Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Candy14 22 sie 2014, 21:04
:D

Obrazek
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Brzydota

przez owsik 22 sie 2014, 21:07
Nicholas1981 napisał(a):
owsik napisał(a):Już o tym pisałem nie podobać się bardzo niewielu jak przystojni ,a ,,podobać" się bardzo niewielu jak brzydcy to dwie różne sprawy.

ja się oczywiście podobam wielu i co z tego? Jak przychodzi co do czego, muszę żebrać o miłość jak pies. a i tak niewiele z tego wychodzi.

Nie wiem dlaczego tak masz. Jednak przystojna osoba ma łatwiej znaleźć miłość niż brzydka. Masz szanse na randki,masz szanse. Brzydkiej osobie nie daje się zazwyczaj szans bo jest nie w typie.

Brzydota

przez Candy14 22 sie 2014, 21:16
owsik, znalezc a stworzyc zwiazek to dwie rozne sprawy
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez owsik 22 sie 2014, 21:18
To prawda, ale i tak najpierw trzeba znaleźć.

-- 22 sie 2014, 20:22 --

Wytykano wam waszą brzydotę przez obce osoby na ulicy?

Brzydota

przez Candy14 22 sie 2014, 21:25
nie... tylko matka

Brzydota

przez owsik 22 sie 2014, 21:26
Mi się zdarzało.

Ktoś z was ma takie coś ja to nazywam,, fałszem pozytywnego myślenia". Jak uznaję, że nie wyglądam tak źle to nagle wydaje mi się, że podobam się, co niektórym kobietom. Widzę ich spojrzenia poprawianie włosów itp. oznaki zainteresowania. Oczywiście to nie prawda, że się podobam, bo sprawdzałem kiedyś. Niestety często tak jest jak sobie mówię, że nie jest tak źle z moim wyglądem.

Brzydota

przez goodluck 22 sie 2014, 21:53
Ja to się zastanawiam czasem o co chodzi tym dziewczynom które czasem na mnie patrzą jak chodzę po mieście - czy jestem taki piękny :mrgreen: czy taki ohydny :why:
Muszę zaczepić i zapytać przy najbliżej okazji :P
"Rodzimy się, krótko żyjemy i umieramy. Tak się dzieje od dawna" by Steve Jobs

Brzydota

przez mark123 22 sie 2014, 22:04
owsik napisał(a):Wytykano wam waszą brzydotę przez obce osoby na ulicy?

Tylko rówieśnicy, ale nie bezpośrednio.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Brzydota

przez beladin 22 sie 2014, 23:01
goodluck, Jesteś interesujący :)
beladin

Brzydota

przez Pieprz 22 sie 2014, 23:07
owsik napisał(a):Wytykano wam waszą brzydotę przez obce osoby na ulicy?

nie, tylko znajomi
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Brzydota

przez Makabra 22 sie 2014, 23:10
Przez kolegów z klasy :(
Makabra

Brzydota

przez libertynka 23 sie 2014, 10:31
520m.n.p.m. napisał(a):
libertynka napisał(a): no to albo kiedyś zacznie Ci zależeć i schudniesz, albo znajdziesz kogoś kto woli większe laski :)

Nie wierzę w bajki, sama piszesz że byłaś samotna jak byłaś gruba

i dalej jestem samotna, nie mam nikogo bliskiego. mogę mieć tylko bliskość fizyczną. wygląd pomaga kiedy chcesz się pobawić w taką grę: uwodzimy się nawzajem, srata tata, rozmowy i iluzja wzajemnego poznawania się, iluzja bliskości, przytulanie, aż w końcu chce się czegoś więcej. i jak już jest po wszystkim to możesz się pożegnać z bliskością, czułością i zalotami. ewentualnie możesz liczyć na kilka miesięcy romansu. czyli płacisz seksem za bliskość. brzydkie dziewczyny nie mają tego dylematu, bo albo są samotne, albo są z kimś w prawdziwym związku i są kochane.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

Brzydota

przez 520m.n.p.m. 23 sie 2014, 10:42
libertynka napisał(a): i dalej jestem samotna, nie mam nikogo bliskiego. mogę mieć tylko bliskość fizyczną. wygląd pomaga kiedy chcesz się pobawić w taką grę: uwodzimy się nawzajem, srata tata, rozmowy i iluzja wzajemnego poznawania się, iluzja bliskości, przytulanie, aż w końcu chce się czegoś więcej. i jak już jest po wszystkim to możesz się pożegnać z bliskością, czułością i zalotami. ewentualnie możesz liczyć na kilka miesięcy romansu. czyli płacisz seksem za bliskość. brzydkie dziewczyny nie mają tego dylematu, bo albo są samotne, albo są z kimś w prawdziwym związku i są kochane.

Czy ładna czy brzydka potrzebuje bliskości i czułości, prawdziwego związku i bycia kochaną, brzydka nie ma na to szans.
W dobre dni warto wierzyć. Daruj mi, pozwól przeżyć Choćby w snach, pozwól przeżyć dobre dni. Nie ma lepszych dni od dobrych razem z Tobą.
Czerwone Gitary - Mam dobry dzień

Brzydota

przez libertynka 23 sie 2014, 10:49
520m.n.p.m. napisał(a):
Czy ładna czy brzydka potrzebuje bliskości i czułości, prawdziwego związku i bycia kochaną, brzydka nie ma na to szans.

brzydka ma mniejsze szanse, że zostanie wykorzystana. a w kwestii prawdziwej miłości wygląd nie ma aż takiego znaczenia. wiele osób ma jakiś swój typ urody a zakochuje się z kimś zupełnie innym. i tworzy udane związki.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

Sortuj wg