Co jest ze mną?

Inne zaburzenia.

Co jest ze mną?

przez jestem_dziwny 19 sty 2014, 23:24
Witam wszystkich,
Mam 21 lat. Przestałem egzystować. Jestem warzywem. Mogę całe dnie nic nie robić (dosłownie), a czas przecieka mi przez palce. Nie uczę się, nie pracuję, wegetuję. Nie chce mi się ani uczyć, ani pracować, ani szukać miłości, ani utrzymywać jakichkolwiek kontaktów międzyludzkich. Po prostu nic mi się nie chce i paradoksalnie nie jest mi z tym najgorzej ale jeżeli dłużej ten stan się utrzyma to niedługo wyląduję pod mostem. Chociaż jest mi z tym też źle. Sam nie wiem jaki jestem, co chcę i w ogóle już nic nie wiem. Obawiam się, że mi odjebało.Cały dzień mogę leżeć w łóżku i gapić się w sufit, siedzieć na kanapie i patrzyć się na ścianę (i to przez parę dobrych godzin), siedzieć przy komputerze jednocześnie nic przy nim nie robiąc (klikam dla pozorów myszką na pulpicie, że niby coś robię aby stwarzać jakieś pozory, a tak naprawdę przeciągam ikony na pulpicie). Do komputera też siadam niechętnie, siadam do jego tylko z takiego powodu aby moja rodzina widziała, że coś robię. Wolę aby myśleli, że jestem uzależniony od komputera niż, że mi odwaliło. Mój nastrój skacze raz w jedną, raz w drugą stronę. Czasami chciałbym z kimś o tym wszystkim porozmawiać ale nie mam z kim, a na różnych chatach nigdy nikogo normalnego nie poznałem, nie chcą tam ze mną rozmawiać w ogóle. Gdy wychodzę z domu i idę ulicą raz czuję się jak superman i patrzę się wszystkim w oczy, mam mega pewność siebie, a innym razem jak ostatni śmieć (to zdecydowanie częściej). Mam wrażenie, że ludzie mnie obserwują. Mam również masę innych problemów to dopiero 1/100. Pisałem co mi ślina na język przyniosła w tym momencie. Mógłbym o tym napisać grube opowiadanie ale nikt by go nie czytał więc na tym zakończę. Ostatnio tylko piję alkohol, który mnie relaksuje, już wyprzedałem prawie wszystko co się dało ze swoich rzeczy. Kiedyś próbowałem też inne używki ale pozmieniało się i nie biorę już nic. Co ze mną jest? Czy ktoś w ogóle chciałby ze mną o tym porozmawiać? Jeżeli tak to niech odezwie się na pm.
jestem_dziwny

Co jest ze mną?

przez kupmitrumne 20 sty 2014, 00:02
Nie mnie to oceniać , tylko profesjonaliście , ale wydaje mi się , że masz depresje , może warto odwiedzić psychologa/psychiatre ?

Co jest ze mną?

przez jestem_dziwny 20 sty 2014, 00:10
Nikogo nie będę odwiedzał. Będę konsultował się przez Internet.
jestem_dziwny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Co jest ze mną?

przez Synsa 20 sty 2014, 00:20
jestem_dziwny, nikt nie zdiagnozuje Cię przez internet, nie ma takiej możliwości
Nie pytaj o pustkę, nie pytaj o strach gdzieś w nas ukryty-widzisz, od tych pytań jest nasz psychoanalityk.

Setaloft + Convival + Hydroksyzynka

Co jest ze mną?

przez jestem_dziwny 20 sty 2014, 00:29
To po cholerę ten dział? Czym się różni diagnoza przez Internet od diagnozy w rzeczywistości?
jestem_dziwny

Co jest ze mną?

przez Marcosm 20 sty 2014, 00:32
jestem_dziwny,ja Cię zdiagnozuję tylko zapytam się Doktora Google (dobry jest w te klocki, wyleczył już mnie nie raz), a tak na poważnie różni się tym:

Obrazek

Rozumiesz?
Marcosm

Co jest ze mną?

przez tahela 20 sty 2014, 00:34
dostaniesz receptę na psychotropy i jednak lekarz popatrzy na Ciebie fachowym okiem na zywo i oceni TwÓj stan,ale jak nie chcesz to siedż dalej,
jak Ci sie jeszcze pogorszy w koncu i tak pójdziesz do lekarza, tylko po co czekać i marnowac tyle czasu bez sensu, leki pomagaja a może Ci sie pogorszyć na tyle ,ze wylądujesz nie u lekarza a w szpitalu psychiatrycznym, więc idź lepiej teraz
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Co jest ze mną?

przez jestem_dziwny 20 sty 2014, 00:52
Nie porównuj diagnozy raka mózgu do diagnozy czegoś niewidzialnego. Myślisz, że psycholog da mi receptę na życie według swojego szablonu i będzie ok? Bo niby pan psycholog skończył studia i wie jak każdy ma żyć? Daj spokój. Pan psychiatra co najwyżej może mi psychotropy wypisać i tylko w takim celu bym tam poszedł ale na razie się wstrzymam bo to by było tylko leczenie skutku, a nie przyczyny. Zresztą uważam, że oni tam wszyscy są zacofani. Faszerujcie się tym gównem jak chcecie, później zobaczycie efekty.
jestem_dziwny

Co jest ze mną?

przez Reiben 20 sty 2014, 00:55
jestem_dziwny napisał(a): Obawiam się, że mi odjebało.

Potwierdzam Pańskie obawy.
dr Reiben
Reiben

Co jest ze mną?

przez Indifference1 20 sty 2014, 00:57
Reiben, :lol: Codziennie jakiś twój post poprawia mi humor
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Co jest ze mną?

przez Reiben 20 sty 2014, 00:59
Wiesz, że mi też...nie wiem czy mi już nie odjebało.
Reiben

Co jest ze mną?

przez jestem_dziwny 20 sty 2014, 00:59
Mi też porpawił, dzięki! Mój humor tak skacze, że nawet taki jeden post zmienia mój cały nastrój.
jestem_dziwny

Co jest ze mną?

przez Synsa 20 sty 2014, 01:06
Myślisz, że psycholog da mi receptę na życie według swojego szablonu i będzie ok? Bo niby pan psycholog skończył studia i wie jak każdy ma żyć?

Nawet gdybyś bardzo chciał żadnej z tych rzeczy po psychologu się nie spodziewaj :D Niestety, psycholog może Cię tylko nakierować abyś się nad czymś zastanowił, czemuś przyjrzał, ale nie będzie na pewno nikim kierować i dawać rad. I to jest ta trudna część pracy z psychologiem ;)
Nie pytaj o pustkę, nie pytaj o strach gdzieś w nas ukryty-widzisz, od tych pytań jest nasz psychoanalityk.

Setaloft + Convival + Hydroksyzynka

Co jest ze mną?

przez *Ai* 20 sty 2014, 01:07
jestem_dziwny napisał(a):Nikogo nie będę odwiedzał. Będę konsultował się przez Internet.

to mi wygląda na agonalne stadium fobii społecznej.
Dogłębna analiza przypadku wymaga sprawdzenia symetrii narządów parzystych. Jak z tym u Ciebie?
*Ai*

Sortuj wg