ocena osobowości

Inne zaburzenia.

ocena osobowości

przez Daniel18 11 mar 2014, 02:01
Czy to, że unikam kontaktów z rówieśnikami dlatego, że oni lubią wypić, a ja się brzydzę alkoholu, czy to, że wstydze się tego, że mam pryszcze na całym ciele co wiażę ze sobą brak pewności siebie do kontaktów z dziewczynami, czy to, że jestem zoobojętniony na cały świat dlatego, że to co akurat musze zrobić, wyrzucić śmieci odechciewa w mi się to robić czy rozmowa z kimś bo to i tak nie pomoże mi w walce z problemami skóry a skoro tak to nie obchodzą mnie te rzeczy, jest jakimś zaburzeniem?
Nie chce Ci się żyć bo masz przed sobą wysoki próg którego nie jesteś wstanie pokonać...No to weź kogoś na plecy tego co stoi obok, podsadź, później on wciągnie Ciebie. Nie pamiętasz jak to było na podwórku kiedy byliśmy dziećmi?
Okolice Katowic.

ocena osobowości

przez Maggda92 11 mar 2014, 21:10
Do lekarza mi daleko nie odpowiem na pytanie. Ale z drugiej strony jakie to miałoby być zaburzenie? Może jesteś nieśmiały, masz niską samoocenę a do tego czasami leniwy? Przykład wyrzucenie śmieci. Zaburzenie osobowości (które mam ja) nie ma nic wspólnego z tym,że nie spotykam się z tymi ludźmi którzy nadużywają alkoholu bo nie lubię pić. Pryszcze też mało co mają z zaburzeniami osobowości- też się tego wstydziłam jak miałam z tym problem i chyba nie znam osoby, która by się z tego cieszyła
Maggda92

ocena osobowości

przez Daniel18 14 mar 2014, 23:35
Rodzina mi powtarza, że mam jakieś zaburzenia, ja nie potrafie im wyjaśnić tego, że to chodzi o co innego. Oni widzą to w swoim świetle..
Nie chce Ci się żyć bo masz przed sobą wysoki próg którego nie jesteś wstanie pokonać...No to weź kogoś na plecy tego co stoi obok, podsadź, później on wciągnie Ciebie. Nie pamiętasz jak to było na podwórku kiedy byliśmy dziećmi?
Okolice Katowic.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

ocena osobowości

przez zaczarowana 16 mar 2014, 13:19
To idź do psychologa na badanie, jeśli nie masz żadnego zaburzenia to im to w ten sposób to udowodnisz i się odczepią :D
Jeśli większość jest o czymś przekonana, to wcale nie znaczy, iż ma rację.

całkowicie wolna od psychotropów od 24.04.2014r - NIGDY WIĘCEJ!

ocena osobowości

przez essprit 16 mar 2014, 13:45
Hmm ... trądzik nie jest wytłumaczeniem na twoje problemy:
- z rówieśnikami
- z dziewczynami
- z realizacją podstawowych obowiązków.

Posłuchaj może rodziców i przejdź się do psychologa.

Sortuj wg