Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez jetodik 22 sie 2014, 19:37
Makabra, bo to trzeba trochę wyjść z inicjatywą, a nie czekać na królewicza ze złotym ujem.

tutaj dziewczyna też nieurodziwa, ale wyszła z inicjatywą i wszyscy faceci byli jej poza jednym który nie mógł bo pracował.

www.youtube.com/watch?v=C2I28b_PxKU
Ostatnio edytowano 22 sie 2014, 19:37 przez jetodik, łącznie edytowano 1 raz
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez Doberman 22 sie 2014, 19:37
Jak wytłumaczyć że mój brat (piękniś, ale pustak) przebiera w dziewczynach, a ja nigdy żadnej nie miałem?
Doberman

Brzydota

przez owsik 22 sie 2014, 19:38
barsinister napisał(a):powtórzę raz jeszcze prawda jest taka, że wszystko zależy od nastawienia - jeśli jesteś ciekawym człowiekiem, umiesz słuchać i masz dużo do powiedzenia, to wygląda zaczyna pełnić drugorzędną rolę - do tego trzeba oczywiście o siebie zadbać, nie wymaga to ani czasu ani wielkich zasobów finansowych

ty owsiku tak męczysz pałę w tym wątku i masz takie teorie, że sorry, dla dziewczyny będziesz zwyczajnie nudnym jak barszcz gościem skoncentrowanym na sobie

Sorry, ale to ty piszesz takie farmazony, że nie wiem czy śmiać się czy płakać. Większość tych rzeczy, o których tu napisałem potwierdziła nawet nauka. Psychologia społeczna, ewolucyjna i wiele innych.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Makabra 22 sie 2014, 19:39
jetodik napisał(a):Makabra, bo to trzeba trochę wyjść z inicjatywą, a nie czekać na królewicza ze złotym ujem.

tutaj dziewczyna też nieurodziwa, ale wyszła z inicjatywą i wszyscy faceci byli jej poza jednym który nie mógł bo pracował.

Właśnie problem w tym, że ja nie bardzo mogę wyjść z inicjatywą, bo nie mam znajomych, nigdzie nie wychodzę itp.
Makabra

Brzydota

przez libertynka 22 sie 2014, 19:42
Doberman napisał(a):Jak wytłumaczyć że mój brat (piękniś, ale pustak) przebiera w dziewczynach, a ja nigdy żadnej nie miałem?

jak będzie dalej tak przebierał, to trudno mu będzie znaleźć kogoś wystarczająco dobrego do stałego związku. a Ty możesz trafić na kobietę życia za pierwszym razem.
a wytłumaczyć to można nie tylko wyglądem, widocznie ma dobry bajer i umie gadać z dziewczynami. sam wygląd niewiele znaczy przy skopanym charakterze.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

Brzydota

przez owsik 22 sie 2014, 19:44
jetodik napisał(a):Makabra, bo to trzeba trochę wyjść z inicjatywą, a nie czekać na królewicza ze złotym ujem.

Bo kobieta ma wiele większe szanse znalezc adoratorów jej osoby. Brzydki facet to może sobie wychodzić z inicjatywami i z godzi się z nim umówić może jedna na 100 a nawet mniej. To jest nawet nie porównywalne podryw kobiety, a mężczyzny. A wiąże się to z tym, że inaczej zaprogramowała nasze role reprodukcyjne natura. Kobieta silnie selekcjonuje, facet ma jak najwięcej rozsiać własnych genów. Chyba tylko kiedy naprawdę mamy do czynienia z brzydkim facetem i brzydką kobieta te szanse na sukces wyglądają podobnie.

http://www.youtube.com/watch?v=C2I28b_PxKU

Brzydota

przez carlosbueno 22 sie 2014, 19:44
Większość tych rzeczy, o których tu napisałem potwierdziła nawet nauka. Psychologia społeczna, ewolucyjna i wiele innych.
Prawda ale to są tylko korelacje ktoś ładny ma dużo łatwiej od mało urodziwego ale to nie jest tak że nie masz w ogóle szans.
Największy Forumowy Maruda

Brzydota

przez jetodik 22 sie 2014, 19:44
Makabra, żartowałem ;)
prawdę mówiąc z przymróżeniem oka traktuje teksty "jestem brzydka" bo wiele forumowiczek już tak pisało, a pozniej w ludziach z forum okazywalo sie inaczej, ale owsikowi wierze i myślę, że narzekanie owsika raczej jest wywołane przez forumowiczów, zadał pytanie jak się z tym pogodzić, że bedzie sam, a tutaj większość zamiast odnieść się do pytania pisze, ze wygląd nie ma aż takiego znaczenia itd., a on stojąc po stronie swoich racji odpowiada tylko, co myśli na ten temat.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez Doberman 22 sie 2014, 19:45
libertynka napisał(a):
Doberman napisał(a):Jak wytłumaczyć że mój brat (piękniś, ale pustak) przebiera w dziewczynach, a ja nigdy żadnej nie miałem?

jak będzie dalej tak przebierał, to trudno mu będzie znaleźć kogoś wystarczająco dobrego do stałego związku. a Ty możesz trafić na kobietę życia za pierwszym razem.
a wytłumaczyć to można nie tylko wyglądem, widocznie ma dobry bajer i umie gadać z dziewczynami. sam wygląd niewiele znaczy przy skopanym charakterze.

Tu się z Tobą nie zgodzę, bo na pewno nie trafię na kobietę za pierwszym razem, z tego powodu, że ja nigdy na żadną nie trafię.
Doberman

Brzydota

przez Makabra 22 sie 2014, 19:46
jetodik napisał(a):Makabra, żartowałem ;)
prawdę mówiąc z przymróżeniem oka traktuje teksty "jestem brzydka" bo wiele forumowiczek już tak pisało, a pozniej w ludziach z forum okazywalo sie inaczej, ale owsikowi wierze i myślę, że narzekanie owsika raczej jest wywołane przez forumowiczów, zadał pytanie jak się z tym pogodzić, że bedzie sam, a tutaj większość zamiast odnieść się do pytania pisze, ze wygląd nie ma aż takiego znaczenia itd., a on stojąc po stronie swoich racji odpowiada tylko, co myśli na ten temat.

Ja po prostu nie widzę w sobie nic, czym mogłabym przyciągnąć faceta ;)
Makabra

Brzydota

przez owsik 22 sie 2014, 19:47
libertynka napisał(a):

Często jest tak, że dzięki temu, że ktoś ma duże doświadczenie na kilometr wyczuwa, kto jest wartościową osobą.
Tak można trafić jak się jest brzydkim za pierwszym razem na kogoś wspaniałego i bardzo do nas pasującego można też trafić 6 w lotto.

Brzydota

przez lucy1979 22 sie 2014, 19:48
Doberman czemu Ty sobie uparcie wmawiasz, że jesteś brzydki?
Naprawdę przesadzasz.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Brzydota

przez jetodik 22 sie 2014, 19:49
owsik,
Brzydki facet to może sobie wychodzić z inicjatywami i z godzi się z nim umówić może jedna na 100 a nawet mniej.

kurde, prawie trafiłeś, 1/200 http://www.youtube.com/watch?v=Ira9A7wSW3M

Brzydota

przez Doberman 22 sie 2014, 19:50
lucy1979 napisał(a):Doberman czemu Ty sobie uparcie wmawiasz, że jesteś brzydki?
Naprawdę przesadzasz.

Teraz sobie nie wmawiam że jestem brzydki, tylko twierdzę że nigdy nie znajdę dziewczyny. I to nie mój wygląd będzie przeszkodą, tylko całokształt.
Doberman

Sortuj wg