Młody...

Inne zaburzenia.

Młody...

przez czesctoja 03 wrz 2014, 08:22
Mówi się, że młodzież musi się wyszaleć, życie wtedy jest takie beztroskie itd.
Zdrowy, silny, pełny sił - To dlaczego nie nabroić? ;)

No i ja to rozumiem wszystko OK, z tym, że ja również czuje nieodpartą potrzebę "korzystania z życia", a przez moją chorobliwą nieśmiałość, ledwo chodze - także bawię się czadowo ;/
Co myślicie na ten temat? Bo mam jeszcze przedsobą nie daj Boże 70 lat i co ja będę wspominał? ;)

Młody...

przez ekspert_abcZdrowie 05 wrz 2014, 00:30
Mówi się, że młodzież musi się wyszaleć, życie wtedy jest takie beztroskie itd.

Rzeczywiście tak się mówi, ale nie każdy nastolatek jest taki sam i nie każdy w okresie dorastania "szaleje" czy "korzysta z życia" w stereotypowym rozumieniu. Owszem, młodzież korzysta z życia, ale każdy inaczej i każdy na swój sposób ;) Nie wiem... Jeden będzie hulał na dyskotekach, inny zajmie się fotografią, a jeszcze inni zaszyje się w książkach. To zależy od człowieka, jego potrzeb itd.
ja również czuje nieodpartą potrzebę "korzystania z życia", a przez moją chorobliwą nieśmiałość, ledwo chodze

Jeżeli Twoja nieśmiałość Ci przeszkadza i uniemożliwia korzystanie Ci z życia w takim stopniu, w jakim byś chciał, to może warto skorzystać z pomocy psychologa? Odsyłam też do tekstu: http://portal.abczdrowie.pl/jak-sobie-r ... smialoscia. Pozdrawiam!
Psycholog

Młody...

przez wiejskifilozof 05 wrz 2014, 13:40
Ja jako nastolatek nie szalałem,bo nie miałem towarzystwa.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Młody...

przez mark123 05 wrz 2014, 13:56
Ja zawsze byłem przeciwny temu, by ktokolwiek "szalał".
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Młody...

przez Sebmar 09 wrz 2014, 17:36
Skutki szalejącej młodzieży to oglądam pod koniec weekendu, porozwalane kosze i powybijane szyby na przystankach. Korzystać z życia-jeśli masz takie możliwości-jak najbardziej, ale trzeba pamiętać żeby nie przekraczać pewnych granic, mieć hamulce i szacunek dla innych ludzi, a także cudzego zdrowia i mienia.
Sebmar

Młody...

przez czesctoja 09 wrz 2014, 17:38
Sebmar napisał(a):Skutki szalejącej młodzieży to oglądam pod koniec weekendu, porozwalane kosze i powybijane szyby na przystankach. Korzystać z życia-jeśli masz takie możliwości-jak najbardziej, ale trzeba pamiętać żeby nie przekraczać pewnych granic, mieć hamulce i szacunek dla innych ludzi, a także cudzego zdrowia i mienia.

A kto mówi, że nie? ;)

Sortuj wg