Toksyczny ojciec a Dzień Ojca

Inne zaburzenia.

przez Jagodaxxx 23 cze 2014, 10:37
Mam problem nie wiem jak dać ojcu prezent żeby nie strzelał żadnych idiotycznych kazań. To jest typ człowieka który przy obcych ludziach udaje miłego, kulturalnego człowieka a jak wraca do domu to złość z niego wychodzi ponad miarę. Nie słucha nas wcale. Chce wszystkimi sterować ale na niczym dosłownie się nie zna. Jego całe życie to: praca, telewizor i kiełbasa. Gdy się do nas odzywa to tonem ordynarnym, złym i chamskim.Jeśli ktoś z rodziny próbuje w sposób kulturalny zwrócić mu uwagę to on przekrzykuje, wrzeszczy i twierdzi że nie mamy do niego szacunku. Ostatnio jak strzelił swoje kazanie w dzień swoich urodzin to żałowałam że mu prezent dałam. Ale jakbym mu nic nie dała to by płakał że wszyscy o nim zapomnieli.
Nie wiem co robić bo tak źle i tak niedobrze

przez Ferdynand k 23 cze 2014, 12:59
Jagodaxxx, wcale nie daj :great:
Naczelny Użyszkodnik

przez ladywind 23 cze 2014, 13:14
Jagodaxxx, daj mu prezent a weź poprawke, że ma taki charakter, że ciągle bedzie narzekać, ale napewno Was kocha tylko wlasnie ten sztywny charakter powoduje, że zachowuje sie tak a nie inaczej.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez liptint 23 cze 2014, 13:58
mój jest podobny. Nie daję mu prezentu bo nie mam. Złóż mu życzenia i tyle ja tak zrobię jak przyjdzie :D

przez Maggda92 23 cze 2014, 14:07
Jagodaxxx, Ja bym nie dała...
Ale ja jestem złośliwa :oops:
Maggda92

Sortuj wg