Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 07 sie 2014, 14:49
Niestety to co radzisz za wiele nie pomaga. Już przerabiałem tematy fryzur dobru ciuchów. To wszystko nic nie daje, gdy ma się bardzo brzydką twarz. Jedynie czego nie próbowałem to siłowni, ale moja twarz jest naprawdę bardzo brzydka i dlatego od razu z góry jestem skreślany w oczach kobiet jeżeli chodzi o randki, mogę być kolega, ale nigdy nic więcej.

-- 07 sie 2014, 14:02 --

Chciałbym mieć dziewczynę, która mi się podoba i której ja też bym się podobał, ale to nie realne bez wyglądu.

Brzydota

przez ( Dean )^2 07 sie 2014, 15:49
owsik napisał(a):Niestety to co radzisz za wiele nie pomaga. Już przerabiałem tematy fryzur dobru ciuchów. To wszystko nic nie daje, gdy ma się bardzo brzydką twarz. Jedynie czego nie próbowałem to siłowni, ale moja twarz jest naprawdę bardzo brzydka i dlatego od razu z góry jestem skreślany w oczach kobiet jeżeli chodzi o randki, mogę być kolega, ale nigdy nic więcej.

-- 07 sie 2014, 14:02 --

Chciałbym mieć dziewczynę, która mi się podoba i której ja też bym się podobał, ale to nie realne bez wyglądu.

No nie przestawaj,dobór odpowiednich ciuchów i fryzury to kwestia długiego czasu,trzeba testować różne warianty w jakimś na 100% będziesz wyglądał przyzwoicie.A z siłką spróbuj,fajna jest,doda Ci pewności siebie,jak sobie zrobisz fajne ciałko to od razu bedzie lepiej z tobą.Jeśli jesteś na prawde taki z twarzy jak mówisz,to nic z Ciebie modela nie zrobi.Ale może z Ciebie zrobić faceta o przyzwoitej prezencji i wtedy jeśli będziesz miał inne zalety<poczucie humoru,inteligencja,zaradność,nie wiem co tam laski cenią,sam będziesz musiał rozkminić> to twoje szansę bardzo rosną.To albo walenie niemca po kasku do końca życia.Tak myśle.

No i też nie możesz mieć jakichś mega wymagań w stosunku do dziewczyny chyba.Nie mówie żeby brać byle co,bo wtedy człowiek jest nieszczęśliwy,ale racjonalnie do tego podchodzić.

No i może idź do psychologa co...bo masz widać problem z tematem wyglądu i ogólnie samooceny,może by Ci coś pomógł.
Najgorszy jest wiatr.

Brzydota

przez owsik 07 sie 2014, 19:15
Byłem u psychologa powiedziałem o co mi chodzi, ale gadaliśmy o wszystkim tylko nie o tym jak się pogodzić z brakiem wyglądu. Uważam, że siłka to stracony czas, bo mi ładne ciało nic nie da ponieważ mam niski wzrost i brzydką twarz. I w tych kwestiach widzę ewidentny problem, a wiem co piszę. Moja twarz sprawia, że jestem wiecznie nie w typie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez GITS 07 sie 2014, 19:37
owsik napisał(a):Byłem u psychologa powiedziałem o co mi chodzi, ale gadaliśmy o wszystkim tylko nie o tym jak się pogodzić z brakiem wyglądu. Uważam, że siłka to stracony czas, bo mi ładne ciało nic nie da ponieważ mam niski wzrost i brzydką twarz. I w tych kwestiach widzę ewidentny problem, a wiem co piszę. Moja twarz sprawia, że jestem wiecznie nie w typie.

Widać w moim przypadku działa jakiś CUD, że parę związków miałam nie mając cud facjaty

Brzydota

przez owsik 07 sie 2014, 19:47
Tylko, że ja mam bardzo brzydką facjatę.

Brzydota

przez GITS 07 sie 2014, 19:49
owsik napisał(a):Tylko, że ja mam bardzo brzydką facjatę.

Ja mam brzydszą. 8)

Brzydota

przez ( Dean )^2 07 sie 2014, 19:50
owsik napisał(a):Byłem u psychologa powiedziałem o co mi chodzi, ale gadaliśmy o wszystkim tylko nie o tym jak się pogodzić z brakiem wyglądu. Uważam, że siłka to stracony czas, bo mi ładne ciało nic nie da ponieważ mam niski wzrost i brzydką twarz. I w tych kwestiach widzę ewidentny problem, a wiem co piszę. Moja twarz sprawia, że jestem wiecznie nie w typie.

Bo z psychologami tak jest,najpierw chcą się o tobie sporo dowiedzieć,żanim zaczną Ci pomagać,nie wiem czy to konieczność czy wyciąganie kasy,czy jedno i drugie;] No i swoją drogą terapeuty trzeba długo szukać,jeśli się zawiodłeś na jednym czy dwóch i Ci nie pomogł to nie rezygnuj bo wielu jest konowałów którzy sami mają zaburzenia a chcą leczyć innych.

