Jestem strasznie sentymentalna

Inne zaburzenia.

przez monk.2000 27 cze 2014, 12:05
Przeszłość :uklon: :105: :uklon:

Ja może na zewnętrznym poziomie nie daję tak po sobie poznać sentymentalności. Ale jeśli przyjrzeć się moim myślom, jak na przykład leżę w łóżku, to będzie to właśnie głównie wspominanie. Wspominam wszystko to, co stało się zanim zachorowałem. Przede wszystkim to, że życie było przyjemne. Mam wtedy takie flashbacki, przypomina mi się jak pasją było słuchanie muzyki, budowanie z klocków, granie w gry z kolegami.

Raczej nie wspominam tego co się działo, ale raczej stan świadomości. Wtedy byłem sobą, minęło 8 lat i nadal tworzę sanktuarium wspomnień dawnego siebie. Jak człowiek, który ma 80 lat, mieszka samotnie, stracił wszystko, tak właśnie ja, mimo że mam 24 lata.

To głupie, ale może w wieku 40 lat będę nagminnie wspominał tamte dni.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez mark123 27 cze 2014, 17:07
Lubię wspominać niektóre momenty swojego dzieciństwa.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez tomek76 11 lip 2014, 23:43
Motylka. Twój wpis mógłbym podpisać niczego nie zmieniając jest w 100% pasujący do mnie. Ja mam jeszcze coś takiego że uwielbiam odwiedzać miejsca gdzie kiedyś byłem np. jeżeli byłem z rodzicami na wczasach w Ustce jako dziecko, to bez względu na urodę innych miejscowości mój wybór zawsze padnie na Ustke. Mam nawet taki plan żeby przejechać przez Polskę szlakiem mojego życia przez wszystkie te miejsca w których byłem. Pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez murphy 15 lip 2014, 19:47
monk.2000, idealnie opisałeś to co czuję.
Jeżeli masz wątpliwości – mów prawdę.

Sortuj wg