Ciągle czuję,że jestem chora

Inne zaburzenia.

przez damaged0 10 cze 2014, 10:46
Mam wrażenie że cierpię na niedoczynność tarczycy,ciągle znajduję u siebie kolejne objawy i jest pewna że przez jej nieprawidłowe funkcjonowanie mam tyle problemów nawet z wizerunkiem. Nie mogę przestać o tym myśleć, ostatnio myslalam nad suplememtacja jodem, wdychalam na potege sol morska jodowana bo czuje ze cos ze mna nie tak... to bardzo meczace,ale w oczach mojej mamy jak i doktor psychiatry jestem szczupla i za malo waze,a ja wiem ze mam nieprawidlowe proporcje tluszczu do miesni i to,ze mam mala budowr nie znaczy ze niski poziom tluszczu... Jesli powiem o swoivh obawach zostane wysmiana,ze ja taka chudzinka,ale ja czuje ze jest cos nie tak i chce zeby ktos mnie wzial powaznie.. co robic w tym przypadku?
Szczesliwie wyleczona z bulimii dzieki fluoksetynie:)
Depresja wciaz.

przez deader 10 cze 2014, 12:37
damaged0 napisał(a):Mam wrażenie że cierpię na niedoczynność tarczycy (...) co robic w tym przypadku?

Iść do lekarza, zbadać się, zobaczyć czarno na białym na wynikach czy wszystko jest OK czy też faktycznie jest problem.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Sortuj wg