Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Fizli 21 sie 2014, 19:51
A ja lubię rozmawiać ze wszystkim, ale mój ryj (moim (i pewnie swiata)) zdaniem jest typu zakryj go nie strasz dzieci

-- 21 sie 2014, 19:52 --

A ja lubię rozmawiać ze wszystkim, ale mój ryj (moim (i pewnie swiata)) zdaniem jest typu zakryj go nie strasz dzieci
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
Albert Einstein
Każdą kolejną żyletkę nawlekam na szyje

>>http://www.youtube.com/watch?v=xNJUWFOTDDM<<

Brzydota

przez 520m.n.p.m. 21 sie 2014, 19:53
carlosbueno napisał(a): ale na takiego starca jak ja już mało która spogląda. :mrgreen:

Rada 70latka: "chłop jest stary jak już nie może"
Sam sobie odpowiedz czy jesteś starcem
W dobre dni warto wierzyć. Daruj mi, pozwól przeżyć Choćby w snach, pozwól przeżyć dobre dni. Nie ma lepszych dni od dobrych razem z Tobą.
Czerwone Gitary - Mam dobry dzień

Brzydota

przez Candy14 21 sie 2014, 20:07
carlosbueno napisał(a): ale na takiego starca jak ja już mało która spogląda. :mrgreen:

Fakt...dla mnie jestes za stary ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez 520m.n.p.m. 21 sie 2014, 20:10
Fizli napisał(a):A ja lubię rozmawiać ze wszystkim, ale mój ryj (moim (i pewnie swiata)) zdaniem jest typu zakryj go nie strasz dzieci

Mimo wszytko człowiek ma twarz, a jeszcze ładniej buzię
W dobre dni warto wierzyć. Daruj mi, pozwól przeżyć Choćby w snach, pozwól przeżyć dobre dni. Nie ma lepszych dni od dobrych razem z Tobą.

Brzydota

przez Doberman 21 sie 2014, 20:11
520m.n.p.m. napisał(a):Mimo wszytko człowiek ma twarz, a jeszcze ładniej buzię

Chyba że jest wyjątkowo brzydki, wtedy można użyć słowa "ryj".
Doberman

Brzydota

przez goodluck 21 sie 2014, 20:13
Doberman napisał(a):
520m.n.p.m. napisał(a):Mimo wszytko człowiek ma twarz, a jeszcze ładniej buzię

Chyba że jest wyjątkowo brzydki, wtedy można użyć słowa "ryj".

:lol:
"Rodzimy się, krótko żyjemy i umieramy. Tak się dzieje od dawna" by Steve Jobs

Brzydota

przez 520m.n.p.m. 21 sie 2014, 20:18
Doberman napisał(a):Chyba że jest wyjątkowo brzydki, wtedy można użyć słowa "ryj".

Ryj ma świnia

Brzydota

przez owsik 21 sie 2014, 20:35
520m.n.p.m. napisał(a):Ale czego wy się boicie, najwyżej dostaniecie w twarz, a nie tak jak np. u pająków gdzie samica może cię zeżreć nawet przed, oni to dopiero maja problem.

Jest taka hipoteza, że to ma podłoże ewolucyjne. To znaczy w czasach, gdy ludzie żyli jeszcze w małych grupach, facet, który został skreślony przez jedną kobietę faktycznie nie miał już szans u innych kobiet w swojej wspólnocie i dlatego wytworzył się w nas mężczyznach taki mechanizm obrony. Poza tym odrzucenie jest nie przyjemne i sprawia ewidentny ból.

O dziwo do przystojniaków same kobiety podchodzą i nieraz świadkiem takich zachowań.

Brzydota

przez Candy14 21 sie 2014, 20:40
owsik, a wy do ladnych niby nie ustawiacie sie w kolejce? I w dupie macie jak bardzo jest popieprzona . Interesuje was jedynie to jej wnetrze ktore jest wigotne i rozowe :roll:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Brzydota

przez aptasia 21 sie 2014, 20:45
owsik napisał(a):O dziwo do przystojniaków same kobiety podchodzą i nieraz świadkiem takich zachowań.

i tam, zależy. bardzo bardzo ponadprzeciętna uroda onieśmiela i odstrasza ;)
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

Brzydota

przez owsik 21 sie 2014, 20:48
Candy14 napisał(a):owsik, a wy do ladnych niby nie ustawiacie sie w kolejce? I w dupie macie jak bardzo jest popieprzona . Interesuje was jedynie to jej wnetrze ktore jest wigotne i rozowe :roll:

Na tym polega potęga wyglądu.
Oraz niestety przekleństwo brzydoty, gdzie też nasze wnętrze się nie liczy i nie przesłoni braku atrakcyjności fizycznej.

