Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez jetodik 21 sie 2014, 21:16
follow_the_reaper,
mam wrażenie, że próbujesz zwalić winę za nie swoje powodzenia na kobiety, ewolucję a nie na siebie i problem z nawiązywaniem kontaktów damsko-męskich...
wpędzając siebie w takie myślenie niedługo dołączysz do kolesi, którzy wołają tu na frum o tym jakie to wszystkie kobiety są podłe i złe, ta złość sprawi że odepchniesz już każdą , która do Ciebie się zbliży..

odgraniczenie ewolucji, od "siebie" i problemu z nawiązywaniem kontaktów damsko-męskich wydaje mi się trochę naciągane.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez mark123 21 sie 2014, 22:31
carlosbueno napisał(a):ja tam może w słownikowym znaczeniu ciapowaty nie jestem ale podrywać też nie potrafię bo brak mi pewności siebie i odwagi.

Ja chyba jestem w słownikowym znaczeniu mocno ciapowaty.

carlosbueno napisał(a):Łatwo powiedzieć, w końcu z jakiegoś powodu na tym forum jestem ale chyba i tak moja odwaga względem kobiet wzrosła w stosunku do 10-20 lat wstecz no ale na takiego starca jak ja już mało która spogląda. :mrgreen:

Na mnie chyba jakby jakaś spojrzała to raczej tylko w celu wyśmiania.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Brzydota

przez Candy14 21 sie 2014, 23:54
To w praktyce znaczy możesz być kolega, ale o randce zapomnij.

Najlepsz zwiazki zaczynaja sie od kumplowania
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Krzysiek85 22 sie 2014, 04:10
Candy14 napisał(a):owsik, a wy do ladnych niby nie ustawiacie sie w kolejce? I w dupie macie jak bardzo jest popieprzona . Interesuje was jedynie to jej wnetrze ktore jest wigotne i rozowe :roll:

Jak bardzo jesteś różowa i wilgotna.Na PW proszę, nie pozostanę dłużny :tel2:

Brzydota

przez aptasia 22 sie 2014, 15:33
widzę, że to kolejny temat do pieprzenia głupot i dołowania się zaraz po temacie prawiczków ;p

możecie wstawić zdjęcia a my, babeczki, ocenimy czy jest z wami tak źle jak to przedstawiacie.

W ogóle to mam kolege, w sumie kiedys sama się w nim podkochiwałam, jest niższy ode mnie, raczej brzydki: wiecie, mysie włosy, szare oczy, nos obity trochę na jedną stronę, no obiektywnie fizycznie nic ciekawego, a laski na niego lecą bo ma gadane.
ale chyba ciężko sobie wyrobić gadkę w kółko jęcząc jakim się jest brzydalem :P chyba, że spotka się typ kobiety opiekunki-pocieszycielki ;p
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

Brzydota

przez Doberman 22 sie 2014, 17:13
dream* napisał(a):możecie wstawić zdjęcia a my, babeczki, ocenimy czy jest z wami tak źle jak to przedstawiacie.

Proszę bardzo, oceniajcie.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Doberman

Brzydota

przez jetodik 22 sie 2014, 17:26
dobry pomysł to samo mogą zrobić kobiety, a konkretniej autorki tych wypowiedzi:

520m.n.p.m.,
Potwierdzam jestem brzydka kobietą i faceci mnie nie chcą, bo jestem za gruba i za niska, o

follow_the_reaper,
to jest nas dwie...w sumie nie wiem czy to jest pocieszające

Makabra,
A ja jestem gruba i brzydka z twarzy

wrzucajcie swoje fotki, grono forumowych estetów oceni jak sie sprawy mają :)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez Candy14 22 sie 2014, 18:12
Krzysiek85, :nono:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Brzydota

przez aptasia 22 sie 2014, 18:16
Doberman, ok, Ty już nie masz prawa marudzić w tym temacie na swoją domniemaną brzydotę :silence:
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

Brzydota

przez Candy14 22 sie 2014, 18:18
Tez nie widze nic brzdkiego w Dobermanie... z usmiechem pewnie wyglada duzo lepiej

Brzydota

przez Doberman 22 sie 2014, 18:18
dream* napisał(a):Doberman, ok, Ty już nie masz prawa marudzić w tym temacie na swoją domniemaną brzydotę :silence:

Już druga osoba na forum mi to mówi. Może ja rzeczywiście nie jestem aż taki brzydki?
Doberman

Brzydota

przez Makabra 22 sie 2014, 18:26
Doberman napisał(a):
dream* napisał(a):Doberman, ok, Ty już nie masz prawa marudzić w tym temacie na swoją domniemaną brzydotę :silence:

Już druga osoba na forum mi to mówi. Może ja rzeczywiście nie jestem aż taki brzydki?

Widzę postęp! :D
Makabra

Brzydota

przez owsik 22 sie 2014, 18:33
dream* napisał(a):
widzę, że to kolejny temat do pieprzenia głupot i dołowania się zaraz po temacie prawiczków ;p
W ogóle to mam kolege, w sumie kiedys sama się w nim podkochiwałam, jest niższy ode mnie, raczej brzydki: wiecie, mysie włosy, szare oczy, nos obity trochę na jedną stronę, no obiektywnie fizycznie nic ciekawego, a laski na niego lecą bo ma gadane.
ale chyba ciężko sobie wyrobić gadkę w kółko jęcząc jakim się jest brzydalem :P chyba, że spotka się typ kobiety opiekunki-pocieszycielki ;p

Wiesz co przestań, wiem co piszę. Odpadam za wygląd takie rzeczy się wie jak się jest niemal zawsze nie w typie dla kobiet. Tak ,, niemal każda" z was zna brzydala Casanovę tylko często okazuje się, że ten facet nie jest brzydki bądź to kolega koleżanki innej koleżanki. Nie wiem czemu tak usilnie zaprzeczacie, że brzydcy faceci nie są odrzucani za wygląd?

Doberman naprawdę daleko jest Tobie do brzydkiej osoby.

Brzydota

przez Candy14 22 sie 2014, 18:36
owsik, wyglad to tylko pierwsze wrazenie... moze masz inne minusy ktore odrzucaja ?

Sortuj wg