Prawdziwe życie mija mi na życiu marzeniami

Inne zaburzenia.

Prawdziwe życie mija mi na życiu marzeniami

przez Ellwe 06 mar 2014, 00:32
Jak do tej pory mialam jedno spotkanie z psychiatra i dwa z psychologiem wiec niestety do tego tematu nie doszlam niestety. Po prostu namnozylo mi sie bardzo duzo tematow i po kolei sie odkopuje.
mam gdzie mieszkać, co jeść, nie spotkała mnie żadna większa tragedia, mam rodzinę, ludzie mnie na ogół lubią... tylko ta moja psychiczna blokada, wstyd i lęk, który noszę za codziennym uśmiechem mnie dobija, dobra mina do złej gdy, czasem aż mi się gorąco robi i brakuje powietrza

No wlasnie, ktos kto nie doswiadczyl takiego uczucia stwierdza: ,,masz nasrane w glowie" albo w ,,dupie ci sie poprzewaracalo z dostatku". Chyba dlatego, ze duza czesc osob ogranicza pojecie szczescia do rzeczy materialnych. A chodzi czasami o detal, ktorego nie widzimy a byc moze jest gdzie w naszej podswiadomosci, hobby ktorego nie odkrylismy, ciekawy pomysl. Ciezko mi powiedziec czym jest ten brakujacy element zyciowej ukladanki, ale tak mniej wiecej bym go okreslila.

Moj maz zawsze kiedy mam dola i siedze naburmuszona bo mam dosyc wykrzesywania z siebie jakiejkolwiek kreatywnosci, mowi: ,,trzeba sobie bylo znalezc milionera to bys miala zawsze co robic." Tylko, ze cholera nie o to chodzi..No ale nie dociera oczywiscie i jest foch:) Nie potrafi zrozumiec, ze nawet majac juz tego meza milionera i tak chodzilabym smutna, tyle ze po marmurach albo po czym tam oni laza:P

Brat mi mówi, że za dużo myślę, analizuję i myślę

Tak, mam podobnie. glowka mi za duzo pracuje. Ciagle analizuje wszystko i wszytkich i przejmuje sie calym swiatem. Kiedys peknie mi w kopncu od tego wszystkiego. :silence:
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

Sortuj wg