Ta kobieta ma problem?

Inne zaburzenia.

Ta kobieta ma problem?

przez 1234qwerty 31 sty 2014, 13:33
Może po prostu ją skrytykuję i sięgnie po rozum do głowy.

Lepiej nie przesadź. Żeby jej nie wkurzyć, bo lepiej mieć nauczyciela po swojej stronie ;)
heheh Moja twierdziła że jak wyskoczę z okna to będzie dar od Boga.

Czym podpadłeś? :P

Ta kobieta ma problem?

przez Neftys 31 sty 2014, 13:51
Niektóre katechetki to czasem takie "niespełnione siostry zakonne", które na dzieciach rozładowują złość za swoje nieudane życie (podkreślam: niektóre. Zdarzyło mi się w życiu kilka naprawdę fajnych).
A wracając do tematu... Observer wydaje mi się, że najlepiej pomożesz zachowując dystans do tej nauczycielki.

Ta kobieta ma problem?

przez Observer 31 sty 2014, 13:51
1234qwerty napisał(a):Czym podpadłeś? :P
Twierdziła, że wszystko jest darem od Boga. To jako mały urwis zapytałem czy: "Jak skoczę z okna to też będzie dar od Boga?". Ona na to: "Tak" bez komentarza ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Ta kobieta ma problem?

przez tahela 31 sty 2014, 14:06
mam kilka kolezanek nauczycielek, to normalne dziewczyny do knajpy chodzą czesto wpadaja na uczniów i mowia ten to jest inteligentny a ten to idiota totalny potrafi lekcje rozwalic i wali takiie teksty,ze masakra a mysli ze jest fajny i lejemy ze smiechu, zachowuje sie normalnie zupełnie,
ma 29 lat i dlatego ,ze jest nauczycielka ma siedziec w domu hehe ,ale zes to sobie wykombinował, lecisz na nia po prostu, nie zdziw sie jak powie kiedys koolezance ten dzieciak leci na mnie zawsze podchodzi i takie pytania zadaje i sie beda z ciebie nabijac , takie zycie młody, cos ta pani cię interesuje za bardzo hahahaha
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Ta kobieta ma problem?

przez 1234qwerty 31 sty 2014, 14:29
Observer, :mrgreen:

Ta kobieta ma problem?

przez zaczarowana 31 sty 2014, 14:52
kobieta zachowuje się całkiem normalnie. Pamiętaj, że czy tego chcesz, czy nie nauczyciel to też człowiek ;) i prawo do śmiechu, czy też chodzenia do pubu ma ;)
Jeśli większość jest o czymś przekonana, to wcale nie znaczy, iż ma rację.

całkowicie wolna od psychotropów od 24.04.2014r - NIGDY WIĘCEJ!

Ta kobieta ma problem?

przez Observer 31 sty 2014, 15:00
tahela napisał(a):lecisz na nia po prostu, nie zdziw sie jak powie kiedys koolezance ten dzieciak leci na mnie zawsze podchodzi i takie pytania zadaje i sie beda z ciebie nabijac , takie zycie młody, cos ta pani cię interesuje za bardzo hahahaha
Nikt się nie będzie ze mnie nabijać. Nie szukam z nią kontaktu. To w dużej mierze ciekawość. Lubię rozszyfrowywać ludzi. Jak mi się to nie udaje, to uderza we mnie ciekawość której nie umiem opanować. 8).

Swoją drogą. Ciekawe jaki wiek muszę osiągnąć, żeby nie być postrzeganym jako dzieciaka przez kogoś takiego jak ty? 21 hmm? aż będę dojrzały emocjonalnie? :smile:

1234qwerty napisał(a): :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:

Sortuj wg