Problem

Inne zaburzenia.

Problem

przez ja16. 03 lis 2013, 23:48
Mam problem i to chyba powazny. Ostatnio chyba uswiadomilem sobie, ze mam jakas nerwice?. Problem polega na mojej wymowie i najgorsze jest to, ze boje sie cos z tym zrobic. Mowie niewyraznie i jeszcze w dodatku sie jakam. Czasami mam taki dzien, ze ciezko mam wypowiedziec jakies slowo (najgorzej zaczynajace sie na j,d,t,r.. ). Moze mi ktos wytlumaczyc czemu jednego dnia wszystko jest ok a innego nie? Nastepny problem polega na tym, ze jestem malo rozmowny. Najgorzej jak gadam z jedna osoba... W grupie juz troche lepiej. Czasami ciezko mam sklejac zdania do kupy i np. nie umiem czego opowiedziec (to co teraz pisze sprawia mi trudnosc, mam duzy metlik w golwie nie wiem od czego zaczac pisac i co ?). Bardzo mi to utrudnia zycia, mam taki metlik w glowie, nie wiem co z tym zrobic. Boje sie o tym komus powiedziec. Uswiadomilem sobie, ze sam sobie z tym nie poradze i trzeba bedzie pojsc z tym do lekarza. Tylko najlepiej jakiego ? Napewno wiem, ze pojde do logopedy. A dalej co ? Psychiatra? A moglem to odziedziczyc, ze mowie niewyraznie po rodzicu ?
Jak gdzies ide miedzy ludzi to sie bardzo stresuje, mam wrazenie ze kazdy sie na mnie patrzy. Nie wiem co tu jeszcze pisac.....

Problem

przez monk.2000 03 lis 2013, 23:54
Problemem z reguły jest zawirowanie w głowie, ale w końcu zaczyna nim być natrętne myślenie o tym przeradzające się w obsesję. To jak z gorączką, którą trzeba zbić, bo zagraża życiu.

Przejdź się do psychologa, przez internet trudno doradzać. Chyba że masz jakieś pytania. No i odpowiedzi też utrudnia fakt, że choroba każdego objawia się trochę inaczej.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Problem

przez ja16. 04 lis 2013, 00:06
O moim problemie z nikim jeszcze nie rozmawialem, jest mi bardzo ciezko o tym mowic. Boje sie nawet o tym powiedziec wlasnym rodzicom. Wszystko w sobie to ukrywam, ale jest mi z tym coraz gorzej. Zawsze sobie wmawialem, ze sam sobie z tym poradze..ale chyba niee
Teraaz pracuje za granica. I jak sie zdobede na odwage to pod koniec roku pojde na wizyte do psychologa.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problem

przez vifi 04 lis 2013, 00:32
ja16., nie bój się. W miarę możliwości tego nie odkładaj za długo. Wizyta u psychologa/psychiatry to nie koniec świata.

Sortuj wg