twarz-trądzik-dramat

Inne zaburzenia.

twarz-trądzik-dramat

przez Keji 19 paź 2013, 23:42
Cierpiałam na najtrudniejszą postać trądziku, obejmował 60% mojego ciała. Kuracja izotretynoiną, nic więcej nie pomoże. Tyle.
Keji

twarz-trądzik-dramat

przez Abbey 20 paź 2013, 01:16
Atalanta napisał(a):
chłopcy nie muszą być ładni.tylko pedałki muszą byc ładne i noszą świecidełka,pstrokate ciuchy i kamyczki w sygnetach i kolczykach.chłopcy muszą być jedynie silni,sprawnie chodzić i żeby nic nie bolało i dało spać i pracować.z tym samobójstwem to głupota i mocna przesada.niech koleś poleci do holandii i tam powie lekarzom że żąda eutanazji bo ma pryszcze i blizny na twarzy i wogóle jest niesymetrycznie piękny.zobaczymy co lekarze by odpowiedzieli.

Kobieta to pół biedy - nałoży sobie tapetę na ryjek i to sporo zakryje, ale dla faceta to spory problem.

niekoniecznie tak z tą tapetą
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

twarz-trądzik-dramat

przez nieboszczyk 20 paź 2013, 10:07
Masked_Man napisał(a):
nieboszczyk napisał(a):
slow motion napisał(a):nieboszczyk, blabla bla. Autor nie ma dziury w zębie, nie ma raka, ale coś co dla niego jest dużym dyskomfortem. Gdybyś miał mocno zaawansowany trądzik lub wielkie blizny to byś wiedział co to jest dlatego daruj sobie te swoje wywody.

chłopcy nie muszą być ładni.tylko pedałki muszą byc ładne i noszą świecidełka,pstrokate ciuchy i kamyczki w sygnetach i kolczykach.chłopcy muszą być jedynie silni,sprawnie chodzić i żeby nic nie bolało i dało spać i pracować.z tym samobójstwem to głupota i mocna przesada.niech koleś poleci do holandii i tam powie lekarzom że żąda eutanazji bo ma pryszcze i blizny na twarzy i wogóle jest niesymetrycznie piękny.zobaczymy co lekarze by odpowiedzieli.

To znaczy, ze co? Ze facet wg Ciebie nie musi dbac o swoj wyglad i moze latac z poharatana po tradziku twarza? Nie, z tym trzeba cos zrobic.

wolałbyś żeby twój samochód miał zatarty silnik czy porysowaną karoserię i zbitą jedną szybę?czy spowodu rys na lakierze byś ten samochód zezłomował?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

twarz-trądzik-dramat

przez zima 20 paź 2013, 11:07
kurde, jak mozna mezczyznie ktory ma tradzik i chce z nim zwyciezyc pisac, ze chlopcy nie musza byc ladni???!!!nie sciemniajcie.
dobrze ze autor chce cos z tym zrobic i walczy, chwala mu za to, bo niektorzy maja gebe pelna syfow i uwazaja sie za wspanialych. tradzik potrafi wiele popsuc! zanizyc samoocene! czy wy rozumiecie ze tu nie chodzi o kilka kokieteryjnie prezentujacych sie krostek??????!!!!!!
to jest powazny problem. tylko nie przyjmuj autorze tetracyklin, bo znam kogos kto to bral na tradzik i teraz ma problemy ze zdrowiem, a skutki byly mizerne.
Na syfy roacutane w tabletkach.- nie ma nic bardziej dzialajacego.
Na twarz- aknemycin maść ( znakomicie sobie radzi i nie przesusza skóry)
na blizny , jesli tradzik nie wystepuje to rezzerwuj autorze tydzien wolnego i jaką stówkę- i mikrodermabrazja.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

twarz-trądzik-dramat

przez slow motion 20 paź 2013, 11:26
zima napisał(a):na blizny , jesli tradzik nie wystepuje to rezzerwuj autorze tydzien wolnego i jaką stówkę- i mikrodermabrazja.

niestety jedna stówka nie wystarczy. Ażeby były widoczne efekty trzeba wykonać serię zabiegów w zależności od stanu skóry czasem nawet kilkanaście. :roll:

-- 20 paź 2013, 10:29 --

nieboszczyk, więc może od razu polećmy przykładem biednych dzieci w Afryce? Przecież one to dopiero mają źle, więc dlaczego my się przejmujemy naszymi problemami?

