Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez hania33 17 wrz 2013, 22:08
owsik, Żaden mit...mogę fotki Tobie porobić...może nie chcesz tego widzieć?
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Brzydota

przez owsik 17 wrz 2013, 22:09
Bardzo bym chciał.

Brzydota

przez hania33 17 wrz 2013, 22:11
owsik, Chciałbyś fotki czy zobaczyć te pary na własne oczy?

Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez NieznanySprawca 17 wrz 2013, 22:12
owsik, wiem co masz na mysli, ale- jesli Cie to interesuje- przeczytaj analizy psychologiczne ludzi sukcesu, bardzo wielu z nich, nawet tych okrzyknietych geniuszami, bylo zepulnie przecietnych umyslowo, za to extremalnie zdeterminowanych.

Wiesz, ze edison rzucil szkole w wieku 16 lat, bo sobie nie radzil, a nauczyciele mieli go za zero? Ukradl patent Tesli na zarowke, i udokonalil ja robiac chyba 5000 kolejnych propotypow, w koncu mu sie udalo, i to jemu zostalo przypisane wynalezienie zarowki :mrgreen:

Obczaj sobie ksiazke "optymizmu mozna sie nauczyc" Seligmana, to nie jest jakis idiotyczny poradnik pozytywnego myslenia, tylko 20 lat analizy nad tym, jak nasze mysli o sobie i swiecie wplywaja na nasze osiagniecia i zdrowie- zadziwiajace. Seligman doswiadczalnie wykazal, ze ludzie mniej zdolni, ale odpowiednio nastawieni, osiagali lepsze wyniki niz bardzo inteligentni/zdolni pesymisci. Czy to w sporcie, czy sprzedazy, czy nawet nauce. Dobra, wszystko ode mnie. Rob jak uwazasz ;)

-- 17 wrz 2013, 22:14 --

W bajkach, no gdzie ci niby brzydale z pięknymi laskami chodzą? Bo ja jakoś ich nie widzę, a nie mieszkam w małym mieście. To jest taki mit.

Ja Ci pisalem, ze widzialem to pracujac na sektorach dla Vip/SuperVip na koncertach/zawodach sportowych.
NieznanySprawca

Brzydota

przez owsik 17 wrz 2013, 22:17
Wiem, że ukradł ten pomysł. Tak samo jak wiem, co zrobił z prądem stałym itp. Wiem też jak wyglądają analizy wyglądu najlepszych menadżerów prezesów z list Forbesa czy Fortune 500. Ciekawe, ale nie ma tam, zazwyczaj ludzi niskich i brzydkich.

-- 17 wrz 2013, 21:17 --

Wolałbym na własne oczy.

Brzydota

przez rotten soul 17 wrz 2013, 22:22
W bajkach, no gdzie ci niby brzydale z pięknymi laskami chodzą? Bo ja jakoś ich nie widzę, a nie mieszkam w małym mieście. To jest taki mit.

Z tym się zgadzam. Zdarzają się wyjątki, ale takie coś widziałem może parę razy w życiu. Przeważnie są dobrani w pary ludzie z podobnej półki odnośnie wyglądu.
Wniosek z tego taki, że musisz się rozejrzeć za mało atrakcyjną dziewczyną.

Podawanie sławnych jednostek, które osiągnęły jakiś sukces uważam za pomysł całkowicie nietrafiony. Zamiast to pomagać, jeszcze bardziej deprymuje. Tacy ludzie mieli talent, świetne pomysły i tu nie chodziło o urodę. Ich jest garstka w porównaniu do morza szaraczków, którzy nigdy niczym się nie wybiją.
rotten soul

Brzydota

przez owsik 17 wrz 2013, 22:26
Ja też się rozglądam, ale takim dziewczyną, też się nie podobam, Wiem, o tym, że podobieństwa się przyciągają, tylko, że moja uroda jest na pewnym poziomie, który jest rzadko, do zaakceptowania, że tak, to określę.

Brzydota

przez hania33 17 wrz 2013, 22:28
owsik, Lecz nie wszystkie dziewczyny są piękne...Twoja uroda jest rzadko do zaakceptowania, ale jest,,,

Obrazek

Brzydota

przez owsik 17 wrz 2013, 22:29
tak, to statystyka, tylko, w moim przypadku to działa jak lotto. Prawie nie do trafienia.

Brzydota

przez hania33 17 wrz 2013, 22:31
owsik, Lecz zdarza się i wygrana..

Obrazek

Brzydota

przez owsik 17 wrz 2013, 22:34
Tak, tylko zazwyczaj, gra się przez całe, życie i przegrywa. Poza tym ja chciałbym się, tez takiej dziewczynie fizycznie podobać, a nie, że to wygląda na zasadzie. Ja jestem z Tobą, bo jesteś brzydka i dlatego mnie chciałaś, a ty jesteś ze mną, bo ja jestem brzydki i dlatego Ciebie chciałem.

Brzydota

przez hania33 17 wrz 2013, 22:36
owsik, Dlaczego ciągle myślisz o urodzie...nie lepiej by brzmiało ..ja Jestem z Toba poniewaz Cie kocham?

Obrazek

Brzydota

przez NieznanySprawca 17 wrz 2013, 22:36
rotten soul, wlasnie mit talentu i geniuszu zostal wielokrotnie obalony. A taki Edison byl w pewnym okresie zycia podobnym wyrzutkiem, jak wielu tutaj z nas.

A ja nie mowie tu o robieniu milionow, tylko stanieciu twardo na wlasne nogi.

Wiem, że ukradł ten pomysł. Tak samo jak wiem, co zrobił z prądem stałym itp. Wiem też jak wyglądają analizy wyglądu najlepszych menadżerów prezesów z list Forbesa czy Fortune 500. Ciekawe, ale nie ma tam, zazwyczaj ludzi niskich i brzydkich.

To prawda, ale zroc uwage, ze menadzer to pracownik, wybierany m.in. pod katem doskonalej prezencji, podobnie glowny prezes duzej korporacji (bo jest ich tam wielu, i prezes jest wybierany droga glosowania-prosta odpowiedz, o co chodzi)

Natomiast specjalista w danej dziedzinie np. technicznej/rzemieslniczej/naukowej, czy typowy prywatny przedsiebiorca <.jemu uroda duzo nie pomoze.
NieznanySprawca

Brzydota

przez owsik 17 wrz 2013, 22:41
Tylko,że ja właśnie o ile można tak powiedzieć właśnie w tych dziedzinach mógłbym się jakoś rozwinąć. Technicznie jestem poniżej przeciętnej, naukowo średnio i to w dziedzinach niekomercyjnych. Co do własnego biznesu nie czuję tego.

-- 17 wrz 2013, 21:43 --

Bo wiem jak to działa, kocham kogoś, bo także mnie pociąga inaczej będzie to miłość platoniczna. Tylko, że to nie jest rodzaj miłości pomiędzy osobami w związku.

Sortuj wg