dziwne uczucia

Inne zaburzenia.

dziwne uczucia

przez Punx 24 gru 2013, 13:59
hej nie wiem czy dobry dział ale tak od razu do sedna, stwierdzono u mnie nerwicę lękową z atakami paniki, dawniej je miałam co chwile, zwłaszcza po depralinie, ale w sumie od kilku miechów spokój, wszystko samo przeszło.. do piątku czy koło tego. zaczełam miec mocna depersonalizacje, szczególnie w ostatnią niedziele, okropny lęk, czułam się jak opętana, mysli o tym mi chodziły po łbie, serce waliło na całego, i to okropne uczucie 'jak nie ja'.. przeraża mnie to, dizś po obudzeniu tez serce walące na całego lęki uczucie depersonalizacj:/ i moje pytanie czy to to też może byc jeden z dziwnych ataków? zwykle miałam takie że czułam się jakbym umierała, nie mogłam się podnieść z podłogi, takie typowo fizyczne objawy które przechodziły po ok godzinie.. a teraz to uczucie i strach, walące serce mam cały czas, dziwne uczice we łbie, czasem do tego jakby z tyłu głowy było mi gorąco/ziimno, i boję się ze tak już zostanie albo cos mi się stanie :c nie wiem co robić, czy paroxinor na to pomoże?

dziwne uczucia

przez kolekcjoner snów 25 gru 2013, 01:06
Ten lek został Ci specjalnie zapisany w zgodzie z psychiatrą? Jeśli tak to warto spróbować, ale też nie warto zbytnio eksperymentować na własną rękę.
kolekcjoner snów

dziwne uczucia

przez Punx 25 gru 2013, 02:51
tak to od świrologa, spróbowałam pierwszy raz, dziwnie po tym, ale może jak zacznie działać to pomoże :/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg