Prosze o wyjaśnienie

Inne zaburzenia.

Prosze o wyjaśnienie

przez Niktita 12 lis 2013, 02:15
Co mam odpowiedzieć? Nie znam jej osobiście, zatem nie jestem w stanie tego stwierdzić. Skoro ty to widzisz, że jest mniej inteligentna, to są dwa wytłumaczenia. Albo jest głupia, albo udaje głupią, by zabłysnąć w towarzystwie. Jest oczywiście trzecie wytłumaczenie, ale nie przychodzi mi na myśl w tej chwili.
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

Prosze o wyjaśnienie

przez Anna Maria 12 lis 2013, 02:18
Niktita napisał(a):Według definicji wikipedii, a raczej WHO: "Według definicji WHO: istotne obniżenie ogólnego poziomu funkcjonowania intelektualnego, "

ale to by znaczyło że mam rację,że jest tochę głupsza od przeciętniaka :?
Anna Maria

Prosze o wyjaśnienie

przez Niktita 12 lis 2013, 02:24
kasiątko napisał(a):
Niktita napisał(a):Według definicji wikipedii, a raczej WHO: "Według definicji WHO: istotne obniżenie ogólnego poziomu funkcjonowania intelektualnego, "

ale to by znaczyło że mam rację,że jest tochę głupsza od przeciętniaka :?

Podałem BARDZO ogólną definicję z wikipedii. Tak naprawdę to to pojęcie wśród psychiatrów i psychologów ma dużo szersze znaczenie i w ogóle ma.
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Prosze o wyjaśnienie

przez Anna Maria 12 lis 2013, 02:26
Niktita, muszę poczytać
Anna Maria

Prosze o wyjaśnienie

przez Candy14 12 lis 2013, 21:13
Napomknę tylko, że istnieją "Geniusze debile", znaczy sawanci. Zatem opóźnienie w rozwoju w wyjątkowych sytuacjach nie musi prowadzić do obniżonej sprawności intelektualnej. O to chyba chodziło użytkownikowi light.

Co do Sawantow polemizowalabym z tym ich opoznieniem w rozwoju. Jako ze jest to odmiana autyzmu i maja problem z interakcja z otoczeniem trudno raczej przeprowadzic na nich miarodajne testy badajace iloraz inteligencji
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Prosze o wyjaśnienie

przez Niktita 12 lis 2013, 21:15
Candy14 napisał(a):
Napomknę tylko, że istnieją "Geniusze debile", znaczy sawanci. Zatem opóźnienie w rozwoju w wyjątkowych sytuacjach nie musi prowadzić do obniżonej sprawności intelektualnej. O to chyba chodziło użytkownikowi light.

Co do Sawantow polemizowalabym z tym ich opoznieniem w rozwoju. Jako ze jest to odmiana autyzmu i maja problem z interakcja z otoczeniem trudno raczej przeprowadzic na nich miarodajne testy badajace iloraz inteligencji

A jesteś w stanie przeprowadzić miarodajne testy inteligencji na kimkolwiek?
obserwowany

Prosze o wyjaśnienie

przez Pieprz 12 lis 2013, 21:16
A jesteś w stanie przeprowadzić miarodajne testy inteligencji na kimkolwiek?

amen
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Prosze o wyjaśnienie

przez Candy14 12 lis 2013, 21:20
Niktita, masz racje ... ale zeby je przeprowadzic trzeba jednak nawiazac jakis kontakt. Skoro nie nawiazujesz nie mozesz ocenic w jakich widelkach wypadl test. Wiem z doswiadczenia ze badanie dzieci dyslektycznych wypada bardzo roznie w zaleznosci od tego jaki kontakt nawiaza z badajacym... od uposledzenia umyslowego w stopniu lekkim do powyzej normy. A jest to to samo dziecko.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg