Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Makabra 22 sie 2014, 19:52
Może i faceci wybierają na żony i matki swoich dzieci te mniej urodziwe, ale nie ze skopaną psychiką... ;)
Makabra

Brzydota

przez libertynka 22 sie 2014, 19:52
moim zdaniem charakter jest dużo ważniejszy, choć wygląd też się liczy. znam wielu facetów, którzy całe życie polowali na atrakcyjne laski, a później ożenili się z pasztetem, który przy okazji jest dobrą matką, umie się zająć domem i nie jest kłótliwą bestyjką z pazurkami.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

Brzydota

przez Doberman 22 sie 2014, 19:53
Makabra napisał(a):Może i faceci wybierają na żony i matki swoich dzieci te mniej urodziwe, ale nie ze skopaną psychiką... ;)

Mi by pasowała taka ze skopaną psychiką, pasowalibyśmy do siebie.
Doberman

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez owsik 22 sie 2014, 19:55
jetodik napisał(a):owsik,
Brzydki facet to może sobie wychodzić z inicjatywami i z godzi się z nim umówić może jedna na 100 a nawet mniej.

kurde, prawie trafiłeś, 1/200 http://www.youtube.com/watch?v=Ira9A7wSW3M

To tylko potwierdza to, że wiem co piszę w tym temacie. Bo też mam swoje doświadczenia i nie piszę tego od tak z księżyca.
Ostatnio edytowano 22 sie 2014, 19:56 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez Makabra 22 sie 2014, 19:55
Doberman napisał(a):
Makabra napisał(a):Może i faceci wybierają na żony i matki swoich dzieci te mniej urodziwe, ale nie ze skopaną psychiką... ;)

Z jednej strony tak, ale z drugiej moglibyście wzajemnie ciągnąć się na dno ;)
Makabra

Brzydota

przez jetodik 22 sie 2014, 19:56
w jakimś filmie był facet powiedział, że żenić się najlepiej z kobietą 9+/10 albo 2/10 z wyglądu, nie pomiędzy.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez Doberman 22 sie 2014, 19:56
Makabra napisał(a):
Doberman napisał(a):

Z jednej strony tak, ale z drugiej moglibyście wzajemnie ciągnąć się na dno ;)

Mnie już niżej ściągnąć się nie da, ja już osiągnąłem dno rowu mariańskiego i zakopałem się w mule na kilka metrów.
Doberman

Brzydota

przez libertynka 22 sie 2014, 19:57
jetodik napisał(a):w jakimś filmie był facet powiedział, że żenić się najlepiej z kobietą 9+/10 albo 2/10 z wyglądu, nie pomiędzy.

heh, coś w tym jest :)
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

Brzydota

przez Makabra 22 sie 2014, 19:58
Doberman napisał(a):Mnie już niżej ściągnąć się nie da, ja już osiągnąłem dno rowu mariańskiego i zakopałem się w mule na kilka metrów.

G.. prawda. Pracujesz, zamierzasz wynieść się od rodziców, to znaczy, że jesteś w niezłym stanie ;)
Makabra

Brzydota

przez Doberman 22 sie 2014, 19:59
Makabra napisał(a):
Doberman napisał(a):Mnie już niżej ściągnąć się nie da, ja już osiągnąłem dno rowu mariańskiego i zakopałem się w mule na kilka metrów.

G.. prawda. Pracujesz, zamierzasz wynieść się od rodziców, to znaczy, że jesteś w niezłym stanie ;)

Taaa, dopóki mnie rodzice nie zamkną znowu w psychiatryku, bo wtedy mnie wywalą z pracy. A o tym, żeby się zgodzili na wyprowadzkę, to nie mam co marzyć.
Doberman

Brzydota

przez 520m.n.p.m. 22 sie 2014, 20:00
libertynka napisał(a):chyba żartujesz, kobieta potrzebuje poczucia bezpieczeństwa i nie zwiąże się z jakimiś pięknisiem.

A moja prawda jest taka, że nie potrzebuje faceta ani dla poczucia bezpieczeństwa, ani dla wyglądu, czy innego celu, po prostu żeby się kochać, ale żaden nie chce grubej, mówi się trudno, ich strata. Do samotności da się przyzwyczaić, da się ją polubić i z nią żyć, nawet momentami jest ciekawie, to nie koniec świata. Czasami przykro, że cię ktoś ocenia po wyglądzie i będzie z tobą pod warunkiem, że schudniesz, mam to gdzieś, w mojej dużej d.....
W dobre dni warto wierzyć. Daruj mi, pozwól przeżyć Choćby w snach, pozwól przeżyć dobre dni. Nie ma lepszych dni od dobrych razem z Tobą.
Czerwone Gitary - Mam dobry dzień

Brzydota

przez owsik 22 sie 2014, 20:00
jetodik napisał(a):w jakimś filmie był facet powiedział, że żenić się najlepiej z kobietą 9+/10 albo 2/10 z wyglądu, nie pomiędzy.

Nie wiem nie przychodzi mi nic do głowy w tej kwestii.

Brzydota

przez 520m.n.p.m. 22 sie 2014, 20:01
Doberman, uśmiechnij się
W dobre dni warto wierzyć. Daruj mi, pozwól przeżyć Choćby w snach, pozwól przeżyć dobre dni. Nie ma lepszych dni od dobrych razem z Tobą.
Czerwone Gitary - Mam dobry dzień

Brzydota

przez Makabra 22 sie 2014, 20:01
Doberman napisał(a):
Makabra napisał(a):

Taaa, dopóki mnie rodzice nie zamkną znowu w psychiatryku, bo wtedy mnie wywalą z pracy. A o tym, żeby się zgodzili na wyprowadzkę, to nie mam co marzyć.

Przecież miałeś walczyć z nimi w sądzie ;)
Makabra

Sortuj wg