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

twarz-trądzik-dramat

przez zima 20 paź 2013, 11:31
slow motion, kurde przejmujac sie bachorami z afryki uciekamy od powaznych problemow. to abstrakcja przeciez.
tu obok mamy ludzi ktorym mozemy pomoc, jesli oni nas o to poprosza.
slow motion, no masz racje, ale widzialam ludzi po...efekty sa wstrzasajace...
benzo one day dancer
live yourself.

twarz-trądzik-dramat

przez slow motion 20 paź 2013, 11:38
zima, fajna sprawa, jakbym miała za dużo kasy to bym się z chęcią wybrała na ten zabieg by zmniejszyć moje rozszerzone pory.
zima, denerwuje mnie takie gadanie, bo też do niedawna miałam wielki kompleks który zabrał mi wiele lat mojego życia. I zapewne kolega nieboszczyk powiedziałby, że to nie powód aby narzekać, bo mogłabym np nie mieć nóg.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

twarz-trądzik-dramat

przez Twoja_Cisza 20 paź 2013, 11:50
Jestem 2 lata po kuracji Izotekiem. Stosowałem krem z macicy perłowej, maseczkę drożdżowa i z alg. Kwas migdałowy, olejki rycynowy, argonowy, migdałowy, oliwkowy. Bawiłem sie aspiryną. Nic nie pomaga. Teraz juz w desperaci od 2 dni roluje twarz derma rollerem. A potem z proszku kupiony mocznik rozrabiam z wodą i aplikuje na tą okropną twarz.
Obrazek

Jakaś dobra kobieta z innego forum chce wysłać mi wyciąg z ziół szwedzkich na blizny.

twarz-trądzik-dramat

przez zima 20 paź 2013, 11:54
slow motion, no wlasnie.
benzo one day dancer
live yourself.

twarz-trądzik-dramat

przez slow motion 20 paź 2013, 12:15
Twoja_Cisza, nie widzisz żadnej różnicy? wiadomo, że potrzebna jest systematyczność i cierpliwość.
Jeszcze przyszedł mi do głowy pomysł ze śluzem ślimaka jeśli lubisz eksperymentować.(jest krem, żel, olejek) Ja czystego nie posiadam, ale w kremie bb. Sama zastanawiam się nad zakupem, bo lubię eksperymenty.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

twarz-trądzik-dramat

przez Twoja_Cisza 20 paź 2013, 12:26
slow motion, Najpierw muszę skupić sie na tej metodzie.
Efekty rolowania, gojenia blizn:
Obrazek

twarz-trądzik-dramat

przez kupmitrumne 20 paź 2013, 12:50
Twoja_Cisza, Radzę Ci iść na Fraxel , to jest najlepsza metoda , usunięcia blizn ,z dużą ilością ludzi z bliznami się zetknęłam i wiem , że pomaga . Oczywiście jeżeli Twoja metoda zawiedzie .

efekty są takie
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

twarz-trądzik-dramat

przez Abbey 20 paź 2013, 13:03
a coś w normalnej cenie?
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

twarz-trądzik-dramat

przez *Ai* 20 paź 2013, 14:18
A okłady z kozieradki i maść Cepan? Nie stosowałam, ale słyszałam że dobre na blizny (kozieradkę polecił mi lata temu lekarz)
*Ai*

Sortuj wg