twarz-trądzik-dramat

Inne zaburzenia.

twarz-trądzik-dramat

przez Twoja_Cisza 18 paź 2013, 18:24
Mam wstrętną okropną twarz. Trądzik zrył mi psychikę do tego stopnia ze obecnie nie mam chęci do zycia. Pewnie mylicie ze jestem niedojrzałym gnojem no ale mam 22 lata. A twarz obrzydzającą w bliznach trądzikowych. Inni maja normalne cery a ja muszę cierpieć, wstydzić się siebie samego, czuć sie zrezygnowanym...

twarz-trądzik-dramat

przez Masked_Man 18 paź 2013, 18:25
Pewnie juz byles, ale...dermatolog?
Masked_Man

twarz-trądzik-dramat

przez Twoja_Cisza 18 paź 2013, 18:29
Masked_Man, i to nie raz...po trądziku zostały mi wstrętne blizny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

twarz-trądzik-dramat

przez kupmitrumne 18 paź 2013, 18:35
Polecam silicosan jest najlepszy , dermatolog nie wyleczył mi maściami , płynami za 200 zł a tą maseczko-maścią wyleczyłam sobie w ciągu 2 miesięcy , dlatego polecam wszystkim . A i najważniejsze , ze nie ma nawrotów

ups nie doczytałam , ech moge Ci zaproponować kilka rzeczy na początek ... oczyszczenie twarzy ze wszystkich zaskórników które zanieczyszczają Ci pory , później złuszczenie naskórka mikodermobrazja/albo dermobrazja a na koniec zrobić sobie serie kwasów migdałowych .. a już na samym końcu isć na Fraxel i usunąć blizny (tylko , że Fraxel dużo kosztuje) a najlepiej udać sie do kliniki medycyny estetycznej

twarz-trądzik-dramat

przez anna.anakaia 18 paź 2013, 21:30
kupmitrumne, dobrze radzi o ile Twoje blizny są naprawdę bardzo widoczne.
Warunkiem jest żeby same problemy z cerą były wyleczone, bo np. mikrodermabrazji nie można zafundować sobie kiedy jeszcze na twarzy znajdują się jakieś zmiany.
Tylko obecny stan cery musiałby ktoś ocenić. Możesz na początek kupić sobie korund - regularne stosowanie spłyca blizny potrądzikowe.
anna.anakaia

twarz-trądzik-dramat

przez MalaMi1001 18 paź 2013, 21:38
Z czystym sumieniem mogę Ci polecić lek o nazwie Izotek. Drogi, bardzo obciążający organizm, ma parę wkurzających skutków ubocznych no i kuracja trwa minimum 9 miesięcy, ale DZIAŁA! Ja z trądzikiem waczyłam 15 lat, od 2 mam spokój nie stosując absolutnie żadnych leków, maści, kremów, maseczek i tym podobnych. Lek może wypisać tylko dermatolog.

twarz-trądzik-dramat

przez anna.anakaia 18 paź 2013, 21:40
MalaMi1001, ale tu chodzi o blizny potrądzikowe, nie o sam trądzik.
anna.anakaia

twarz-trądzik-dramat

przez kupmitrumne 19 paź 2013, 14:40
anna.anakaia, Czyżby kosmetyczka :> ?

twarz-trądzik-dramat

przez nieboszczyk 19 paź 2013, 15:23
Twoja_Cisza napisał(a):Mam wstrętną okropną twarz. Trądzik zrył mi psychikę do tego stopnia ze obecnie nie mam chęci do zycia. Pewnie mylicie ze jestem niedojrzałym gnojem no ale mam 22 lata. A twarz obrzydzającą w bliznach trądzikowych. Inni maja normalne cery a ja muszę cierpieć, wstydzić się siebie samego, czuć sie zrezygnowanym...

