Wariowanie od siedzenia w domu

Inne zaburzenia.

przez Maggda92 04 maja 2014, 18:25
Teter, Myślę,że masz dobrą diagnozę, ja miewam podobne ataki i poczucie odrealnienia moja diagnoza to zaburzenie depresyjne i lękowe mieszane, też biorę dużo leków jak możesz zobaczyć i obecnie najbardziej dokucza mi depresja...Myślę,że musisz pogadać z lekarzem,że te leki nie działają tak jak powinny,ja też przechodziłam zmiany leków kilkakrotnie, muszą je dopasować do Ciebie.Ale myślę,że diagnozę masz mimo wszystko dobrą tylko z lekami trzeba trafić
Maggda92

przez khaleesi 10 maja 2014, 14:16
nieboszczyk napisał(a):
ala1983 napisał(a):nieboszczyk, Bez sensu.
Teter, Wychodź mimo wszystko.

bez sensu?to co zrobisz jak urwie sie rozmowa z ludzmi bo sie tobą znudzą iż niema z tobą o czym gadać?powiesisz sie?rzucisz sie na któregoś z nich z nożem w rewanżu?czy może lepiej jest tak jak jest i rozkoszowac sie ładnymi widokami za oknem i spokojem?
tu jest mądry cytat:
rotten soul
Nie mam nikogo.. Post 30 cze 2013, 00:39
Nie to nie mit, nieboszczyk ma rację, on to wie po prostu i to dotyczy wszystkich. Kropka. Kto ma inne zdanie ten prawi bezdenne głupoty. Tak więc małe podsumowanie. Samotniku nie chodź do pubów, bo 5 minutach naćpają cię za darmo wszelakimi dragami, od alkoholu począwszy, poprzez herę, na LSD skończywszy, na deser łykniesz GHB i Cię zgwałcą. Potem obudzisz się w domu, będąc nosicielem wirus HIV i będziesz błagał swoją matkę, żeby Ci dała narkotyków. Nie wiem jak Wam, ale mi ciężko się z tym nie zgodzić. Znam wielu samotników co tak skończyli. W jedną noc zrujnowali sobie życie, a przecież chcieli tylko kogoś poznać. Niestety :( . Life is brutal. :evil:
Schwarzi, pielęgnuj lepiej samotność, bo widzisz jaki scenariusz Cię może spotkać, jeśli broń Cię Panie Boże, byś się tam wybrała. Odwołuję wszystkie moje porady, prócz tej rzecz jasna.

nieboszczyk udawaj skrzywdzonego misia to działa :P
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez wiejskifilozof 10 maja 2014, 14:42
Mi chyba też już odwala.Bo siedzę w domu.Ostatnio zająłem się historią Asyrii i Babilonii.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez khaleesi 10 maja 2014, 14:43
detektywmonk, a z Magdą na pizze czy coś iśc nie możesz?
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez wiejskifilozof 10 maja 2014, 14:49
Magda pilnuję obecnie dwóch chłopców,lat 2.Nie ma możliwości.

przez khaleesi 10 maja 2014, 14:50
detektywmonk, a z tymi dziecmi isć nie możecie? znaczy jako opiekunka robi? Odpisz na pw co nie :P
Mistrz Avatara

przez monooso 10 maja 2014, 15:57
Jeżeli wariujecie od siedzenia w domu to proponuję z jego wyjść, np. do parku. Chyba, że jesteście inwalidami, mieszkacie na 5 piętrze i nie macie obecnie takiej możliwości.
monooso

przez nieboszczyk 10 maja 2014, 16:36
monooso napisał(a):Jeżeli wariujecie od siedzenia w domu to proponuję z jego wyjść, np. do parku. Chyba, że jesteście inwalidami, mieszkacie na 5 piętrze i nie macie obecnie takiej możliwości.

bingo.moja znajoma jest inwalidką,mieszka na 3 piętrze i tam niema windy.mówiła mi że w areszcie śledczym było by jej dobrze i by wcale nie narzekała na ten sam ciasny spacerniak i kraty od góry
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez wiejskifilozof 11 maja 2014, 10:19
Jutro idę do koleżanki.Lat 41.

Sortuj wg