Zaburzenia emocjonalne

Inne zaburzenia.

Zaburzenia emocjonalne

przez jakaśnazwa 15 paź 2013, 14:32
Witam,
postanowiłem założyć ten temat, bo nie wiem jak sobie pomóc.. Byłem u psychiatry, stwierdził u mnie zaburzenia emocjonalne, oraz nerwice lęków. Dziewczyna jednak nie potrafi zrozumieć, że mam problem, i nie wie, co się ze mną dzieje, co się we mnie dzieje, dlatego próbuję się zmieniać sam. W większości przypadków nie wychodzi i no, "d*pa". Nie stać mnie na psychoterapeutę, dlatego liczę na pomoc w tym temacie.
Jestem z dziewczyną już prawie rok, ale nie potrafię jej zaufać. Mam przeróżne paranoje, nie potrafię się zrelaksować. Choć nie wiadomo jak bardzo bym chciał, nie potrafię. Momentami mam takie napady agresji, że się nie kontroluję, rzucam wszystkim, obrażam innych, mam ochotę używać przemocy wobec innych. Ponadto, od kilku lat mam myśli samobójcze, problemy ze snem, i byłem w jednym albo dwóch nałogach (nie wiem czy drugi mogę nazwać nałogiem). Strasznie mi zależy na tym, aby funkcjonować normalnie wśród ludzi, i w związku. Liczę na szczerą pomoc, rady, a najlepiej rozwiązanie.

Zaburzenia emocjonalne

przez Trzyzet 15 paź 2013, 17:01
jakaśnazwa napisał(a):Nie stać mnie na psychoterapeutę, dlatego liczę na pomoc w tym temacie

A NFZ to co niby??

Zaburzenia emocjonalne

przez jakaśnazwa 15 paź 2013, 17:27
Podobno beznadziejna opieka i strata czasu. Wiem, bo rozmawiałem już na ten temat.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg