Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 02 sie 2014, 22:18
Jak wyżej. Nic się nie poprawiło jestem nawet brzydszy niż byłem.

Brzydota

przez Kalebx3 02 sie 2014, 22:19
brzydszy niż byłem.

jeszcze brzydszy :shock: ,,,ściemniasz .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Brzydota

przez owsik 02 sie 2014, 22:21
To aż tak brzydki byłem wtedy, że według Twojego uznania nie da się być bardziej nieatrakcyjnym?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Kalebx3 02 sie 2014, 22:26
zawsze Ci mówiłem ,że zrobiłbyś karierę w kabarecie . A urodę masz lepszą niż Woody Alen .
Sam powiedziałeś ,że teraz jesteś brzydszy niz byłeś .Ja tego nie powiedzialem.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Brzydota

przez owsik 02 sie 2014, 22:29
Allen to Allen fakt jestem podobny do niego. Przynajmniej niektóre osoby tak uważają. Jednak sam Allen twierdzi, że gdyby wyglądał tak jak on, ale nie byłby Woody Allenem to nie miałby żadnej kobiety.

-- 02 sie 2014, 22:01 --

Czemu miałbym grać w kabarecie może ty spróbuj swoich sił? Ja przez swoją brzydotę wiecznie jestem nie w typie.

Brzydota

przez hupp 02 sie 2014, 23:09
owsik napisał(a):Wygląd na początku niemal zawsze odgrywa dużą rolę i musi zostać zaakceptowany żeby było dalej.

Owsik, co dolega Twojej twarzy? Serio pytam... Masz jakąś wadę? Bo może wystarczyłby zabieg z zakresu medycyny estetycznej, wizyta u dentysty czy fryzjera? Spróbuj wypunktować w czym rzecz - wtedy łatwiej zrobić burzę mózgów :D
po co?

Brzydota

przez inspektor_erektor 02 sie 2014, 23:26
hupp napisał(a):Bo może wystarczyłby zabieg z zakresu medycyny estetycznej

:lol: :lol: :lol: TYLKO :lol: :lol: :lol: :lol:
Taki zabieg to w tym kraju rzecz ciężka do realizacji finansowo, proza dnia codziennego nie daje możliwości odłożenia na taki zabieg, a o taki owsikowi biega. Niech sam sie zresztą wypowie

Brzydota

przez owsik 02 sie 2014, 23:42
Ogólnie mam brzydką twarz i niski wzrost . Nie da się z tym za wiele zrobić byłem nawet na konsultacji u chirurga plastycznego. To co mogę zmienić, a raczej nie mogę ze względu na cenę i przeciwwskazania medyczne to, uszy i nos. Niestety teraz jeszcze borykam się z zwykłym trądzikiem i trądzikiem różowatym. Trądzik różowaty mam też na nosie, który troszkę od tego zaczyna puchnąć. Zacząłem leczyć te przypadłości, ale wiadomo to długa droga.

Brzydota

przez inspektor_erektor 02 sie 2014, 23:51
owsik, czemu miałeś przeciwskazania do operacji nosa?

Brzydota

przez owsik 02 sie 2014, 23:53
Nie można mieć wyprysków i mam problemy ze wzrokiem.

Brzydota

przez hupp 03 sie 2014, 10:01
inspektor_erektor napisał(a):Taki zabieg to w tym kraju rzecz ciężka do realizacji finansowo, proza dnia codzien
nego nie daje możliwości odłożenia na taki zabieg, a o taki owsikowi biega. Niech sam sie zresztą wypowie

Pisząc "zabieg z zakresu medycyny estetycznej" (= działający miejscowo niechirurgiczny zabieg medyczny), myślałam raczej o leczeniu trądziku (laseroterapia) czy głębokim oczyszczaniu skóry. A koszty to już indywidualna kwestia. Pewne jest tylko to, że łatwiej odłożyć kilkaset złotych, aniżeli kilka tysięcy (a ceny ww. oscylują w granicach kilkuset).

@Owsik, ze wzrostem nic nie zrobisz. Na szczęście jest wiele niskich kobiet. Jeśli zaś chodzi o pozostałe kwestie: trądzik jest do wyleczenia (metodą maści, tabletki można uporać się z nim w czasie od kilku tygodni do kilku miesięcy). Dlaczego masz przeciwwskazania do korekty uszu?
po co?

Brzydota

przez inspektor_erektor 03 sie 2014, 10:14
hupp, wiem że chcesz dla chlopaka dobrze, ale takie "zabiegi" to: minimum 6 tys. nos, 3 tys. uszy i trądzik to ze 2 tysiące żeby go wyleczyć jakoś porządnie, np laserowo plus wizyty u dermatologa i kosmetyki, leki... także koszty spore, nie na kieszeń przeciętnego Kowalskiego

Brzydota

przez owsik 03 sie 2014, 14:58
Zacząłem chodzić na zabiegi kosmetyczne nie jest to laseroterapia i na razie byłem na pierwszej wizycie, także walka jest rozpoczęta.Używam kremów piję czystka. Jeżeli chodzi o uszy to nie wiem, czy jakieś przeciwwskazania były na pewno do nosa i to zapamiętałem. Mimo, że mam brzydkie uszy to jakoś na tym mi nie zależało by je sobie poprawiać jedynie tak wspominałem, że to też mógłbym. Poza tym nawet chirurgia plastyczna nie jest wstanie zmienić mojej brzydkiej twarzy w przystojną co najwyżej max w przeciętną. Niskie kobiety bardzo często umawiają się z bardzo wysokimi facetami takimi ponad 180cm, a odrzucają niskich jak, a mam 165cm, argumentując to, że lubią szpili itp.

Brzydota

przez zmęczona_wszystkim 03 sie 2014, 15:37
Ja jednak mam odczucie, że coś zupełnie innego kobiety w tobie odrzuca. Wygląd masz po prostu przeciętny, a wiele osób nieustannie powtarza, ze wielu naprawde brzydkich (a nie przeciętnych) mężczyzn, kiepsko lub średnio sytuowanych ma kobiety, co widac dookoła, więc musi tu być coś innego, co razi kobiety i chyba na poszukiwaniu tego warto się skoncentrować (oczywiście, dbając również o siebie).

Sortuj wg