Mam 22 lata i nic nie osągnąłem- czy mam prawo tak myśleć

Inne zaburzenia.

przez Lenka30 14 maja 2014, 23:23
hamster91, Nie porównuj się z innymi, bo to utrudnia bycie sobą. To jak zabrać sobie całą wolność. Każdy Piotruś Pan to najbardziej męski,prawdziwy i odważny mężczyzna na świecie i kobiety to widzą, tylko jego matka jest ślepa, albo te jej podobne, które myślą, że Nibylandia to ich dom.

carlosbueno, W zabawie nie chodzi o romanse! Piotrusiowi o przygodę chodzi, o podróże, o wyzwania!;-)
" Jestem życiem, które pragnie żyć, pośród życia, które pragnie żyć "

przez hamster91 18 maja 2014, 23:52
eura28 napisał(a):Przeanalizuj sytuację ze studiami, a w szczególności powód ich zawalenia. Być może kierunek trochę się mija z Twoimi predyspozycjami/zainteresowaniami/możliwościami.

Właśnie nie. Bardzo lubię chemię i zawsze podejmowałem z nią studia. Pierwsze 2 razy studia rzuciłem przez depresję zimową. Początkowo nie wiedziałem, że coś takiego istnieje, ale później poczytałem i się dowiedziałem co było moim problemem. Wszystko zaczynało się tak 2-3 tygodnie po nowym roku. Senność, wyjebka na wszystko, hipersomnia na przemian z insomnią, wahania nastroju, nerwice. Z powodu nie chodzenia na uczelnie i niemożności znalezienia pracy- uzależnienie od komputera. 2 kolejne przerwania były spowodowane zmianą kierunków studiów.

I tu /cenzura/ jest pies pogrzebany. Nie potrafię się zdecydować w tym kierunku. W zależności od sytuacji podejmuję typową męską decyzję, ale jeśli chodzi o studia- od 4 lat kręcę jak palcem w dupie. Inne osoby od razu wiedziały co chcą studiować czy tam maks 2 razy zmieniały uczelnie i lecą z koksem- a ja taki wieczny tułacz. Wszystko chce mieć na raz- pracę, uczelnię, pływanie, siłownia. Obecnie robię zaocznie technika farmacji. Mam nadzieje, że po tym znajdę pracę, aby móc studiować zaocznie coś pod tym kierunkiem.

Sortuj wg