Problemy z nawiazywaniem kontaktow/tworzeniem relacji

Inne zaburzenia.

Problemy z nawiazywaniem kontaktow/tworzeniem relacji

przez nieboszczyk 17 mar 2014, 14:37
bedzielepiej napisał(a):I ze mną nikt długo nie wytrzymuje. Ludzie mnie zostawiają, sama nie wiem czemu. Odechciało mi się kogokolwiek poznawać, bo boje się że kolejnego porzucenia. Trzymam wszystkich na dystans. Może się wydawać że jest mi w te izolacji dobrze, ale nie jest. Czuję się najbardziej samotną osobą na świecie.

przyjedz na zlot z tego forum.tam ostatecznie sie potwierdzi jak się będziesz czuć w realu i jak to jest pokazać się z twarzą.mogą rzucić się na ciebie łabędzie,będą syczeć na ciebie i chciały cie podziobać albo podpity chłop który będzie się zachowywał jak kotek i coś bąknie o kosmosie i będzie twierdził że wszystko będzie dobrze a ty nie skumasz o co mu chodzi i co ma być dobrze albo zobaczysz szerszenia w koszu na śmieci i osę w pokoju.zawsze coś bedzie sie działo.bo co innego siedzieć w domu i pisać.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg