Nerwobóle - nie pozwalające funkcjonować

Inne zaburzenia.

przez hope23ck 13 cze 2014, 16:01
Jeśli jest już taki temat to bardzo przepraszam, ale chciałam Was zapytać czy zetknęliście się z tzw nerwobólami : dotyczącymi głównie głowy i żołądka, często też klatki piersiowej i szyi . Na ile są to objawy zakodowane w psychice a na ile jest to coś naprawdę poważnego? Zgłaszaliście się może z tym do lekarza, jeśli tak to do jakiego ? Nie zliczoną ilość razy chodziłam do lekarza rodzinnego do neurologa i nic a ciągle boli i boli od kilku lat , dopiero mądra pani psycholog zauważyła że mogą to być nerwobóle, odrazu jak poczuje ból to się denerwuje, czuje dosłownie jakby mnie rozrywało od środka , nie mogę iść do pracy, rzadko wychodzę z domu bojąc się że mnie coś złapie, a na dodatek przy zmianie pogody odzywa się wszystko co kiedyś miałam połamane i trochę tego jest bardzo proszę o jakieś rady co robić ?
http://moja-zwykla-codziennosc.blogspot.com/
"Niech się ludzie śmieją, jest mi wszystko jedno, naprawdę...
kiedy czasem niebo traci blask "

przez Saraid 13 cze 2014, 17:17
hope23ck, Wyniki badań jest są w porządku to raczej pozostaje wizyta u psychiatry On pokieruje twoim leczeniem.
Saraid

przez zaczarowana 13 cze 2014, 21:52
hope23ck, jeżeli to stres właśnie nasila Twoje dolegliwości, to jak najbardziej udaj się do psychiatry.

Co do bóli na zmianę pogody, to tu już niekoniecznie musi to być na tle psychicznym, jak najbardziej są one możliwe i bez emocjonalnego źródła, no chyba, że też się nasilają pod wpływem emocji.
Jeśli większość jest o czymś przekonana, to wcale nie znaczy, iż ma rację.

całkowicie wolna od psychotropów od 24.04.2014r - NIGDY WIĘCEJ!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg