Nie wiem, jak to opisać - nerwica, schizofrenia?

Inne zaburzenia.

przez Mateuszek93 27 kwi 2014, 20:28
Cześć!
Mam 21 lat i mam poważne problemy ze sobą. Jestem totalnym głąbem, idiotą, kretynem jak kto woli i nie jestem lubiany - wymądrzam się, choć jestem idiotą :D Pewnie przez to, ludzie traktują mnie niepoważnie, drwią ze mnie i się śmieją. Nie potrafię nic konkretnego zrobić, zawsze mam jakieś głupie problemy ze wszystkim... w pracy, w domu, w szkole... byle co jest dla mnie wielkim wyzwaniem. Moje myśli są ciągle negatywne, ciągle myślę,że coś złego się stanie, że nic dobrego z tego nie wyniknie itp. itd. Nie mam znajomych, bo kto chce się z kretynem bez wyglądu zadawać? W dodatku mam jakąś nerwice chyba, bo ciągle sprawdzam, czy mi się nogawka od spodni nie ciągnie po ziemi, czy pozamykałem szyby w samochodzie, czy zamknąłem mieszkanie, czy wyłączyłem światło/gaz lub co innego i tak mogę kilka razy i już mam tego po pęczki w uszu, ale to jeszcze nie wszystko. Ciągle się przejmuje, co kto sobie o mnie pomyśli, co ludzie o mnie myślą i przejmuje się również byle pierdołami... mój wygląd też nie powala, pryszcze, każdy włos w inną stronę i brak dwójki na górze (jak ktoś chcę, to mogę zrobić zdjęcie i wysłać na tzw. ocenę sytuacji :D ). Żeby było mało jestem uzależniony od chipsów i masturbacji już od kilku lat (masturbacja od ok. 7 - 8 lat), ale coraz mniej "walę", a chipsy dłużej...
Kupowałem książki o pozytywnym myśleniu i pomogło na jakiś czas, a teraz kupiłem jakąś książkę o asertywności i po dwóch dniach zauważyłem różnicę na plus rzecz jasna. Co ja mam robić? Nie mam już sił...
Czy masturbacja ma jakiś wpływ na otępienie i bezmyślność?

przez khaleesi 27 kwi 2014, 20:36
Mateuszek93, a to czasem nie nerwica natręctw to sprawdzanie gazu itd. Przez internet nikt Cię nie zdiagnozuje :mrgreen:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Mateuszek93 27 kwi 2014, 20:56
No też mi się wydaje, ale cóż poradzić na moją głupotę...? :roll:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez khaleesi 27 kwi 2014, 20:59
Mateuszek93, na głupotę nie ma lekarstwa :P
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez Mateuszek93 27 kwi 2014, 21:09
No to co ja mam robić? Mam już tego naprawdę dość...

przez khaleesi 27 kwi 2014, 21:13
Mateuszek93, do psychiatry iść.
Mistrz Avatara

Sortuj wg