Po co żyć?

Inne zaburzenia.

Po co żyć?

przez lul 27 sty 2014, 02:18
TEUFEL, oj tam a na jakim ja to etapie jestem? jesteśmy tacy sami. Nauczyciel przychodzi kiedy uczeń jest gotowy. A ja lubię się uczyć :D Chyba najlepsza rada jaką w życiu usłyszałam to :bądź sobą i słuchaj siebie - oczywiście nie od razu to zaakceptowałam, ale powolutku zaczęłam to robić, chyba nawet "rozmawiam" sama ze sobą. Można cały świat oszukiwać, ale ze sobą trzeba być szczerym - a złapałam się na tym, że często tego nie robiłam. A po co? Łatwiej i lżej żyje się kiedy umie się przyznać przed samą sobą i wybaczyć sobie. Każdy niech będzie sobie sędzią i nauczycielem. Czytałam też gdzieś, że zasługujemy na wszystko co najlepsze a otrzymujemy tyle ile sami pozwalamy sobie otrzymać :D ogólnie to chyba powinnam rzucić czytanie... ;p
lul

Po co żyć?

przez TEUFEL 27 sty 2014, 02:22
lul, Wpływasz na mnie terapeutycznie ;) Z tym czytaniem to masz troche racji :P Zbalansuj to, żeby nie odpłynąć w świat literacki ;)
TEUFEL

Po co żyć?

przez lul 27 sty 2014, 02:26
TEUFEL, fajnie :P cieszę się :D na świecie jest tyle szczęścia, że starczy dla wszystkich, którzy chcą go odnaleźć :P. Oj tam... Ha ha... Przeczytałam dzisiaj, że mnisi tybetańscy swoją długowieczność zawdzięczają... - abstynencji seksualnej... ha ha ha...:D
lul

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Po co żyć?

przez TEUFEL 27 sty 2014, 02:32
lul napisał(a):TEUFEL,Przeczytałam dzisiaj, że mnisi tybetańscy swoją długowieczność zawdzięczają... - abstynencji seksualnej... ha ha ha...:D

Toż to kłamstwo!!!!! :pirate:
Niech no tylko Reiben to przeczyta...:mrgreen: :lol:
TEUFEL

Po co żyć?

przez lul 27 sty 2014, 02:44
TEUFEL, TEUFEL, mogę podać tytuł 58 stron, spoczko. Książeczka niczego sobie - o potokach energetycznych i jak żyć wiecznie młodym ha ha ha... :D i tam jest takie 6 prostych ćwiczeń i właśnie abstynencja prowadzi do zachowania energii w sobie - eliksir młodości - nosimy w sobie ha ha :D idziemy spać, ponieważ piszę już nieskładnie :P dobranoc do jutra :)
lul

Po co żyć?

przez Candy14 27 sty 2014, 02:57
1234qwerty, to proste :) Chce wiedziec co jest za zakretem
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Po co żyć?

przez inbvo 27 sty 2014, 03:00
kebek94 napisał(a):Zabić się czy nie?
po co wlaściwie żyć?
ostatnio mnie napadła straszna depresja i się zastanawiam po jaką cholerę zyć?

tak naprawdę nigdy nie widziałem w tym sensu.
chyba nigdy ;p
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Po co żyć?

przez lul 27 sty 2014, 16:00
inbvo, życie jest bez sensu i w tym cały jego sens...:D małe cele do których się dąży i tak żyć żeby niczego nie żałować, być sobą, być szczęśliwym i już :D
lul

Po co żyć?

przez Kokojoko 27 sty 2014, 16:03
inbvo, nie masz po co zyc? Zyj na zlosc innym - czynie to od 27 lat...
Kokojoko

Po co żyć?

przez macietyU0 27 sty 2014, 16:11
Po to, żeby przeżyć chociaż jedną wartą czekania chwilę. Dla każdego ta chwila to co innego. Dla mnie było to jak bicz z jasnego nieba. Nagle stwierdziłem, że warto było przetrwać tyle lat, dla jednego widoku, który poruszył moje serce. Nic dużego. Nic spektakularnego. A jednak wartościowego. Każdy z nas z pewnością przeżyje takie chwile.

Po co żyć?

przez Candy14 27 sty 2014, 16:14
Maciek bez jaj :nono:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Po co żyć?

przez mark123 27 sty 2014, 16:27
Ja żyję po nic.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Po co żyć?

przez Kalebx3 27 sty 2014, 16:33
Żeby sie spełnić w niespełnieniu swoim .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Po co żyć?

przez CnaV 27 sty 2014, 19:21
też kiedyś miałem takie myśli, ale jednak teraz czuję się trochę lepiej. Niedawno dowiedzałem się, że mój kolega skoczył z mostu, by się zabic. Potem przynał, że jednak warto żyć i cieszy się że przeżył ten skok.
""You're so afraid of love there's not much time.. All the pain inside just makes you want to die.. Love me, Don't hate me You're angry it's ok trust me come this way live in eternity... "

Sortuj wg