- 15 wrz 2014, 21:32 --

ego napisał(a):
Doberman napisał(a):No właśnie ten katechizm jest niechrześcijański, bo katolicy stawiają go na równi z Biblią.
Z tego co mi wiadomo to w katechizmie nie może być rzeczy sprzecznych z biblią, więc to podważa to co napisałeś.

Katechizm namawia do oddawania czci bożkom i brania udziału w pogańskich katolickich rytuałach.
Doberman

Nietypowy problem.

przez czesctoja 15 wrz 2014, 21:32
ego napisał(a):
czesctoja napisał(a):Pamiętasz czy ten dzień był jakiś specjalny?
W ogóle jakoś słabo to pamiętam.. jedyne to, że dość mocno wkurzona na Bozię byłam, przez przynajmniej kilka dni wstecz.
W sumie to dużo lepiej pamiętam dzień, kiedy po raz pierwszy zwróciłam się Szatana...

Gdzieś czytałam, że Pio czytał w myślach swoich penitentów, znał ich grzechy gdy np ktoś coś zatajał-oczywiście "dowód" na to, tylko w postaci "relacji świadka".

Nie mów Bozia (kto Was tak nauczył?), powiedz mi o tym pierwszym kontakcie z diabłem...
WYDAJE MI SIĘ, że diabeł nie może respektować cyrografu, który jest napisany, podczas gdy jesteśmy na Boga zdenerwowani...

Nie przejmuj się Doberman jest zaślepiony kasą...

Nietypowy problem.

przez Doberman 15 wrz 2014, 21:34
czesctoja napisał(a):Nie przejmuj się Doberman jest zaślepiony kasą...

Kasą to jest zaślepiona watykańska sekta.
Doberman

Nietypowy problem.

przez czesctoja 15 wrz 2014, 21:35
Doberman, polecam jednak poczytać, bo trzymanie się tylko jednego argumentu jest frustrujące dla rozmówcy, wiesz?

Podaj mi jednego bożka, którego czcimy (uprzedze Cie - Maryja to człowiek i tak też ja traktujemy) ;)

Nietypowy problem.

przez Doberman 15 wrz 2014, 21:36
czesctoja napisał(a):Doberman, polecam jednak poczytać, bo trzymanie się tylko jednego argumentu jest frustrujące dla rozmówcy, wiesz?

Podaj mi jednego bożka, którego czcimy (uprzedze Cie - Maryja to człowiek i tak też ja traktujemy) ;)

Owszem, Maryja to człowiek. A czy do człowieka powinno się modlić?
Co do bożków: modlicie się do rozmaitych figurek i obrazów, do "świętych" i papieży.
Doberman

Sortuj wg