pryszcze na twarzy,dziury w zębach i katarek nie są powodem do eutanazji.sugerujesz że jak masz pryszcze na twarzy to tylko odciąć sobie ten łeb?co byś powiedział gdyby cie dopadł złośliwy nowotwór w płucach i by cie dzień i noc nieznośnie bolało,byś miał codziennie duszności z przerzutami lub utrata władzy w rękach i nogach na zawsze?zastanów się 2 razy zanim cos palniesz.jak sugerujesz że nie chce ci się żyć to wejdz do samolotu rejsowego,usiądz przy oknie i patrz cały czas w dół.tak wygląda śmierć.można w tym samym dniu zejść z tego świata jak będzie awaria albo i na zawał ze strachu.to by ci dało do myślenia czy naprawdę chcesz to zrobić.nawet piwko nie pomoże bo spanikowany umysł trzezwieje w okamgnieniu.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

twarz-trądzik-dramat

przez slow motion 19 paź 2013, 15:37
nieboszczyk, blabla bla. Autor nie ma dziury w zębie, nie ma raka, ale coś co dla niego jest dużym dyskomfortem. Gdybyś miał mocno zaawansowany trądzik lub wielkie blizny to byś wiedział co to jest dlatego daruj sobie te swoje wywody.

Twoja_Cisza, co do autora to polecam zabiegi kwasami. Nie muszą być to od razy zabiegi u kosmetyczki. Są różne dostępne kwasy na takich stronach jak "zróbsobiekrem", "mazidła", "biochemiaurody" tylko wcześniej radziłabym poczytać na forum o tym. Polecam wizaż- wątek z kwasami.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

twarz-trądzik-dramat

przez nieboszczyk 19 paź 2013, 15:54
slow motion napisał(a):nieboszczyk, blabla bla. Autor nie ma dziury w zębie, nie ma raka, ale coś co dla niego jest dużym dyskomfortem. Gdybyś miał mocno zaawansowany trądzik lub wielkie blizny to byś wiedział co to jest dlatego daruj sobie te swoje wywody.

chłopcy nie muszą być ładni.tylko pedałki muszą byc ładne i noszą świecidełka,pstrokate ciuchy i kamyczki w sygnetach i kolczykach.chłopcy muszą być jedynie silni,sprawnie chodzić i żeby nic nie bolało i dało spać i pracować.z tym samobójstwem to głupota i mocna przesada.niech koleś poleci do holandii i tam powie lekarzom że żąda eutanazji bo ma pryszcze i blizny na twarzy i wogóle jest niesymetrycznie piękny.zobaczymy co lekarze by odpowiedzieli.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

twarz-trądzik-dramat

przez anna.anakaia 19 paź 2013, 16:40
kupmitrumne napisał(a):anna.anakaia, Czyżby kosmetyczka :> ?

Oj nie, nie :D Ale lubię tematy wizażowo-kosmetyczne :)
slow motion,
Nie muszą być to od razy zabiegi u kosmetyczki.

Ja jednak na początek polecałabym właśnie wizytę u kogoś, kto stan tych zmian oceni. Odradzam kombinowanie z kwasami na własną rękę, komuś kto nigdy nie miał z takimi rzeczami do czynienia. Lepiej ostrożnie żeby sobie nie zrobić krzywdy.
anna.anakaia

twarz-trądzik-dramat

przez Monar 19 paź 2013, 16:45
kupmitrumne napisał(a):Polecam silicosan jest najlepszy , dermatolog nie wyleczył mi maściami , płynami za 200 zł a tą maseczko-maścią wyleczyłam sobie w ciągu 2 miesięcy , dlatego polecam wszystkim . A i najważniejsze , ze nie ma nawrotów

ups nie doczytałam , ech moge Ci zaproponować kilka rzeczy na początek ... oczyszczenie twarzy ze wszystkich zaskórników które zanieczyszczają Ci pory , później złuszczenie naskórka mikodermobrazja/albo dermobrazja a na koniec zrobić sobie serie kwasów migdałowych .. a już na samym końcu isć na Fraxel i usunąć blizny (tylko , że Fraxel dużo kosztuje) a najlepiej udać sie do kliniki medycyny estetycznej

Mikrodermabrazję można wykonać tylko i wyłącznie na WYLECZONEJ już twarzy, jeśli są same blizny potrądzikowe - jest jak najbardziej wskazana, ale jeśli trądzik jest nadal aktywny - to BROŃ Boże! (tak dla ogółu ludzi...)

ps. mikrodermabrazję można wykonać w domu ^^ takim domowym sposobem, ale oczywiście lepiej iść do kosmetyczki - większe rezultaty.
Ostatnio edytowano 19 paź 2013, 16:48 przez Monar, łącznie edytowano 1 raz

twarz-trądzik-dramat

przez zima 19 paź 2013, 16:46
Twoja_Cisza, to masz dalej ten tradzik czy nie?
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Sortuj wg