Zlewne poty

Inne zaburzenia.

Zlewne poty

przez nerwosol-men 08 maja 2014, 17:23
to nerwicowe jest pewno, ja to mam wielu lat, i jakoś daję radę
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Zlewne poty

przez Marcin1983 13 maja 2014, 22:17
Bliski mi temat i problem.Zastanawiam sie czy kobiety mogą lubić spoconych facetow.Takich jak ja.Co o tym myślicie?

Zlewne poty

przez natrętek 14 maja 2014, 18:13
Wykonałem doświadczenie, zmierzyłem temperaturę ciała przed posiłkiem (gorącym obiadem) i miałem idealną czyli 36,6 st. C. Natomiast po obiedzie jak to zwykle bywa na czoło wstąpił pot i też zmierzyłem temperaturę, tym razem była o 0,5 st. C wyższa niż przed posiłkiem, czyli wynosiła 37,1 st. C
Muszę jeszcze zrobić to doświadczenie, ale tym razem wyzwalaczem potu będzie wysiłek fizyczny, ciekawe czy wyniki będą znacznie odbiegać od tych w których wyzwalaczem pocenia był gorący posiłek ?
Gdy nie ma możliwości się zmienić, trzeba nauczyć się żyć ze swoją osobowością.
4w5/ISFJ

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zlewne poty

przez monooso 14 maja 2014, 20:32
natrętek, Aby badanie było miarodajne musisz namówić 'zdrową' osobę aby przeprowadziła taki sam eksperyment kilkukrotnie na sobie samym. Chyba oczywiste jest, że temperatura ciała zwiększa się na skutek spożywania pokarmów (szczególnie ciepłych). Nie znam się na tych całych temperaturach i nie wiem czy wzrost o te 0,5 st. C jest zbyt duży czy może normalny.
monooso

Zlewne poty

przez sebastian86 02 cze 2014, 10:54
a wyobrazcie sobie ze u mnie najbardziej sie pocily plecy.wstydzilem sie tego niesamowicie.w lato czasami unikalem wychodzenia z domu przez to...
We Are The Champions 2016(L)

Sortuj wg