fatalne pierwsze wrażenie

Inne zaburzenia.

przez traqx 16 kwi 2014, 20:14
Mam dość nietypowy problem i z chęcią bym posłuchała, co o tym sądzi ktoś z boku ;) No więc zostałam obdarzona dość uciążliwą urodą. Nie, nie jestem brzydka. Chodzi raczej o wrażenie, jakie daje całokształt. Mam czarne włosy, "kocie" oczy, bardzo ciemną oprawę oczu (w tym wydatne i wyraźnie zarysowane brwi) i ogólnie dość wyraziste rysy twarzy. Do tego jestem całkiem wysoka i mam bardzo głęboki, niski głos (ale nie brzmiący męsko :lol: ). Ciągle słyszę, że sprawiam wrażenie osoby strasznie nieprzystępnej i zimnej. Często mam wrażenie, że nowo poznani ludzie czują się przy mnie strasznie niezręcznie. Choćbym nie wiem jak się starała, to i tak sprawiam takie pierwsze wrażenie, a nie inne. Strasznie to uciążliwe :-| Ostatnio aż specjalnie rozjaśniłam trochę włosy...

przez carmen.s 16 kwi 2014, 20:57
traqx, wiele małych, drobnych wyglądających jak baranki osób, których nikt nie traktuje poważnie tylko by pogłowie głaskał, bardzo Ci zazdrości :D Z takiej urody można zrobić niezły atut, pewność siebie i dominacja to cechy troche odstraszające ale jednocześnie pociągające.
A co ze stylem ubierania? Nosisz jakieś ciepłe kolory, które trochę by kontrastowały z Twoją urodą?
Yeah, blowfishing this up.

przez traqx 16 kwi 2014, 22:17
Raczej ciemne i chłodne, z racji tego, że tylko takie jako tako się prezentują z moją karnacją. Nie pomyślałam o ciuchach, ale może faktycznie to by coś dało :roll:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez monooso 17 kwi 2014, 21:36
Czy mogłabyś przesłać mi swoje zdjęcie na PW? Zachowam pełną dyskrecję i powiem jakie na mnie zrobiłaś pierwsze wrażenie, co mogłabyś zmienić.
monooso

przez traqx 17 kwi 2014, 22:14
Ogólnie to typ urody podobny do tej dziewczyny z teledysków donatana, która ostatnio ciągle gości w śniadaniówkach, ale nie mam takiej kanciastej szczęki :lol: Bodajże luxuria się nazywa, czy coś takiego.

przez zaczarowana 18 kwi 2014, 12:15
Mi to bardziej ona (ta cała luxuria) wygląda na wredną i fałszywą - takie pierwsze wrażenie w stosunku do niej mam, natomiast nie powiedziałabym, że ma skłonności do dominacji.
Jeśli większość jest o czymś przekonana, to wcale nie znaczy, iż ma rację.

całkowicie wolna od psychotropów od 24.04.2014r - NIGDY WIĘCEJ!

przez cyklopka 18 kwi 2014, 13:26
Brewki można podskubać, żeby zwęzić i nadać im łagodniejszy kształt. Ten drobny zabieg bardzo zmienia to jak ludzie odczytują charakter/nastawienie z twarzy.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez Lenka30 18 kwi 2014, 19:11
traqx, Na problemy z pierwszym wrażeniem/ tak samo drugim jak i trzecim... najlepiej znaleźć hobby albo chłopca z wyobraźnią.
" Jestem życiem, które pragnie żyć, pośród życia, które pragnie żyć "

Sortuj wg