Jak reagujecie na słowo " weź się w garść?"

Inne zaburzenia.

przez carlosbueno 11 lip 2014, 17:32
mangiferaindica napisał(a):carlosbueno, obawiam się, że to jestem tutaj bardziej potrzebująca, teges.

możemy zaopiekowiać się wzajemnie i wziąć się w garść. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

przez mangiferaindica 11 lip 2014, 19:05
carlosbueno, ta, bierz mnie przez teleporter :yeah:

chociaż idea teges, jest niegłupia, musżę przyznać ;)

przez Makabra 12 lip 2014, 17:03
Denerwuje mnie to. Jeśli ktoś chce podtrzymać mnie na duchu, to niech się bardziej "wysili", niż rzucanie gotowymi hasłami, które tak na prawdę wcale mi nie pomagają.
Makabra

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mangiferaindica 13 lip 2014, 13:42
Makabra, większość ludzi, w kategoriach populacji nie ma zielonego pojęcia, czym są zaburzenia afektywne; depresja i lęki są wrzucane do jednego worka z ciężkimi zaburzeniami psychotycznymi, panuje strach i groza wobec takich ludzi i przez projekcję przenosi się na nas. Chociaż to jeszcze zależy od miejsca, w dużych miastach jest zupełnie inaczej; jak ja w Wawie przyznaję się komuś do problemów tego rodzaju, to nie ma problemu, spotykam się z takim normalnym raczej podejściem, niemal jak do choroby każdej innej. Ale to, co ja przeszłam w liceum, w mieście 30-to tysięcznym, gdzie lepiej nosa nie wychylać, to było skrzętnie horrorowe, nawet moi rodzice się mnie wstydzili.

Polecam wciskać wszystkim jako ulotkę: :mrgreen:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

przez JERZY62 13 lip 2014, 13:45
Krew mnie zalewa na takie gadanie albo płacz.
♪♪♪

przez Makabra 13 lip 2014, 13:46
mangiferaindica napisał(a):Makabra, większość ludzi, w kategoriach populacji nie ma zielonego pojęcia, czym są zaburzenia afektywne; depresja i lęki są wrzucane do jednego worka z ciężkimi zaburzeniami psychotycznymi, panuje strach i groza wobec takich ludzi i przez projekcję przenosi się na nas. Chociaż to jeszcze zależy od miejsca, w dużych miastach jest zupełnie inaczej; jak ja w Wawie przyznaję się komuś do problemów tego rodzaju, to nie ma problemu, spotykam się z takim normalnym raczej podejściem, niemal jak do choroby każdej innej. Ale to, co ja przeszłam w liceum, w mieście 30-to tysięcznym, gdzie lepiej nosa nie wychylać, to było skrzętnie horrorowe, nawet moi rodzice się mnie wstydzili.

Polecam wciskać wszystkim jako ulotkę: :mrgreen:

Pozdrowienia z maleńkiej wsi, gdzie każdy wszystko wie nawet 5 wiosek dalej :roll: Pędzę do drukarni :pirate:
Makabra

przez mangiferaindica 13 lip 2014, 13:56
Makabra, serdecznie współczuję, to jest własnie najgorsze, kontekst leczenia to co najmniej 50% sukcesu, ja dopiero jak się wyprowadziłam na prawie swoje, to udało mi się uzyskać faktyczne skuteczne leczenie, ale trzymam kciuki, kobietko :lol:

przez mark123 13 lip 2014, 13:59
mangiferaindica napisał(a):Polecam wciskać wszystkim jako ulotkę: :mrgreen:

Na mnie chyba żaden z tych tekstów ani po lewej ani po prawej nie zadziałałby pozytywnie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Makabra 13 lip 2014, 14:03
mangiferaindica napisał(a):Makabra, serdecznie współczuję, to jest własnie najgorsze, kontekst leczenia to co najmniej 50% sukcesu, ja dopiero jak się wyprowadziłam na prawie swoje, to udało mi się uzyskać faktyczne skuteczne leczenie, ale trzymam kciuki, kobietko :lol:

Nie ma to jak leczyć się z m.in. fobii społecznej wśród ludzi, którzy obrabiają mi tyłek, tylko patrzą jak dokopać i przypięli mi łatkę wariatki :lol: Nie dziękuję, żeby nie zapeszać :mrgreen:
Makabra

przez mangiferaindica 13 lip 2014, 14:08
mark123, wiadomo, że nie jest uniwersalne, ale z pewnością już wnoszące coś świeżego.

Makabra, jest to mrożące, może czas wypiąć na nich wszystkich tylnią część ciała? :mrgreen:

przez Makabra 13 lip 2014, 14:12
mangiferaindica napisał(a):Makabra, jest to mrożące, może czas wypiąć na nich wszystkich tylnią część ciała? :mrgreen:

Przydałoby się, jednak to kłóci się z moją chęcią posiadania znajomych :roll:
Makabra

przez mangiferaindica 13 lip 2014, 14:13
Makabra, znajomych poszukaj wsród tych, którzy na to zasługują, a nie wsród dup wołowych :silence:

przez Makabra 13 lip 2014, 14:15
mangiferaindica napisał(a):Makabra, znajomych poszukaj wsród tych, którzy na to zasługują, a nie wsród dup wołowych :silence:

A co, jeśli wokół same dupy wołowe?
Makabra

przez mangiferaindica 13 lip 2014, 14:15
Makabra, zrób z nich obiad :mrgreen:

Sortuj wg