Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Doberman 22 sie 2014, 20:02
Makabra napisał(a):Przecież miałeś walczyć z nimi w sądzie ;)

No i będę walczył. A co jak przegram sprawę? Ich stać na naprawdę dobrych adwokatów.
Doberman

Brzydota

przez owsik 22 sie 2014, 20:03
Moim zdaniem doberman nie jest brzydki naprawdę bardzo daleko jest Tobie do granicy brzydoty.
Nie znam Twojej sytuacji nie wiem czemu uważasz, że żadna Ciebie nie będzie chciała.

Brzydota

przez Makabra 22 sie 2014, 20:03
Doberman napisał(a):

No i będę walczył. A co jak przegram sprawę? Ich stać na naprawdę dobrych adwokatów.

Ale prawda jest po Twojej stronie.
Makabra

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Doberman 22 sie 2014, 20:04
Makabra napisał(a):
Doberman napisał(a):

Ale prawda jest po Twojej stronie.

Oni jak zawsze się wymigają od sprawiedliwości. Skoro sąd nie zapewni sprawiedliwości, to ja sam ją zapewnię.
Doberman

Brzydota

przez Candy14 22 sie 2014, 20:07
w jakimś filmie był facet powiedział, że żenić się najlepiej z kobietą 9+/10 albo 2/10 z wyglądu, nie pomiędzy.

to juz wiem dlaczeg nikt sie nie chce ze mna ozenic... 9/10 nie jestem ale tez nie 2/10 :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Brzydota

przez jetodik 22 sie 2014, 20:09
520m.n.p.m., Twoją wypowiedź zgłosiłem do tego tematu

post1789148.html#p1789148
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez carlosbueno 22 sie 2014, 20:12
jetodik napisał(a):w jakimś filmie był facet powiedział, że żenić się najlepiej z kobietą 9+/10 albo 2/10 z wyglądu, nie pomiędzy.

jakaś głupota te super ładne ciężko zdobyć no i one ciągle są podrywane przez innych a za te 2-jki to by mnie a i większości facetów nie zainteresowały nawet chyba że duża różnica wieku wtedy na młodość się też leci.
Największy Forumowy Maruda

Brzydota

przez jetodik 22 sie 2014, 20:13
Candy14, tam coś było o tym, że 2/10 bedzie bardzo oddana, 9+/10 swoje minusy zrekompensuje urodą, a 5/10 ani nie zrekompensuje urodą, ani nie będzie oddana.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez owsik 22 sie 2014, 20:14
Myślałem, że zakończenie mnie nie rozczaruje :D

Brzydota

przez libertynka 22 sie 2014, 20:14
520m.n.p.m. napisał(a):
libertynka napisał(a):chyba żartujesz, kobieta potrzebuje poczucia bezpieczeństwa i nie zwiąże się z jakimiś pięknisiem.

A moja prawda jest taka, że nie potrzebuje faceta ani dla poczucia bezpieczeństwa, ani dla wyglądu, czy innego celu, po prostu żeby się kochać, ale żaden nie chce grubej, mówi się trudno, ich strata. Do samotności da się przyzwyczaić, da się ją polubić i z nią żyć, nawet momentami jest ciekawie, to nie koniec świata. Czasami przykro, że cię ktoś ocenia po wyglądzie i będzie z tobą pod warunkiem, że schudniesz, mam to gdzieś, w mojej dużej d.....

waga to jest problem do pokonania. jak schudłam to się zaraz pojawili chętni. nawet policjant mnie na kawę zapraszał, a klienci to co drugi. i nie będę ściemniać, że zrobiłam to tylko dla siebie. tzn dla siebie też. ale po prostu chciałam mieć kogoś bliskiego. i jakoś nie mogłam się doczekać, aż ktoś zauważy moje wnętrze. no życie. wygląda pomaga. a charakterem później można wszystko rozwalić.
zawsze możesz znaleźć amatora trochę większych kobiet.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

Brzydota

przez owsik 22 sie 2014, 20:15
jetodik napisał(a):owsik,
Brzydki facet to może sobie wychodzić z inicjatywami i z godzi się z nim umówić może jedna na 100 a nawet mniej.

kurde, prawie trafiłeś, 1/200 http://www.youtube.com/watch?v=Ira9A7wSW3M

Zakończenie mnie rozczarowało :D

-- 22 sie 2014, 19:20 --

Bardziej mi się podoba z tym dostawaniem nr telefonu od kobiety. To pokazuje co oznacza potęga urody. Bo faktem jest, że ci kolesie na tym filmiku są przystojni i nie wymyślają cudów na kiju by dostać te numery. Mają normalną gadkę , a i tak im się udaje.

Brzydota

przez Candy14 22 sie 2014, 20:27
jetodik, widzisz ja jestem taka 6 ani ladna ani brzydka ale cos w sobie musze miec bo zawsze jakis facet sie kolo mnie krecil. Wiec nie tylko uroda
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Brzydota

przez 520m.n.p.m. 22 sie 2014, 20:33
libertynka napisał(a): waga to jest problem do pokonania. jak schudłam to się zaraz pojawili chętni. nawet policjant mnie na kawę zapraszał, a klienci to co drugi. i nie będę ściemniać, że zrobiłam to tylko dla siebie. tzn dla siebie też. ale po prostu chciałam mieć kogoś bliskiego. i jakoś nie mogłam się doczekać, aż ktoś zauważy moje wnętrze. no życie. wygląda pomaga. a charakterem później można wszystko rozwalić. zawsze możesz znaleźć amatora trochę większych kobiet.

Ja walczyłam z tym problemem całe życie, mam tak od dziecka i mam już dość, nie będę się zmuszać do odchudzania tylko po to, żeby się zjawił ktoś kto mnie zaprosi na kawę, bez łaski, nie podoba się to nich sobie zaprasza inne, jest wiele piękniejszych kobiet. Odżywam się zdrowo i kondycję fizyczną do nie dawna miałam dobrą, ale stres zrobił swoje, a teraz to mi nie zależy na wyglądzie.
W dobre dni warto wierzyć. Daruj mi, pozwól przeżyć Choćby w snach, pozwól przeżyć dobre dni. Nie ma lepszych dni od dobrych razem z Tobą.
Czerwone Gitary - Mam dobry dzień

Brzydota

przez owsik 22 sie 2014, 20:33
owsik napisał(a):
jetodik napisał(a):owsik,
Brzydki facet to może sobie wychodzić z inicjatywami i z godzi się z nim umówić może jedna na 100 a nawet mniej.

kurde, prawie trafiłeś, 1/200 http://www.youtube.com/watch?v=Ira9A7wSW3M

Zakończenie mnie rozczarowało :D

-- 22 sie 2014, 19:20 --

Bardziej mi się podoba z tym dostawaniem nr telefonu od kobiety. To pokazuje co oznacza potęga urody. Bo faktem jest, że ci kolesie na tym filmiku są przystojni i nie wymyślają cudów na kiju by dostać te numery. Mają normalną gadkę , a i tak im się udaje.
To znaczy wymyślają że , gdzieś tam chcą zadzwonić, ale jakby byli brzydcy to wydaje mi się, że mało tych kobiet dało by im zadzwonić. No i nie wkurzają się jak się okazuje, że dzwonią do siebie.
Ostatnio edytowano 22 sie 2014, 20:37 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg