Życie wyobrażeniem 2

Inne zaburzenia.

Życie wyobrażeniem 2

przez Autodestrukcja 24 wrz 2013, 11:01
:P ona w tej ksiazce pisze raczej o tym jak czesto rodzice masakrują pewnosc siebie dziecka. niedokonca swiadomie i jak potem długo ma to swoje konsekwencje. ( nienawidze doszukiwania sie przyczyn wszelkiego zla w relacjach z dziecinstwa, ale tu akurat to mialo ręce i nogi.. )
Autodestrukcja

Życie wyobrażeniem 2

przez zujzuj 24 wrz 2013, 11:17
Ja wszystko sie zaczęło to miałem pomysł, że może powinienem odwiedzić jakiegos psychologa czy coś...ale zrezygnowałem z tego, bo nie chciałem dać wygrac mojej matce. Byłem pewny że ona sie ucieszy...że zrobi takie wewnętrzne nieświadome wielkie 'UFFF, nareszcie" upadł, przegrał, złamał sie...No i co z tego. Ja nie neguje faktu że Miller może mądrze pisać...tak jak ten pan z wykładu powiedział "niewiedza naszpikowana wiedzą o sobie"...mogę przeczytać milion takich książek i mam wrażenie że one choć jest tam wiele inf, tylko mnie oddalają od rzwiązania problemu

Życie wyobrażeniem 2

przez Autodestrukcja 24 wrz 2013, 11:18
ok. a nie mozesz chodzic na terapię i ukryć tefo przed matka?
Autodestrukcja

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Życie wyobrażeniem 2

przez zujzuj 24 wrz 2013, 11:45
ale czego ukryć?...ja juz jestem troche starszy i teraz nie musza nic ukrywać...chodzilo mi tylko o to, że ja zdaje sobie sprawę że rodzice często jak to nazwałaś masakrują pewność siebie dzieci i do tego sie odniosłem...

Sortuj wg