No nie jest tak...wygląd postrzega się na wielu płaszczyznach,tak samo jak są kobiety które mają brzydką twarza a nadrabiają seksownym ciałem i też mają powodzenie.Widać raczej że sam sobie szukasz wymówek żeby nie zacząć czegoś robić.Spoko jest się czasem wyżalić,wykrzyczeć czy napisać że nie ma szans,wszystko jest bez sensu,ale trzeba się po tym otrząsnąć i próbować dalej.

Widać w moim przypadku działa jakiś CUD, że parę związków miałam nie mając cud facjaty

No nie,obiektywnie to jest też różnica między byciem brzydkim a przeciętnym.Przeciętność to nie problem,dlatego chce żeby kolega o siebie zadbał i był z wyglądu taki średni,przyzwoity,to mu da szansę na zdobycie partnerki,jeśli będzie miał inne zalety.

Już więcej nie będę Cie ziom nakłaniał do wzięcia się za siebie,sam musisz do tego dojść że trzeba.Powodzenia:)
Najgorszy jest wiatr.

Brzydota

przez zmęczona_wszystkim 07 sie 2014, 19:51
Tu już chyba dyskusje nic nie pomogą, skoro uznano, ze nawet facet bez rąk i nóg ma lepiej, bo ma ładną twarz :shock: i dlatego łatwiej mu było kogoś znaleźć. to już tylko narzekanie dla samego narzekania, bo skoro uznałeś, że nigdy nikogo mieć nie będziesz z powodu facjaty, a z drugiej strony samotności nie potrafisz zaakceptować ( a na siłę tego nie zrobisz). Długa praca nad sobą...

Brzydota

przez owsik 07 sie 2014, 19:52
Też miałem w życiu paręnaście randek, ale takiego prawdziwego długiego związku nigdy. Teraz jest coraz gorzej, bo jestem naprawdę brzydki i coraz starszy. Poza tym mój wygląd na serio jest wiecznie nie w typie dla kobiet. A zależy mi na tym by czuć, że się podobam kobiecie, a nie jestem dla niej tylko zastępstwem z braku laku. Miałem ponieważ zazwyczaj wysyłałem mocno przerobione zdjęcia. Poza tym minimalnie, ale jednak byłem atrakcyjniejszy w przeszłości.

-- 07 sie 2014, 18:55 --

Tak przeciętność to nie problem, ale moja twarz jest brzydka nie przeciętna i nawet jakbym nie wiem jam ćwiczył to nie miałbym przeciętnej twarzy czy przeciętnego wzrostu, bo 165 cm to jest niski wzrost. Dlatego nie masz racji, bo ja przeciętny nie będę. Odróżniam to co jest stratą czasu od tego, co działa nie urodziłem się wczoraj. Nie jednej rzeczy już próbowałem by zbliżyć się do tej przeciętności.

Napisałem, że nie wiem co o tym sądzić więc nie wyciągaj takich wniosków i napisałem też z godnie z prawdą, że twarz ma ładniejszą ode mnie.

Brzydota

przez GITS 07 sie 2014, 20:03
owsik, to czego oczekujesz od ludzi tutaj????

Brzydota

przez ( Dean )^2 07 sie 2014, 20:04
owsik napisał(a): A zależy mi na tym by czuć, że się podobam kobiecie, a nie jestem dla niej tylko zastępstwem z braku laku. Miałem ponieważ zazwyczaj wysłałem mocno przerobione zdjęcia. Poza tym minimalnie, ale jednak byłem atrakcyjniejszy w przeszłości.

Jakoś mam wrażenie,może mylne..ale że wcale nie chodzi o to że boisz się że nie będziesz miał żadnej dziewczyny,tylko raczej tego że nie będziesz miał ładnej bo jesteś brzydki.
owsik napisał(a):Odróżniam to co jest stratą czasu od tego, co działa nie urodziłem się wczoraj. Nie jednej rzeczy już próbowałem by zbliżyć się do tej przeciętności.

Ja nie widzę żebyś odróżniał,bo jeśli siłownia,dbanie o siebie jest stratą czasu to co nie jest?Pisanie na forum?
Najgorszy jest wiatr.

Brzydota

przez owsik 07 sie 2014, 20:07
Boję się, że będzie to na zasadzie ja jestem brzydki ty jesteś brzydka jesteśmy razem bo nikt nas niechciał poza tym nic nas nie łączy. Dbanie o siebie ma sens, ale siłownia mnie nie kręci to po pierwsze. Po drugie, a ni siłownia, a ni jakieś cuda z fryzurami i ciuchami nie zmienią mnie w przeciętnego w oczach kobiet ponieważ jestem brzydki i to bardzo. To jest fałszywa nadzieja jeżeli chce się wierzyć, że zmieni się w przeciętnego. Siłka dla takiej wiary moim zdaniem nie ma sensu. Jedyny sens siłowni widzę tylko z potrzeby ćwiczenia dla siebie.
Ostatnio edytowano 07 sie 2014, 20:10 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez GITS 07 sie 2014, 20:09
owsik, CZEGO OCZEKUJESZ OD LUDZI NA FORUM? nie odpowiedziałeś :)

Brzydota

przez zmęczona_wszystkim 07 sie 2014, 20:11
[quote="( Dean )
Ja nie widzę żebyś odróżniał,bo jeśli siłownia,dbanie o siebie jest stratą czasu to co nie jest?Pisanie na forum?[/quote]

:brawo:

Sortuj wg