-- 21 sie 2014, 19:49 --

dream* napisał(a):
owsik napisał(a):O dziwo do przystojniaków same kobiety podchodzą i nieraz świadkiem takich zachowań.

i tam, zależy. bardzo bardzo ponadprzeciętna uroda onieśmiela i odstrasza ;)

Czasami,ale wiele próbuje i wtedy jakoś nie ma gadki, że kobieta pierwsza nie podrywa.

Brzydota

przez Follow_ 21 sie 2014, 20:53
owsik napisał(a):
520m.n.p.m. napisał(a):Ale czego wy się boicie, najwyżej dostaniecie w twarz, a nie tak jak np. u pająków gdzie samica może cię zeżreć nawet przed, oni to dopiero maja problem.

Jest taka hipoteza, że to ma podłoże ewolucyjne. To znaczy w czasach, gdy ludzie żyli jeszcze w małych grupach, facet, który został skreślony przez jedną kobietę faktycznie nie miał już szans u innych kobiet w swojej wspólnocie i dlatego wytworzył się w nas mężczyznach taki mechanizm obrony. Poza tym odrzucenie jest nie przyjemne i sprawia ewidentny ból.

O dziwo do przystojniaków same kobiety podchodzą i nieraz świadkiem takich zachowań.

mam wrażenie, że próbujesz zwalić winę za nie swoje powodzenia na kobiety, ewolucję a nie na siebie i problem z nawiązywaniem kontaktów damsko-męskich...
wpędzając siebie w takie myślenie niedługo dołączysz do kolesi, którzy wołają tu na frum o tym jakie to wszystkie kobiety są podłe i złe, ta złość sprawi że odepchniesz już każdą , która do Ciebie się zbliży..
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Brzydota

przez Candy14 21 sie 2014, 20:59
gdzie też nasze wnętrze się nie liczy i nie przesłoni braku atrakcyjności fizycznej.

e tam... dowcipny, komunikatywny, pewny siebie brzydal ma duzo wieksze szanse niz dziewczyna. Dla mnie kazdy brzydal ma szanse o ile mnie soba zainteresuje. Oczywiscie niekoniecznie zaiskrzy ale zauwazony zostanie

Brzydota

przez owsik 21 sie 2014, 21:05
Co ty piszesz? Nie mam powodzenia, bo jestem brzydki, a raczej dobrze mi się rozmawia z kobietami. To co napisałem jest hipotezą i moim zdaniem logicznie wyjaśnia przyczyn strachu przed podrywem dodaj do tego naszą kulturę, a raczej ustosunkowanie do poznawania nowych osób na ulicy i sens tego strachu wydaje mi się jasny. Gdzie ty tu widzisz jakieś zwalanie winy na kobiety? Tak samo w psychologi ewolucyjnej jest wyjaśnione dlaczego kobiety wolę wysokich facetów, bo wysoki facet w dalekiej przeszłości naprawdę stwarzał lepszą ochronę fizyczną dla kobiety. Do dziś nie jedna kobieta mówi, że woli wielkoluda, bo czuje się przy nim bezpieczna. To są fakty i hipotezy, a nie żadna pogarda, taka jest nauka stara się odzierać z mitów i pięknych słówek.

-- 21 sie 2014, 20:06 --

Candy14 napisał(a):
gdzie też nasze wnętrze się nie liczy i nie przesłoni braku atrakcyjności fizycznej.

e tam... dowcipny, komunikatywny, pewny siebie brzydal ma duzo wieksze szanse niz dziewczyna. Dla mnie kazdy brzydal ma szanse o ile mnie soba zainteresuje. Oczywiscie niekoniecznie zaiskrzy ale zauwazony zostanie

To w praktyce znaczy możesz być kolega, ale o randce zapomnij.

Zresztą pewność siebie często jest inaczej odbierana u atrakcyjnych osób i brzydkich.

Sortuj wg