Bezsenność

Inne zaburzenia.

Bezsenność

przez czarnaMamba 02 paź 2013, 21:30
Nie wiem dlaczego ale jak chcę zerwać z masturbacją to po paru dniach nie moge spać w nocy i sie budze też się boje że może dojść do polucji i będzie to pozniej widac rano

Bezsenność

przez Amishi 03 paź 2013, 10:14
Witaj:) Wg. mnie zaczales sie uzalezniac..albo juz jestes uzalezniony..i gdy chcesz tak gwaltownie skonczyc z tym to nie mozesz spac bo organizm poprostu czuje ze cos mu brakuje..domaga sie czegos..domaga sie masturbacji..i to szkodzi twojemu zdrowiu..uwazaj bys calkowicie sie juz nie uzaleznil..radze ci isc do lekarza z tym..

Bezsenność

przez czarnaMamba 03 paź 2013, 14:09
nie moge spac bo sie boje że będę miał polucje i sie budze co jakiś czas i sprawdzam czy mam sucho :P myśle że jakbym może spał w piżamie z grubszego materiału to bym sie tak nie martwil o to

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Bezsenność

przez EmInQu 04 paź 2013, 06:26
czarnaMamba napisał(a):nie moge spac bo sie boje że będę miał polucje i sie budze co jakiś czas i sprawdzam czy mam sucho :P myśle że jakbym może spał w piżamie z grubszego materiału to bym sie tak nie martwil o to

Myślę, że piżama nie załatwi sprawy. Te obawy musisz zwalczyć w głowie. Moim zdaniem powinieneś mieć więcej dystansu do sprawy. Co się stanie, jak będziesz miał polucję? Świat się zawali? Utopisz się? :P Będzie to będzie. Każdemu facetowi może się to przecież zdarzyć. Naprawdę nie warto nakręcać się negatywnie z takiego powodu. :smile:
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

Bezsenność

przez czarnaMamba 04 paź 2013, 09:19
wiem że to normalne jest ale boje sie że jak już do niej dojdzie to strasznie pobrudzę pościel i ktoś może to zauważyć

Bezsenność

przez EmInQu 04 paź 2013, 10:56
czarnaMamba napisał(a):wiem że to normalne jest ale boje sie że jak już do niej dojdzie to strasznie pobrudzę pościel i ktoś może to zauważyć

Pamiętaj, że myśląc o tym non stop, nakręcając się, obawiając się tego, masz większe szanse na to, że będziesz miał polucje częściej niż przeciętny mężczyzna.
Tu działa dokładnie ten sam mechanizm, co w przypadku kobiet zdrowych, które bardzo chcą zajść w ciąże, a im się to przez wiele lat nie udaje. Po dłuższym okresie czasu często zaczyna się to przeradzać w obsesję. Gdy jednak uda się którejś zająć na dłużej myśli czymś innym( często adoptowanym dzieckiem) wówczas nagle w ciąże zachodzą.
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

Bezsenność

przez czarnaMamba 10 paź 2013, 23:10
aa moze mi ktos poradzic w czym spac zeby sie nie ubrudzic

Bezsenność

przez rotten soul 10 paź 2013, 23:33
czarnaMamba,
W kondomie na sprzęcie. :lol:

Sperma zostawia plamy na materiałach. Nic na to nie poradzisz. Lepiej sobie ulżyj i tyle. Tak w ogóle ja termin "polucja" znam tylko z podręczników. Nigdy mi się to nie przytrafiło. Kiedyś jak gadaliśmy z kumplami za małolata, to też każdy mówił, że się z tym nie spotkał.

Po co w ogóle chcesz zrywać z masturbacją?
rotten soul

Bezsenność

przez czarnaMamba 12 paź 2013, 00:13
jak przestaje sie masturbować to wraca do mnie wieksza pewnosc siebie a jak jeszcze sobie pobiegam to juz calkiem jestem odwazny :P

Bezsenność

przez monk.2000 12 paź 2013, 00:38
Silna wola nie zawsze wystarcza, jak dla mnie to jest przereklamowana. Ważniejsza jest wewnętrzna integracja niż walka z samym sobą. Musiałbyś postawić się po którejś stronie, bo tak tylko tracisz energię.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Bezsenność

przez czarnaMamba 31 paź 2013, 20:28
a tak z innej beczki wierzycie w coś takiego jak średnie dziecko ja chyba wygrałem internet :P mam 2 braci starszego i mlodszego i ogolnie jestem 4 z rodzenstwa z osemki

Bezsenność

przez deader 31 paź 2013, 21:03
czarnaMamba napisał(a):a tak z innej beczki wierzycie w coś takiego jak średnie dziecko ja chyba wygrałem internet :P mam 2 braci starszego i mlodszego

Tak, zaiste, wierzę w to że można mieć starsze i młodsze rodzeństwo jednocześnie. Obecnie zastanawiam się jak nazwać tą wiarę, kto napisze naszą biblię i ile hajsu będziemy zgarniać w świątyniach.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Sortuj wg