Syndrom studenta psychologii/psychiatrii.

Inne zaburzenia.

przez mark123 23 lut 2014, 14:56
Ja akurat jestem pewny, że jestem zaburzony (i nie jest to hipochondria). W największym stopniu skłaniam się ku zaburzeniom osobowości i zaburzeniom seksualnym.

-- 25 lut 2014, 20:03 --

Wkurza mnie, że nie mogę samodzielność dojść do przyczyny swoich problemów (w takim stopniu, żeby być jej pewnym).
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez ( Dean )^2 01 mar 2014, 13:36
Na swoim przykładzie widzę że ludzie chętnie przypisują sobie choroby których nie mają i równie chętnie udają że nie mają tych na które rzeczywiście chorują.
Najgorszy jest wiatr.

przez mark123 17 kwi 2014, 13:09
W moim przypadku pewne jest, że zaburzeń, których u siebie nie podejrzewam, nie mam.

-- 31 sie 2014, 17:48:40 --

Candy14 napisał(a):mark123, no Ty jestes mistrzem w przypisywaniu sobie efek :D

Nie jestem mistrzem, gadasz totalne głupoty; jeśli już, to jestem mistrzem w tchórzostwie wobec konsultacji ze specjalistą.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg