Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez beladin 23 sie 2014, 12:04
Kontrast, Mało jest kobiet zadowolonych ze swojego wyglądu. Powiem więcej.. marudzenie nie jest zarezerwowane wyłącznie dla szarych myszek. Te wszystkie odpicowane laski to dopiero są zakompleksione i spięte z powodu wyglądu. Miewam okazję obcować z "gwiazdami wieczoru". Na imprezach co chwilę ..kibel, szczotkowanie, poprawki, pudrowanie twarzy i często nosa, żeby choć trochę się wyluzować..
beladin

Brzydota

przez Arhol 23 sie 2014, 12:15
Legenda mówi,że istniała kobieta, której nic nie przeszkadzało w jej wyglądzie :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Brzydota

przez 520m.n.p.m. 23 sie 2014, 12:23
libertynka napisał(a):brzydka ma mniejsze szanse, że zostanie wykorzystana. a w kwestii prawdziwej miłości wygląd nie ma aż takiego znaczenia. wiele osób ma jakiś swój typ urody a zakochuje się z kimś zupełnie innym. i tworzy udane związki.

No tak bo brzydka bywa mądrzejsza, mniej balowała więcej się uczyła o sobie i świecie. A prawdziwa miłość istnieje, bo nie znam?
Ja się nie maluje, w brzydocie podoba mi się naturalność.
Możecie się śmiać
W dobre dni warto wierzyć. Daruj mi, pozwól przeżyć Choćby w snach, pozwól przeżyć dobre dni. Nie ma lepszych dni od dobrych razem z Tobą.
Czerwone Gitary - Mam dobry dzień

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez libertynka 23 sie 2014, 12:38
520m.n.p.m. napisał(a):No tak bo brzydka bywa mądrzejsza, mniej balowała więcej się uczyła o sobie i świecie.

równie dobrze można powiedzieć, że ładna balowała i ma więcej doświadczenia z facetami, może się uczyć na błędach. takie gadanie.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

Brzydota

przez owsik 23 sie 2014, 12:54
beladin napisał(a):Kontrast, Mam podobne zdanie. Pogodna kobieta, akceptująca siebie, taka, która wysyła sygnały, że jest faktycznie zainteresowana mężczyzną, będzie przyciągała uwagę, budziła ciekawość, bez względu na ja wygląda. Ten typ jest najbardziej rozchwytywany przez mężczyzn.

I pewnie to prawda, ale to już nie działa w drugą stronę brzydki facet, ale pogodny pewny siebie nadal jest nie w typie dla kobiet, może dostać łatkę kolega, ale na nic więcej nie może liczyć.

-- 23 sie 2014, 12:09 --

Kontrast napisał(a):libertynka, Ok

Tak naprawdę to jak człowiek jest odbierany, dużo zależy jak się ze swoim wyglądem czuję, to się wyczuwa w całym tym kontakcie niewerbalnym.

Trochę masz racji, ale nie do końca. Ponieważ to czy człowiek płacze czy się cieszy, uśmiecha się czy pokazuje język, w rzeczywistości nie zmienia naszego odbioru atrakcyjności fizycznej danej osoby. To znaczy brzydki facet nadal będzie brzydki w oczach kobiety nawet jeżeli ma fajny uśmiech. Podobno nawet uśmiechanie się przez faceta zaraz na początku poznawania nie jest dobrze obierane przez kobiety na poziomie nieświadomości, gdyż uśmiech oznacza.. pewną uległość"

Brzydota

przez Candy14 23 sie 2014, 13:40
libertynka, jest piekna kobieta,,, widzialam na zywo wiec wiem co mowie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Brzydota

przez libertynka 23 sie 2014, 16:12
Candy14, miło mi, że tak uważasz :D
vel veganka

Brzydota

przez Candy14 23 sie 2014, 16:17
Calkiem szczerze... zachwycilas mnie ostatnio :105:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Brzydota

przez Kontrast 23 sie 2014, 16:21
Kontrast napisał(a):Trochę masz racji, ale nie do końca. Ponieważ to czy człowiek płacze czy się cieszy, uśmiecha się czy pokazuje język, w rzeczywistości nie zmienia naszego odbioru atrakcyjności fizycznej danej osoby. To znaczy brzydki facet nadal będzie brzydki w oczach kobiety nawet jeżeli ma fajny uśmiech. Podobno nawet uśmiechanie się przez faceta zaraz na początku poznawania nie jest dobrze obierane przez kobiety na poziomie nieświadomości, gdyż uśmiech oznacza.. pewną uległość"

Analizowanie każdego swojego ruchu, to na pewno nie jest dobry pomysł. W sumie, to albo się ma te naturalne ,,groove bycia'' albo nie. Jak nie, to trza nadrabiać czym innym. Wygląd wpływa w znaczny sposób, ale to jak się zachowujesz w większy, kim jesteś i tak dalej.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Brzydota

przez libertynka 23 sie 2014, 16:25
Candy, dzięki :) to jestem dopiero w połowie drogi, jeszcze parę kg mi zostało do zrzucenia, ćwiczę też kalistenikę, żeby lepiej wyglądać, bo nie chcę być tylko chudziną, no i włosy mi powoli odrastają z tego jeża, którego miałam pół roku temu. na 30stkę chcę sobie zrobić profesjonalną sesję foto w bieliźnie, albo bez :mrgreen: tak dla siebie, na pamiątkę.
vel veganka

Brzydota

przez carlosbueno 23 sie 2014, 16:35
libertynka napisał(a):Candy14, miło mi, że tak uważasz :D

Na żywo wyglądasz lepiej niż na zdjęciach, ja mam nadzieję że mam podobnie bo na swoje zdjęcia patrzeć nie mogę. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

Brzydota

przez libertynka 23 sie 2014, 16:47
carlosbueno, na zdjęciach też dobrze wyglądasz, ale na żywo dochodzi jeszcze wzrost, to już piorunujące wrażenie :smile:
vel veganka

Brzydota

przez carlosbueno 23 sie 2014, 16:52
libertynka napisał(a):carlosbueno, na zdjęciach też dobrze wyglądasz, ale na żywo dochodzi jeszcze wzrost, to już piorunujące wrażenie :smile:

Tia bo ja stałem w kolejce po wzrost a nie rozum. Zreszta ja wolałbym być chociaż te 5 cm niższy łatwiej by było o ubrania i infrakstruktura by nie była skrajnie niedostosowana.
Największy Forumowy Maruda

Brzydota

przez libertynka 23 sie 2014, 16:55
eeeetam, Kontrast pisał, że ma 195cm :mrgreen: ja to się zawsze za wysokim obejrzę :P
vel veganka

Sortuj wg